Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 983 з 1270 ПершаПерша ... 48388393397397497597697797897998098198298398498598698798898999099199299310331083 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 19 641 по 19 660.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #19641
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Главнокомандующий ВСУ о том, что ему нужно, чтобы победить Россию

    "Загроза переходу до позиційної війни - це серйозний виклик для України. Затягування - вигідне противнику.
    Тому вкрай важливе недопущення цього задля нашої перемоги". (с)
    Питання в тому що, скільки і коли ми отримаємо з переліченного їм ...

  2. #19642
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    .......
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #19643
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Питання в тому що, скільки і коли ми отримаємо з переліченного їм ...
    Ніколи. Європі потрібно 14 років,щоб випустити річну кількість потреб України у снарядах.
    Тож самі,любі,самі.
    Ну трошки допоможуть.

  4. #19644
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Ну шо, смотрю по последним новостям, пружина сорвалась.

  5. #19645
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 367

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Они еще и в футбол играли и вообще
    Оооо,точно)))!
    И вообще они молодцы, и мульты все из той серии классные.
    И про футбол, и про невест))....
    Как это тогда пропустили? вопрос.

  6. #19646

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 822

    Типово

    а ниче шо он на кацапском языке ?
    За двумя зайцями изначально снимали на украинском,
    а потом сказали переозвучить на кацапский и тогда выпустили
    Если на кацапском нахрюке, то можно даже про "смешных хохлов" снимать
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  7. #19647
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    вайб не такий-то і поганий був цей ваш совок воскрес, давно не чули
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  8. #19648
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 367

    Типово

    Ничо. Он классный и про классных.
    Его снимали раньше, чем многие родились. Те, которые "на кацапском" и совершенно не классные тут пишут.

  9. #19649
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Питання в тому що, скільки і коли ми отримаємо з переліченного їм ...
    Влада та Українські ЗМІ ігнорують ультиматум республіканців, виставлений Байдену на тему підтримки України.


    Ці питання написали конгресмени-республіканці і передали до Адміністрації чинного Президента США. Чесна відповідь на них - умова продовження перемовин по допомозі Україні.
    1. Президент Байден і президент Зеленський повинні надати Конгресу США реальну стратегію перемоги. Прості заяви "ми з вами, поки не переможемо" або "ми повинні перемогти" не є стратегією перемоги. Як Україна може перемогти і скільки часу це займе? Ці оцінки не обов'язково мають бути точними, але ми повинні розуміти кінцеву мету та критерії виходу.
    2. Яка приблизна ціна, пов'язана з реалізацією стратегії перемоги? Вибіркове розкриття інформації та поступові запити в середньому на 12 мільярдів доларів на місяць є недоступними, нежиттєздатними та неприйнятними.
    3. Президент Байден і міністр оборони Остін повинні чітко інформувати американський народ про стан війни в Україні. Це включає інформування громадськості про прогрес, досягнутий Україною на сьогоднішній день, окреслення причин, що призвели до нинішнього глухого кута, а також надання оновленої інформації про стан "весняного контрнаступу".
    4. Президент Байден і міністр оборони Остін повинні пояснити, чому майбутні інвестиції США є необхідними. Це включає в себе визначення того, яке саме озброєння надсилається, і як це конкретне озброєння допоможе виграти війну, а не просто продовжити її. Крім того, важливо отримати оцінку того, яка зброя не була надіслана, але могла б змінити траєкторію війни до сьогоднішнього дня.
    5. Президент Байден і міністр оборони Остін повинні надати Конгресу список озброєнь, які не були відправлені в Україну, але могли б ефективно змінити нинішню патову ситуацію. Нинішня повільна політика адміністрації лише продовжила страждання України, і Конгрес має відіграти свою роль у вирішенні питання про те, які додаткові можливості слід запропонувати Україні.
    6. Президент Байден і міністр оборони Остін повинні пояснити, що станеться, якщо американські інвестиції в Україну припиняться. Чи вважаємо ми, що країни ЄС і НАТО також відмовилися б від допомоги Україні? Чи не зможе Україна не зможе вижити і перемогти? Якщо ні, то чому? Який основний військовий експорт був би необхідним?
    7. Казначейство і торгівля США повинні звітувати перед Конгресу про рівень виконання та дотримання вже затверджених санкцій проти Росії. Ніхто не надає регулярних і ґрунтовних Конгресу регулярної та ґрунтовної інформації щодо чинних санкцій не надається.
    8. США і всі члени НАТО повинні прийняти повноцінну політику санкцій проти Росії, яка б включала ВСЮ нафту, зерно і рідкоземельні корисні копалини. Ці три критично важливі експортні товари наразі не зазнають значного впливу глобальних санкцій, а вони становлять основну частину експортних надходжень до Росії.
    9. Президент Байден і міністр оборони Остін повинні надати чітке пояснення, чому запитувані ресурси є правильними для перемоги
    10. Чи узгоджуються цілі місії США та України щодо Криму? Бажання України повернути Крим є реалістичним?
    11. Президент Байден і президент Зеленський повинні продовжувати надавати Конгресу повний звіт - наскільки це можливо - про системи озброєнь, які були відправлені і використані на сьогоднішній день.
    12. Президент Байден повинен надати зобов'язання і докази того, що його адміністрація не ставить під загрозу графік і вартість критично важливих вітчизняних програм озброєнь або зобов'язань які ми взяли на себе перед тайванськими програмами FMS і ізраїльськими та ізраїльськими програмами FMF. Ми не можемо канібалізувати потенціал заради наших власних сил і засобів - чи інших наших стратегічних партнерства - для виконання зобов'язань перед Україною.

    Ссылка на оригинал https://signalscv.s3.us-west-1.amazonaws.com/.../rep...

    Якщо звести всі питання конгресменів до одного, то воно прозвучить так: Чи маєте ви стратегію Перемоги?
    Валерій Фьодоровіч сказав своє слово.
    Востаннє редагував margret: 01.11.2023 о 22:36
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  10. #19650
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    а ниче шо он на кацапском языке ?
    За двумя зайцями изначально снимали на украинском,
    а потом сказали переозвучить на кацапский и тогда выпустили
    Если на кацапском нахрюке, то можно даже про "смешных хохлов" снимать
    Да?
    А ниче шо там практически нет текстов?)

  11. #19651

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 822

    Типово

    так я не говорю шо он не классный,
    я говорю шо пропустили потому шо на кацапском языке
    в вас тоже ниче хорошего нет вас лучше не читать вобще
    ваш друг сисятый тоже херню несёт,
    но зато смешно бывает иногда отдадим должное
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  12. #19652
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Питання в тому що, скільки і коли ми отримаємо з переліченного їм ...
    Ничего невыполнимого он не хочет. Лаг в год- два. С учётом что готовится начали год назад (Рамштайн) - к следующему году примерно...

    https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/1/7426785/
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  13. #19653
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Так не читай.)

  14. #19654

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 822

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Да?
    А ниче шо там практически нет текстов?)
    ну титры то есть и название
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  15. #19655

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 822

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Так не читай.)
    ты шо в секретутки к Э подалась ?)
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  16. #19656
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    ты шо в секретутки к Э подалась ?)
    Ты ж после моего поста в пространство пукнул.)))
    Писал бы адресно и не страдал этой куйней.)

  17. #19657
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    ну титры то есть и название
    Предлагаешь выделить пару лямов из бюджета на срочное переписывание титров?

  18. #19658
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Ничего невыполнимого он не хочет. Лаг в год- два. С учётом что готовится начали год назад (Рамштайн) - к следующему году примерно...

    https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/1/7426785/
    Надо,партнёры должны...
    А вот надо,а нету. Должны, а не дают.
    И шо делать?

  19. #19659

    Реєстрація
    25 липень 2012
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 812

    Типово

    Это не частная переписка. Не хотите, чтобы вас читали и отвечали все - пишите в личку. (С))))))

  20. #19660

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 822

    Типово

    а сисятый паходу таки взял денежки ))
    уже темку новую создал под псевдонимом Уринолайнер :
    https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=450305
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

Сторінка 983 з 1270 ПершаПерша ... 48388393397397497597697797897998098198298398498598698798898999099199299310331083 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті