Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1044 з 1270 ПершаПерша ... 4454494499410341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410941144 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 20 861 по 20 880.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #20861
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    дык это и есть основная причина, по которой подxуйлёныш порошенко делал ставку на вуек, и в своей изибрательной кампании, и в фарсе на майдане.

  2. #20862
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    А я смотрю шото второй день фотка пса Патрона сумная ходит со всякими странными приписками...

    ВСУ получили от ЕС вторую партию собак-саперов

  3. #20863
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    https://petition.e-dem.ua/dnipropetr...tion/View/1788
    Подписываем... не стесняемся...

    Зміни до Бюджету на 2024 рік та відміна тендерів КП "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ задля Підтримки Обороноздатності та Захисту України
    Шановні члени Дніпровської міської ради,

    Ми, громадяни міста Дніпра, звертаємось до вас за допомогою цієї петиції, використовуючи наше законне право згідно із Законом "Про звернення громадян". Наше звернення стосується двох питань:
    1) Перегляд формування бюджету на 2024 рік.
    2) Скасування деяких вже укладених тендерів, які не сприяють досягненню перемоги в боротьбі з військовою агресією Російської Федерації проти України.

    Так, відповідно до обговорення “Про бюджет Дніпровської міської територіальної громади на 2024 рік” від 26.10.2023:
    1) На потреби територіальної оборони планується виділити 320 225 326 гривень, що майже вдвічі менше, ніж бюджет на 2023 рік, який становив 550 000 000 гривень.
    2) Серйозно скорочено видатки на придбання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та квадрокоптерів - всього 50 000 000 гривень, порівняно із 234 380 800 гривень у бюджеті на 2023 рік.
    3) У бюджеті на 2024 рік передбачено 500 000 000 гривень на ремонт доріг.
    4) Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради – на поповнення обігових коштів комунальних підприємств міської ради у сумі 13 373 325 грн, у тому числі: Комунального підприємства «Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура» Дніпровської міської ради – 5 467 057 грн, Комунального підприємства «Музей історії Дніпра» Дніпровської міської ради – 7 906 268 грн. (п. 3.2)
    5) Департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради – на поповнення обігових коштів Комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» Дніпровської міської ради у сумі 2 504 178 грн. (п. 3.3)
    6) Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради – на поповнення обігових коштів комунальних підприємств міської ради у сумі 67 464 979 грн, у тому числі: Комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради – 25 677 789 грн (п. 3.9.)

    Враховуючи військовий стан у Україні, вважаємо вищезазначені положення та розподіл бюджету не цілеспрямованим. Тому просимо внести зміни у розподіл бюджету, кошти якого будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України, територіальної оборони та КП «Госпітальєри Дніпра» як напрямки, які є найбільш пріоритетними наразі.

    Пропонуємо внести наступні зміни:
    1) суму у розмірі 13 373 325 грн, яка виділена для Департамента гуманітарної політики Дніпровської міської ради на потреби КП «Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура» Дніпровської міської ради – 5 467 057 грн, КП «Музей історії Дніпра» Дніпровської міської ради передати до Департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради – на поповнення обігових коштів Комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» Дніпровської міської ради.
    2) Суму у розмірі 25 677 789 грн (повністю, або частково - не менше 50%), яка виділена Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради – на поповнення обігових коштів КП «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради
    ТА суму у розмірі 300 000 000 грн, з запланованого бюджету на ремонт доріг, спрямувати на закупівлю БПЛА та квадрокоптерів у вітчизняних виробників БПЛА для передачі всіх закуплених апаратів на потреби Збройних сил України.
    3) Спрямувати суму у розмірі 100 000 000 гривень, заплановану для ремонту доріг, на потреби територіальної оборони.

    -----

    Відповідно до даних з ресурсу Prozorro, у вересні-жовтні 2023 були укладені наступні договора з використанням коштів місцевого бюджету, на перелік послуг, які не є пріоритетними у період військового стану в Україні:

    1) Тендер UA-2023-09-28-013289-a від КП "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на Рекламні та маркетингові послуги у розмірі 5 394 540,00 гр. Договір від 12.10.2023 укладений з ТОВ "МЕДІ ТЕЧ СОЛЮШИНС" (45358281) на строк дії договору до 31.12.2023 року.

    2) Тендер UA-2023-09-08-008082-a від КП "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – в друкованих медіа (в пресі) у розмірі 1 470 990,00 гр. Додаткова угода до договору №30/26.09 від 03.10.2023 укладений з ТОВ "Газета "Наше місто" (19087191)

    3) Тендер UA-2023-06-08-013102-a від КП "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в онлайн-медіа (в інтернеті) у розмірі 6 535 400,00 гр. Додаткова угода до договору №21/29.06 від 25.09.2023 укладений з ФОП БОЖЕНКО АЛЬОНА АНДРІЇВНА (3443515145)

    Відповідно до ст. 32 п. 1 ЗУ “Про публічні закупівлі” та враховуючи поточну ситуацію з військовим станом в Україні, ми вимагаємо:
    1) від Замовника КП "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відмінити вищезазначені тендери по причині відсутності подальшої потреби в закупівлі зазначених послуг. Оскільки Рекламні та маркетингові послуги не є такими послугами, які сприяють наближенню до перемоги України та є нецільовим використанням коштів місцевого бюджету.
    2) Тимчасово призупинити проведення подальших тендерів КП "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо рекламних та маркетингових послуг під час військового стану в Україні.

    Ми віримо, що ваша увага до цієї петиції сприятиме зміцненню обороноздатності України та покращенню безпеки та якості життя її громадян.
    Це час, коли влада та нація повинні об'єднатися і віддати перевагу більш важливим напрямкам щодо розподілу коштів місцевого бюджету!
    Востаннє редагував OxІgen: 10.11.2023 о 18:28

  4. #20864
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Сейчас тебя за спам цобакен за яйцен, клац-клац

  5. #20865
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    OxIgen - а можно в двух трёх простых словах?
    я тебе доверяю и готов подписать, но все же

  6. #20866
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 745

    Типово

    Хтось чув пролет тока шо, минуты две назад?
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  7. #20867
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Нате вам хороших вуек-пацриотов цраных...цыганеёпани...
    Не верю ))). Мне кажется, что сборной любого гос-ва есть где пошить форму кроме подпольного (!) цеха, еще и где- в Закарпатье).

  8. #20868
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    Не, не слышали.
    "Отличный" сегодня рабочий день.
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  9. #20869
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 745

    Типово

    Цитата Допис від Andrey22 Переглянути допис
    "Отличный" сегодня рабочий день.
    В каком смысле?(((

    Ааа, я поняла.

    А я о маке подумала, 4 часа тревоги, это ж так просесть по деньгам)))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  10. #20870
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    OxIgen - а можно в двух трёх простых словах?
    я тебе доверяю и готов подписать, но все же
    Боря просто ох...ел... 3,14зд..ть деньги в промышленных масштабах во время войны грешно.
    Да и в мирное время тоже...

  11. #20871
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 837

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Хтось чув пролет тока шо, минуты две назад?

    да, что-то было прогудело, лень было выходить смотреть,
    но это не F-16
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  12. #20872
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 745

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    но это не F-16
    Да вы шо(((

    Безобразие((((
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  13. #20873
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Шольц вважає, що війна триватиме ще дуже довго.

    Нагадаю, що сьогодні Єрмак заявив, що війна вже пройдена на 70%. А от за словами Шольца «Наразі немає жодних ознак того, що росія припинить війну проти України».
    Кто то из них киздит, я даже догадываюсь кто...

  14. #20874
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Не верю ))). Мне кажется, что сборной любого гос-ва есть где пошить форму кроме подпольного (!) цеха, еще и где- в Закарпатье).
    Не, ну везде уже новость прошла, вот первая попавшаяся сцыль с гугля.

    ...или вы думаити шо если итальяшка владел цехом, то все работники были чисто итальяшки и работали за 2-3 тыщи евро зарплаты в месяц???...пффф....вонючие вуйки за мзду и еду штопали шматьё для русьни...срали они на Украину с высокой горы там на западэнщине...бабло не пахнет, у них у всех два паспорта, в случае чего шмыгнут за границу, и мужики тоже кстати...

  15. #20875
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    Боря просто ох...ел... 3,14зд..ть деньги в промышленных масштабах во время войны грешно.
    Да и в мирное время тоже...
    сходил по твоей ссылке.



    он и петицию спіздил.

  16. #20876
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    20 926

    Типово

    https://t.me/dnepr_operativ/54160

    Борюсик проказничает?

    Не парся через х@йню,бережи сили на п@здець
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

  17. #20877

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Вот ссылка на педицию от Оксиджен
    Всё работает: https://petition.e-dem.ua/dnipropetr...tion/View/1788
    А то щас обострение начнется у плоскоземельщиков, антипрививочников, свидетелей рептилоидов и искателей пути денег
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  18. #20878
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    ...или вы думаити шо если итальяшка владел цехом, то все работники были чисто итальяшки и работали за 2-3 тыщи евро зарплаты в месяц???...пффф....вонючие вуйки за мзду и еду штопали шматьё для русьни...срали они на Украину с высокой горы там на западэнщине...бабло не пахнет, у них у всех два паспорта, в случае чего шмыгнут за границу, и мужики тоже кстати...
    Да. На донецких и хороших уже поделили.
    На мовных и москворотых - тоже.
    На евреев и НЕ еврев - было дело.
    Давайте еще поделим на плохую Западную и хорошее всё остальное. Не забывая, при этом, откуда та 128 штурмовая и не только она.

    Я не разделаю ваши эмоции про вуйки, вонючие, бабло не пахнет и т.п.
    Наверное потому, что я там изнутри, а вы тут снаружи.

    Паспорта у малой части, а не у всех. И нет их тут с начала войны очень многих - уехали ). Проукраинских людей весьма больше, чем провенгерских. Хотя не без того, да. И не без потенциалньой проблемы.

    Будет занятно, если обнаружатся работники в т.ч. из числа ВПН. Потому что деньги не пахнут не только для некоторых жителей Закарпатья, а и для некоторых жителей всех остальных регионов.

  19. #20879

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Цитата Допис від *Vica* Переглянути допис
    https://t.me/dnepr_operativ/54160

    Борюсик проказничает?
    Хуюсик

    Если руки не из жеппы то хватит 5 минут на регистрацию и подпись:



    Лучше регистрироваться через приват24 или Дию так быстрее с помощью телефона будет
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  20. #20880
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    ...ну если уже и этот Большой Хороший человек заговорил такое, то таки мой прогноз очень близок к свершению...
    З.Ы. надеюсь про окончании поддержки Штатами вооружением уже все знают...а надеется на принятие какого-то нового документа под конец года , тоже советую не особо наедятся.
    ПІШОВ НАХ, гнида кремлівська!
    Якщо адміністрації форуму начхати на колаборантів та ху.йловських шавок, які розповсюджують на форумі ворожу пропаганду, треба звати сюди СБУ, щоб хоча б вона навела тут порядок.
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    день стукача V и коллаборанта Z, грязного соевого предателя R
    Тобто твоє, сміттєвалища та драної курки свято. Вітаю!
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    а вот какой ещё сегодня праздник, то вам Дейнерис расскажет, она его знает, ждёт и празднует


    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    10 ноября ...подымаю рюмку как Жиглов, за погибших...
    Сподіваюся ти, колаборант смердючий, найближчим часом ДОЄДНАЄШСЯ до них.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 1044 з 1270 ПершаПерша ... 4454494499410341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410941144 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті