Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1035 з 1270 ПершаПерша ... 3553593598510251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510851135 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 20 681 по 20 700.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #20681

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    О! Говорящую пуйловскую лошадь с саммитом в Македонии продинамили.) Пишут,шо свиновозы в воздушное пространство цивилизованных стран не пускают. Предложили ему долететь до Орбана,а оттуда топать пешком.))) Ненуашо. Бешеной коньяке сто километров не круг.
    у тебя шо телефграмм тормозит ?))
    этой новости уже часа 3
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  2. #20682

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Конечно. Шоп знать врагов Украины в лицо. И при случае в него плюнуть.)
    тут главно не попасть в самих себя ))
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  3. #20683

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    О! Говорящую пуйловскую лошадь с саммитом в Македонии продинамили.) Пишут,шо свиновозы в воздушное пространство цивилизованных стран не пускают. Предложили ему долететь до Орбана,а оттуда топать пешком.))) Ненуашо. Бешеной коньяке сто километров не круг.
    а до Орбана как долететь)))

  4. #20684
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    тут главно не попасть в самих себя ))
    ...они решат что єто золотой дождь желанный ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  5. #20685
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а до Орбана как долететь)))
    Хз. Может пусть попробует через Украину.
    Зря что-ли нам ещё ППО подкинули?)

  6. #20686
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    тут главно не попасть в самих себя ))
    Та не переживай - не попадешь. Переобуешься в очередной раз и опять будешь косить под патриота.

  7. #20687

    Реєстрація
    25 липень 2012
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 812

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    ...они решат что єто золотой дождь желанный ))
    Точно "золотой" ?
    Может просто желто-золотистый ?(

  8. #20688
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 399

    Типово

    Смотрю вся тема сегодня в физиологических жидкостях разных. Уже и тапки залиты, и щиколотки покрыты.

    К чему бы это...

  9. #20689
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Рашка 2. Ремикс.
    +100000 Чим гірше Україні - тим більше радіють драні курки, сміттєзвалища, засоби від комарів, електрички та циферні алкаші. А якщо Україна взагалі загине, у цих рашистських гнид беззупинний оргазм станеться.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну вот,а кто-то тут вопел,что мне померещились жёсткие решения.
    Очень правильные решения, считаю.
    Ну, звісно, правильні рішення! Хіба в нас ДЕМОКРАТИЧНА держава? Хіба можна давати можливість опозиції відкривати рота? Заткнути нафіг! В Україні лише одна сила має право щось казати: "Квартал-95" у вигляді партії "Слуга народу" та їх зелений ідол! Всі інші пішли нафіг. Головне - якомога голосніше потім волати, що в нас Є свобода слова, НЕМАЄ узурпації влади та диктатури і що Україна ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ від паРаші, в якій вже ЗАТКНУЛИ рота опозиції.
    Р.S. Відкриваю тобі дві страшенні таємниці, які твій зелений марафон та рашистський "Фридом" тобі ніколи не скажуть:
    - у власності Порошенка наразі НЕМАЄ телевізійних каналів,
    - опозиційні канали (до яких належать і ті, які були порошенківськими) НЕ ЗАКРИЛИ, їх вимкнули з ефіру і сталося це ще 1,5 роки тому, а не зараз.
    Не дякуй.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #20690
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Цитата Допис від Морфей Переглянути допис
    Точно "золотой" ?
    Может просто желто-золотистый ?(
    Вы хотите спорить с экспердом по ресничкам,писям ,зассаным тапкам и ТД?)))

  11. #20691

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    ...

  12. #20692
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Конечно. Шоп знать врагов Украины в лицо. И при случае в него плюнуть.)
    Підійди до дзеркала і плюй досхочу.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    у тебя шо телефграмм тормозит ?))
    этой новости уже часа 3
    Вона "Фридом" задивилася, а там таке не скажуть.
    Цитата Допис від Морфей Переглянути допис
    Точно "золотой" ?
    Может просто желто-золотистый ?(
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #20693
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    29 945

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    ты шо смотришь вражеские к аналы ?))
    Это говорит тот, кто смотрим Ермака и земарафон?

  14. #20694

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Підійди до дзеркала і плюй досхочу.
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  15. #20695
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Мнение юриста

    Коли нам розповідають, що радник Головнокомандувача ЗСУ не розбирається в зброї, а тому міг сприйняти бойові гранати за іграшки, це — не про відбілювання Головнокомандувача, а про його очорнення.

    Чому?

    Коли радник виявляється, наприклад, крадієм, кримінальна відповідальність — на раднику.

    Тому що такого роду відповідальність — персональна.

    Коли ж радник Головнокомандувача ЗСУ під час війни виявляється НЕфахівцем у питаннях новітньої західної індивідуальної зброї та порядку її обліку та зберігання (хоча б на базовому рівні), незалежно від спеціалізації радника, (професійна, моральна, політична тощо) відповідальність — на тому, кому він радив.

    Адже саме він запросив до себе цього радника.

    Коли матеріали слідчих дій з'являються в ЗМІ ледь не під час їх проведення, це — не про свободу слова, а про маніпуляції із суспільною думкою та про порушення законодавства.

    Розголошення без дозволу прокурора, слідчого даних досудового розслідування є кримінально-карним діянням, максимальне покарання за яке, з урахуванням обставин та якщо немає ознак інших правопорушень, — обмеження волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

    (с)
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  16. #20696
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Смотрю вся тема сегодня в физиологических жидкостях разных. Уже и тапки залиты, и щиколотки покрыты.

    К чему бы это...
    росія вбиває, але комусь під ніком ~ Электра ~ до цього байдуже; тиражує зразки творчості російського художника.
    Востаннє редагував Мафальда: 09.11.2023 о 00:37
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  17. #20697
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Бггг. Аж любопытно ,ей это хоть немножко помогает?
    Судя по регулярной клинике ,не очень.
    Смотри не заразись.)
    Хотя...похоже,что уже. Отчитываться воздушно-капельным или половым путем ,не надо. Главное следи за своими симптомами. Как только начнёшь общаться с зеркалом,вызывай санитаров.)
    Востаннє редагував Антуриум: 08.11.2023 о 22:38

  18. #20698

    Реєстрація
    09 серпень 2010
    Дописів
    4 185

    Типово

    Проходил мимо Европы. Двое парней военных практически как нищие собирают деньги на тепловизоры кажется для 101-й бригады. Как это можно понять вообще. Наверное такого больше нигде не было, чтобы во время войны военные стоя на улице собирали деньги, а прохожие при этом в основном проходят мимо не обращая никакого внимания. Мне лично стыдно стало.

  19. #20699
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    20 934

    Типово

    Цитата Допис від me and you Переглянути допис
    Проходил мимо Европы. Двое парней военных практически как нищие собирают деньги на тепловизоры кажется для 101-й бригады. Как это можно понять вообще. Наверное такого больше нигде не было, чтобы во время войны военные стоя на улице собирали деньги, а прохожие при этом в основном проходят мимо не обращая никакого внимания. Мне лично стыдно стало.
    Видела подобную картину в Киеве на станции Арсенальной. Только там после проверки военной полиции документов и не военные вовсе оказались. Просто собиратели пользуясь случаем.
    И если это действующие военные, первый вопрос откуда много свободного времени. Не по уставу
    Если это демобилизованые, всё может быть

    Не парся через х@йню,бережи сили на п@здець
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

  20. #20700

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Главное следи за своими симптомами. Как только начнёшь общаться с зеркалом,вызывай санитаров.)
    Я смотрю ты в этом разбираешься
    Значит тебя уже штырило паходу не раз ))
    Попробуй поменьше смотреть единий лохотрон и побольше гулять на свежем воздухе))
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

Сторінка 1035 з 1270 ПершаПерша ... 3553593598510251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510851135 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті