Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 945 з 1270 ПершаПерша ... 4458458959359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559951045 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 18 881 по 18 900.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #18881
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 763

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    вобще не очень
    больше мусора на орбите, а там же спутники ЖПС которые за кацапами следят,
    чтобы ВСУ их потом влучно уничтожали Хаймарсами лучше пускай их разрывает))
    Ну пускай))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  2. #18882
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 955

    Типово

    Цитата Допис від Саша67 Переглянути допис
    Горнятко, горники - так кажуть саме на чашки.
    Бабулька на ринку продає суничку на чашки і запитує "скільки вам горняток?"
    Філіжанка - дуже витончена назва) Підходить саме для кави тільки.
    Ну ващет ближе кувшинчик чем чашечка
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  3. #18883

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Ну пускай))
    Аминь
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  4. #18884

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Так вот откуда двойников берут
    єто если симметрично
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  5. #18885
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 502

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    єто если симметрично
    И в количестве два в степени эн

  6. #18886
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    В Україні більше не буде селищ міського типу: президент підписав закон.

    Тепер СМТ будуть називатися – «поселеннями».
    ...а как теперь будут называть "поселения" где в данный момент зэки живут?

  7. #18887

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    формально в Украине нет "поселений" для заключенных. если правильно гугль подсказывает

  8. #18888

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 174

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Бронь имеют только депутаты ВР. Остальные не имеют. Даже не крадущие.

    Интересно как в Израиле. Про ортодоксов знаю, там лишь по собственному желанию. А привластные как? А чиновники?
    Про ортодоксов вроде их предводители договаривались с тамошним минобороны насчет "85% - служат, 15% - нет".
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  9. #18889
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 415

    Типово

    А мне средневековьем повеяло. Поселения...
    Делать людям нечего). Чья это идея, интересно?

  10. #18890
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    закон №8263 "Про дерадянізацію порядку вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України", - написав Железняк.

    Законопроект пропонує прибрати чинне з 1981 року радянське регулювання питань адмінтерустрою, встановити чіткі процедури віднесення населених пунктів до категорії міст, селищ сіл, закріпити на рівні закону процедуру найменування та перейменування населених пунктів, спростити процедури встановлення меж населених пунктів тощо.
    ...ну понятно, декомунизация продолжается...

  11. #18891

    Реєстрація
    10 червень 2008
    Звідки Ви
    из сада
    Дописів
    952

    Типово

    2. Місто є населеним пунктом з переважно компактною, багатоповерховою
    забудовою, загальна чисельність жителів якого становить не менш як 10
    тисяч.
    3. Селище є населеним пунктом з переважно садибною забудовою,
    загальною чисельністю жителів не менш як 5 тисяч.
    4. Село є населеним пунктом із садибною забудовою, загальною
    чисельністю жителів менше 5 тисяч.
    5. Міста належать до міських, а селища та села — до сільських населених
    пунктів.
    6. Поселення є компактним місцем проживання людей за межами
    населеного пункту, яке не має сталого складу населення.
    Поселення замість СМТ, кажете?

  12. #18892

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Термін "містечко" чомусь не згодився, хоча був у вжитку до 1925.
    https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...87%D0%BA%D0%BE

    https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...7%D0%BD%D0%B0)
    Востаннє редагував Йоран: 24.10.2023 о 13:18
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  13. #18893

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    ...а как теперь будут называть "поселения" где в данный момент зэки живут?
    с какой целью интересуешься ?
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  14. #18894
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 415

    Типово

    Цитата Допис від Глициния Переглянути допис
    2. Місто є населеним пунктом з переважно компактною, багатоповерховою
    забудовою, загальна чисельність жителів якого становить не менш як 10
    тисяч.
    3. Селище є населеним пунктом з переважно садибною забудовою,
    загальною чисельністю жителів не менш як 5 тисяч.
    4. Село є населеним пунктом із садибною забудовою, загальною
    чисельністю жителів менше 5 тисяч.
    5. Міста належать до міських, а селища та села — до сільських населених
    пунктів.
    6. Поселення є компактним місцем проживання людей за межами
    населеного пункту, яке не має сталого складу населення.
    Поселення замість СМТ, кажете?
    а тепер так:
    згідно із документом, тепер усі населені пункти з компактною забудовою та чисельністю населення понад 10 тисяч мешканців матимуть статус міста. Міста, які не відповідатимуть цьому визначенню, не планують знижувати у статусі.

    Населені пункти, де є садибна забудова та чисельність населення понад 5 тисяч жителів, будуть просто селищами.

    Ініціатива також скасовує поняття "селище міського типу" (смт). Замість нього запроваджується нове поняття - "поселення".

    Інші населені пункти, що існують в Україні, будуть у статусі села.
    Цікаво, просто селища - мовна конструкція , чи селища тепер будуть просто селищами))?

  15. #18895

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    дачные участки вполне себе попадают в категорию - "6. Поселення є компактним місцем проживання людей за межами населеного пункту, яке не має сталого складу населення."
    можно наверное будет регистрироваться как место проживания - если сейчас нельзя, не в курсе.

  16. #18896
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 415

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    дачные участки вполне себе попадают в категорию - "6. Поселення є компактним місцем проживання людей за межами населеного пункту, яке не має сталого складу населення."
    можно наверное будет регистрироваться как место проживания - если сейчас нельзя, не в курсе.

    А если капитального строения нет?

    Адреса: Дніпропетровська обл, 3 км на півничний схід від поселення Обухівка , Товарищество "Горобина", ділянка 41.

  17. #18897
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 763

    Типово

    Палатки...))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  18. #18898
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    3 962

    Типово

    Я так понимаю, по этому закону Слобожанское теперь станет городом.
    Жителей более 10000, большинство живет в многоэтажках. Ну или значительная часть.
    Станет Слобожанском?

  19. #18899

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис

    А если капитального строения нет?

    Адреса: Дніпропетровська обл, 3 км на півничний схід від поселення Обухівка , Товарищество "Горобина", ділянка 41.
    теперь у ділянки будет адрес - а там хоть в прицепе)))

  20. #18900

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Я так понимаю, по этому закону Слобожанское теперь станет городом.
    Жителей более 10000, большинство живет в многоэтажках. Ну или значительная часть.
    Станет Слобожанском?
    упущенные возможности Бориса Альбертовича))

Сторінка 945 з 1270 ПершаПерша ... 4458458959359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559951045 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті