Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 969 з 1270 ПершаПерша ... 46986991995996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897910191069 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 19 361 по 19 380.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #19361
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 373

    Типово

    Охохо)). Подпекает))?И на сев.помойке подпекает.Трясутся, мляди.
    Вместе с возаром трясутся. Синхронно.

  2. #19362
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    ото жеж пистабол неэтично
    плоскоземельные теории заговора про путь денег это для лохов чтоли расчитано ?
    Кто за такое будет деньги предлагать... хотя гупии тупые может для них и сойдёт хз
    Вам отвечу. Он лжет. От начала до конца. Четко по Геббельсу - чем чудовищнее ложь - тем быстрее поверят.
    Говно короче.

    ЗЫ Вы хотите спросить - куда смотрит администрация ?

    Я тоже ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #19363
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 860

    Типово

    в каких случаях лярва оправдывается?
    всё верно, по учебнику. тем паче, обращаясь ко второсортному клону как истине.
    платное мацковское говно скулит про администрацию украинского форума. нквдшные гены не дают спуску

    бгг вам отвечу.

  4. #19364
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Там же, в Таймс.

    Лидор требует от наших военных побед. Военные его открыто посылают...

    ЗЫ И да - про конфликт Залужного и лидора - ипсо. Не забываем ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  5. #19365
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 373

    Типово

    Твари из Севастополя обижаются, что мы их херачим. Ойойо, надо уничтожать врага. О как.
    Инстасамки так и вообще в непонимании.Мииммими...на школу №27 в севрасрополе попало, ужс, ужс.

    Они не в курсе, откуда 2 года летит к нам и убивает мирных? Они не знают, что именно от них и летит?
    Дегенераты((.

  6. #19366
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Про коррупцию во власти Таймс пишет много и удручающе много...
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  7. #19367
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    https://t.me/ukrainian_militant/19540?single
    Ще трошки Севастополя сьогодні.
    Ну і вже є в інфопросторі - кораблік якийсь там Козіцкій " кримський ветер" відлітався. Пишуть був протимінним кораблем. Шукав міни в севастопольській бухті. І таки ж знайшов.))
    Востаннє редагував Антуриум: 31.10.2023 о 00:41

  8. #19368
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    И опять из Таймс. Близко к тексту.

    Лидор провел шумную компанию по увольнению всех военкомов по всей Украине.
    И тем самым сорвал мобилизацию.
    Никто теперь не хочет идти на работу где при приеме выдают табличку на спину - корупционер.

    А без руководителей военкоматы как то не але...
    Востаннє редагував Vozar: 31.10.2023 о 01:22
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  9. #19369
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 373

    Типово

    таймсу и возару очень надо, чтоб населения в Украине осталось минус тысяча.

    Потому очень переживают таймс и возар. З мобилизацию якобы)).

  10. #19370
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Бгг. Зняті корумповані воєнкоми ,що десятиліттями наживалися на своїх насиджених місцях,аплодують возару стоячи. А дехто з них навіть вже сидячи.
    Доречі,щось не траплялося в інфопросторі,що на їх місце нікого не призначили. Що, знову натякаєш,що Залужний не справляється?

  11. #19371
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    На 1+1 йде голос країни. Співає " Пташкін"( Михайло Панчішин), комісований після поранення під Бахмутом. Люди! Він неймовірний! Ото голос! Давайте проголосуємо за нього.

  12. #19372

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Якось все одноманітно: мовляв, Vozar москаль та москаль.
    А давайте розглянемо версію, що він воїн маорі, з Нової Зеландії. Татуювання, хака і вот это всё.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  13. #19373
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    В фіналі двоє військових!
    Господи,які ж талановиті хлопці нас захищають! Просто фантастичні!

  14. #19374
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    и гупиев и упоротых севастопольецев готовили по одному рецепту
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  15. #19375
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Неужели душенька-Морфеюшка это Дин2...
    Ти б до психіатра звернулася.
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    только что прилетело в личку предложение от кураторов условного Vozar - перейти на их, тёмную сторону. хвалят мой слог, денег предлагают. спрашивают, как удобнее перечислять, приводят в пример схему с Vozar-ом.
    Брехло рашистське.
    детали излагать не буду - не этично
    І чому я не здивована? Дійсно дуже важко цитувати те, чого НЕМАЄ.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    ото жеж пистабол неэтично
    А чому Ви дивуєтеся? Етично для цього алкаша - писати все те, що я вчора цитувала.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Он лжет. От начала до конца.
    І це не дивно. Бо це в нього спадкове: гени не проп'єш.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  16. #19376
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    В фіналі двоє військових!
    Господи,які ж талановиті хлопці нас захищають! Просто фантастичні!
    Як же огидно це лицемірство! Тисячі баксів витратила на миття завжди обісраних дуп свого курнику замість того, щоб задонатити їх на ЗСУ, а тепер показушно волає на весь форум, як вона начебто захоплюється тими, для кого ШКОДУЄ ГРОШІ!!
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    таймсу и возару очень надо, чтоб населения в Украине осталось минус тысяча.
    Потому очень переживают таймс и возар. З мобилизацию якобы)).
    "The Times" теж тепер працює на Кремль? Чи ця газета теж спочатку згвалтувала свою доньку, потім здохла, а тепер замість неї пише хтось інший?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    вже є в інфопросторі - кораблік якийсь там Козіцкій " кримський ветер" відлітався. Пишуть був протимінним кораблем. Шукав міни в севастопольській бухті. І таки ж знайшов.))
    Це сталося вже майже тиждень тому, а драна курка лише зараз про це дізналася. Що, улюблений марафон не повідомив про це? Какжештак??? Ти ж так дупу за нього рвеш, що він про ВСЕ розповідає і лише ПРАВДУ, і тут така лажа.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  17. #19377
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Походу.
    Таймс анонсировал решения лидора по увольнению "высшего генерала" за провал нашего контрнаступления.
    ЗЫ. ОП думает ТАК спасать свои рейтинги у гупий?


    Найцікавіше, що Голова Офісу президента, Андрій Єрмак, спочатку опублікував пост у Telegram, в якому порекомендував прочитати цей матеріал у Time, але згодом видалив його. Цікаво, а чому?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #19378

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Якось все одноманітно: мовляв, Vozar москаль та москаль.
    ....
    он просто пидарас в худшем определении єтого слова - "дефачек"

  19. #19379

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 855

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Аналітика от бывших?...
    так с Кривоносом все понятно, после того как тот размарадерил дьюти-фри в Жулянах - Залужный к армии его не подпускает ибо противно наверное. А Генералы, те которые Генералы с большой буквы, все воюют - не зависимо от политических взглядов и симпатий. Марченко, Забродский им пигуй на Зеленского - они воюют за Украину. Неужели не нашлось места соответствующего опыту или обиды важнее Украины?
    остается только аналитика - главное френч не снимать.

    и да - видео от 28.02...а Кривонос в Жулянах был с его слов же уже 24.04...может сразу грабить и не собирался, но натура сама вылезет- или кто то верит, что без ведома руководителя обороны бусики с ворованным вывозили пока не остановили? или кто то киздит насчет обороны

    https://www.youtube.com/watch?v=8Xy0x7Fsmlw
    Востаннє редагував 1234A: 31.10.2023 о 06:35

  20. #19380
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    так с Кривоносом все понятно, после того как тот размарадерил дьюти-фри в Жулянах - Залужный к армии его не подпускает ибо противно наверное. А Генералы, те которые Генералы с большой буквы, все воюют - не зависимо от политических взглядов и симпатий. Марченко, Забродский им пигуй на Зеленского - они воюют за Украину. Неужели не нашлось места соответствующего опыту или обиды важнее Украины?
    остается только аналитика - главное френч не снимать.

    и да - видео от 28.02...а Кривонос в Жулянах был с его слов же уже 24.04...может сразу грабить и не собирался, но натура сама вылезет- или кто то верит, что без ведома руководителя обороны бусики с ворованным вывозили пока не остановили? или кто то киздит насчет обороны

    https://www.youtube.com/watch?v=8Xy0x7Fsmlw
    Ну так а других возар и его подпевка сюда и не притянут. Просто в очередной раз подтвердил мои слова,что на пятом и прямом работают враги Украины.
    И можно было б на это плюнуть, но эти ж падлы вовсю к выборам готовятся.
    Востаннє редагував Антуриум: 31.10.2023 о 06:56

Сторінка 969 з 1270 ПершаПерша ... 46986991995996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897910191069 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті