На российских телеграмм-каналах распространяется информация о якобы остановке сердца у российского диктатора Владимира Путина.
К чему бы это ?
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
На российских телеграмм-каналах распространяется информация о якобы остановке сердца у российского диктатора Владимира Путина.
К чему бы это ?
Піздьож на жаль
Не парся через х@йню,бережи сили на п@здець
I have nothing, if I don't have you
Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)
Діаспору треба любити й цінувати.
А не вотэтовотвсе.
https://news.liga.net/ua/all/news/ku...e-z-vyniatkamy"Конче необхідно зберегти їхній зв’язок з Батьківщиною. Це про майбутнє України та українства. Тому одним з елементів державної політики, спрямованої на збереження і розвиток всесвітньої української спільноти, має стати множинне громадянство", – сказав очільник МЗС.
Підніміть голову! Яке чудове небо зараз
Рожеве з блакитним
Востаннє редагував *Vica*: 23.10.2023 о 17:51 Причина: Намагаюсь)
Не парся через х@йню,бережи сили на п@здець
I have nothing, if I don't have you
Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)
Flower moon-Квіткова повня
Ну а чо не?
"...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
Перевозка всякой всякости ГАЗелью
заинтересовалась и погуглила...
"цветочная луна" - майское полнолуние, бывает раз в год,
т е перевод возможный - убийцы майского полнолуния,
поскольку фильм о каких-то там индейских племенах, то явно есть отсылка к их культуре.
все ИМХО, фильм посмотрю (возможно) и скажу точнее).
т к фильм поднимает вопрос об уничтожении коренных индейских племен,
их культуры и духовности, то название явно органично.
Радіти тому, що рашистка НЕНАВИДИТЬ Україну?На відміну від тебе я ЗДОРОВА.
Це в тебе вроджене.Незрозуміло
Яму свою помийну прикрий у бік наших військових, рашистка смердюча!я вела мову,про наших військових які наклепали отих літунів.Те, що наші хлопці ВТРИМАЛИ країну в перші - найтяжчі - місяці повномасштабної війни, було ВСУПЕРЕЧ, а не завдяки твоїй зелені!
Я маю проти ТЕБЕ. І дуже багато всього - не довічний термін тобі вистачить.Ти маєш щось проти них?
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks