Ну, те, що циферне лайно хворе на голову і, швидше за все, ще з народження, не викликає сумнівів. Але в данному випадку він ще й відпрацьовує гонорар: видно же, що працює на ворога, оскільки сере виключно КРЕМІВСЬКОЮ пропагандою і виключного в того, хто був, є і буде найбільшим жахом для ху.йла.
Ще довго нам терпіти цю кремлівську гниду, яка ненавидить ВСІ нації, окрім кацапів, і цілодобово серить в їх бік?![]()





Bookmarks