| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
"...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
Перевозка всякой всякости ГАЗелью
Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))
Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))
...а как теперь будут называть "поселения" где в данный момент зэки живут?В Україні більше не буде селищ міського типу: президент підписав закон.
Тепер СМТ будуть називатися – «поселеннями».
формально в Украине нет "поселений" для заключенных. если правильно гугль подсказывает
А мне средневековьем повеяло. Поселения...
Делать людям нечего). Чья это идея, интересно?
...ну понятно, декомунизация продолжается...закон №8263 "Про дерадянізацію порядку вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України", - написав Железняк.
Законопроект пропонує прибрати чинне з 1981 року радянське регулювання питань адмінтерустрою, встановити чіткі процедури віднесення населених пунктів до категорії міст, селищ сіл, закріпити на рівні закону процедуру найменування та перейменування населених пунктів, спростити процедури встановлення меж населених пунктів тощо.
Поселення замість СМТ, кажете?2. Місто є населеним пунктом з переважно компактною, багатоповерховою
забудовою, загальна чисельність жителів якого становить не менш як 10
тисяч.
3. Селище є населеним пунктом з переважно садибною забудовою,
загальною чисельністю жителів не менш як 5 тисяч.
4. Село є населеним пунктом із садибною забудовою, загальною
чисельністю жителів менше 5 тисяч.
5. Міста належать до міських, а селища та села — до сільських населених
пунктів.
6. Поселення є компактним місцем проживання людей за межами
населеного пункту, яке не має сталого складу населення.
Термін "містечко" чомусь не згодився, хоча був у вжитку до 1925.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...87%D0%BA%D0%BE
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...7%D0%BD%D0%B0)
Востаннє редагував Йоран: 24.10.2023 о 13:18
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))
а тепер так:
Цікаво, просто селища - мовна конструкція , чи селища тепер будуть просто селищами))?згідно із документом, тепер усі населені пункти з компактною забудовою та чисельністю населення понад 10 тисяч мешканців матимуть статус міста. Міста, які не відповідатимуть цьому визначенню, не планують знижувати у статусі.
Населені пункти, де є садибна забудова та чисельність населення понад 5 тисяч жителів, будуть просто селищами.
Ініціатива також скасовує поняття "селище міського типу" (смт). Замість нього запроваджується нове поняття - "поселення".
Інші населені пункти, що існують в Україні, будуть у статусі села.
дачные участки вполне себе попадают в категорию - "6. Поселення є компактним місцем проживання людей за межами населеного пункту, яке не має сталого складу населення."
можно наверное будет регистрироваться как место проживания - если сейчас нельзя, не в курсе.
Палатки...))))
когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом
Я так понимаю, по этому закону Слобожанское теперь станет городом.
Жителей более 10000, большинство живет в многоэтажках. Ну или значительная часть.
Станет Слобожанском?
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks