Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1041 з 1270 ПершаПерша ... 4154194199110311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110911141 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 20 801 по 20 820.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #20801
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Янина уже не та....


    " Піар Порошенка навколо допомоги ЗСУ – це негідно"
    Яніна Соколова

    Чому ?
    Негідно брехати, красти, обдурювати.
    А власним прикладом спонукати інших до справ добрих - це достойно і гідно.
    Тим більше, що походження грошей легальне.

    (С)
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  2. #20802
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    А юный (понимаю как ржачно это звучит )) фсбшник знаки набивает аж Гай гудэ. И покуй что мысль ушла на третьем слове ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #20803
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    Кроме ко-ко-ко ещё шото есть?
    Как там с заявлением о подарке боевых гранат в которое гениальный офицер не поверил и начал пилить ножовкой.,..типа если йопнет так у меня ещё пяток остался.
    Ну и о гениальности приема таких подарков тож нихерово было б шонить пояснить.

    О гениальности пидступной маскировки гранаты под гранату я пока не спрашиваю
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  4. #20804
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Напоминаю, кто не читает больше двух предложений из семи слов не вопросы задают мне а гуляют дальше ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  5. #20805
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    Ясно.
    Значит ко-ко-ко это максимум возможностей "военноопытного"
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  6. #20806

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Кроме ко-ко-ко ещё шото есть?
    Как там с заявлением о подарке боевых гранат в которое гениальный офицер не поверил и начал пилить ножовкой.,..типа если йопнет так у меня ещё пяток остался.
    Ну и о гениальности приема таких подарков тож нихерово было б шонить пояснить.

    О гениальности пидступной маскировки гранаты под гранату я пока не спрашиваю
    Цю інформацію підтвердив сам Головнокомандувач у дописі в телеграмі. За словами Залужного, його помічник - Геннадій Частяков підірвався на невідомому вибуховому пристрої, який був в одному з подарунків до дня народження.
    5 канал

  7. #20807
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    Спецы целую операцию планировали. Бимбу в статуэтку маскировали шоб угандошить москальского вы6лядка. А надо было всего-то гранату подарить. Сам бы и угандошился.
    Г-гениальность.

    5 канал
    Ага. Открывает он ящик. А там гранаты. Хммм. Може там выбуховый пристрий? Та нееее. Херня якато. Несите ножовку ща пилить будем.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  8. #20808
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Антуриум, которая тут транслировала дипфейк ОП про Залужного шо хотел Зеленский по Керчи. Тут вам всем добрые украинские люди ответочку соорудили. Ну для ровного счета..

    https://x.com/CorwinEternal/status/1...475853323?s=20
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  9. #20809
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Яніна довго коливалась чи їй вже бігти до недорогеньких чи йти повільно
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #20810
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Яніна довго коливалась чи їй вже бігти до недорогеньких чи йти повільно
    Сьогодні було дежавю --- антимайдан Януковича-Путіна перднув з того світу(
    Під час виступу у ВР Ірини Геращенко, де вона подякувала Єврокомісії і нагадала, що шлях до ЄС почався з Євромайдану, у залі Верховної Ради почулись улюлюкання та зневажливий свист.

    (С)
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #20811
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Ага. Открывает он ящик. А там гранаты. Хммм. Може там выбуховый пристрий? Та нееее. Херня якато. Несите ножовку ща пилить будем.
    А коммент Залужного про "неизвестное взрывное" был по горячим следам. И выглядит вполне логичным, от чего бы не произошел взрыв.

    На тот момент это всё только произошло, и точно назвать причину взрыва разве можно? Как минимум по процедурам. Спецы должны были приехать, бумаги оформить и т.п. Выяснить, что это и как.

  12. #20812

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 849

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    координирую деятельность УДА
    Ну что тут сказать...


  13. #20813
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    свежий бугога-рейтинг украинских миллиардеров или почти миллиардеров



    красным выделен наиболее успешный предприниматель Украины.
    и да, это то самое раша-издание НВ, которое писало про нациста Яроша и его клику ПС, по словам самого НВ.

  14. #20814

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    - Мой папа всю жизнь бился головой о стекло. Мама покойная билась. И мне завещали: только преодолевая трудности, почувствуешь себя человеком! Поняла?
    ...

  15. #20815
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    да шо вьі стараетесь, тут дебилы с термосом и эбанитовыми палочками под
    предводительством Убергупия с путём денег. они такие обьёмы текста даже не осилят
    +1000
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Так оно ж ,как и ты,не для читателей старается,а для премии.
    Ти про нормальних людей по собі, зайвохромосомній, робити висновки ще не втомилася?
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Негідно брехати, красти, обдурювати.
    А власним прикладом спонукати інших до справ добрих - це достойно і гідно.
    Тим більше, що походження грошей легальне.
    ППКС Деякі драні курки взагалі не допомагають ЗСУ, бо вважають це зайвим, а зароблені кремлівською пропагандою гроші витрачають на миття власних обісраних дуп на Майорці. Порох же власні кошти витрачає на допомогу армії, - жодного разу за 20 місяців не чула, щоб він десь відпочивав.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  16. #20816
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Нацрада з питань телебачення та радіомовлення внесла 16 сайтів до переліку заборонених сервісів держави-агресора. Серед них — HD REZKA, KINOGO, «ГидОнлайн», Kinokrad. Тепер вони не можуть транслюватися в Україні.

    Открываю Резку. Вижу.

    Логика плять где?

    ЗЫ Резка единственная кто давал и рекомендовал украинскую озвучку...
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #20817

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    1960, а що у вас таке полум'яне несприйняття Майдану-2? Невже проффесор, Саша-стоматолог, Азіров, тайожний союз, кацапи з кацапським подданством на чолі наших армії і служби безпеки і прочеє настільки рідніші, що у ваших текстах між ними і наступниками - прірва?
    Чи знову напишете - я художник; пытаюсь расшевелить форум; шутка была?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  18. #20818
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    1960, а що у вас таке полум'яне несприйняття Майдану-2? Невже проффесор, Саша-стоматолог, Азіров, тайожний союз, кацапи з кацапським подданством на чолі наших армії і служби безпеки і прочеє настільки рідніші, що у ваших текстах між ними і наступниками - прірва?
    Чи знову напишете - я художник; пытаюсь расшевелить форум; шутка была?
    Его хозяева - донецкие братки.

    А паблик то этот открытый

    Все просто ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  19. #20819

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Интересна логика гуппий.
    Сравнивают порошенко, у которого почти весь бизнес это корпорация рошен,
    которая была создана и производит неплохую продукцию и ахметку с пинчуком
    Что создали ахметка и пинчук ? Один **нул бомбу на стадионе и с*****л пол донбасса,
    другой вышел рожей и закадрил дочку кучмы ВСЁ. По сути поднялись на спиженных советских заводах
    во время дикой приватизации 90-х. МНе раньше было пох на порошенко но глядя на гуппий закрадывается мнение,
    что сапоги хорошие и можно брать ))

    интересно а шо за тела на 6 и 7 месте с положительной динамикой ??
    а. это грамарли очкарики (сталина на них нет) багатеют падлы ))
    Востаннє редагував ohdesu: 09.11.2023 о 22:05
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  20. #20820
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Спецы целую операцию планировали. Бимбу в статуэтку маскировали шоб угандошить москальского вы6лядка. А надо было всего-то гранату подарить. Сам бы и угандошился.
    Пля, скільки ще ми повинні терпіти лайно в бік наших військових? У адміністрації форуму залишилася бодай крихта совісті та поваги до тих, хто захищає нашу країну на фронті?
    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    1960, а що у вас таке полум'яне несприйняття Майдану-2?
    А як ще повинен сприймати Революцію Гідності фанат паРаші та ху.йла?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 1041 з 1270 ПершаПерша ... 4154194199110311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110911141 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті