Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2177 з 2284 ПершаПерша ... 117716772077212721672168216921702171217221732174217521762177217821792180218121822183218421852186218722272277 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 45676, показано з 43 521 по 43 540.

Тема: Балаканина - 4

  1. #43521
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від sonechkook Переглянути допис
    Хто тут "обідчівий"?). На місце зарвавшихся ставлю. Хай когось іншого чіпають, мене не треба, бо я теж можу розказати. Ото й всього
    давайте, это интересно, ненуачеужтам.
    зы. в 2009м отвечать всем было правилом хорошего тона, сейчас неприятных персонажей принято скролить))) так, порада
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #43522
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 949

    Типово

    тот, кто пишет много букафф))).

    вы родственница Ангелинн или ее клон?
    меняйте стиль - палитесь)).

  3. #43523
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 683

    Типово

    Цитата Допис від Andrey22 Переглянути допис
    Ночью по Кривому Рогу прилетело . Вроде без пострадавших
    И так много((((
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  4. #43524
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Ти дивись "какіє страсті"....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  5. #43525
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 236

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ти дивись "какіє страсті"....
    ...тортуги с бурнсом сюда ещё для вишенки на торте не хватает...

    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  6. #43526
    Аватар для Helen M
    Реєстрація
    09 грудень 2011
    Дописів
    4 102

    Типово

    Доброго дня! Я трохи іншій тему, ну щось по пошуку не знайшла...Була вже якийсь час на нашому форумі.
    Підскажіть будь-ласка може хтось знає контакти гарного адвоката по цивільним питанням компенсація збитків по ДТП та питання зі страховою !
    Дякую.

  7. #43527
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Только за деньги))
    Сейчас наступили другие времена. Искусственный интеллект тебя и за бесплатно покажет.
    Вот так он видит ежика с хером 18см на барбусе.

  8. #43528
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Безусловно, Ангелина. Только так, гадко! Особенно продавалкам чужих сетко-мопедов)). Они же приживалки удаленных еуропейских локаций.
    Вылезло оно). Денюжку не надо кинуть))? Штук несколько.На хлеба (с) . Мммм ?
    Шановні модератори! Скільки ще ця чорнорота буде ображати Анжелінн за її ВОЛОНТЕРСТВО? Не за порохоботство, не за якісь "не такі" (для чорноротої) людські якості, а за те, що вона ДОПОМАГАЄ АРМІЇ!!! Хто дав їй право поділяти волонтерів на "таких" і "не таких"? Вона сама ПРАВИЛЬНА волонтерша, а Анжелінн НІ??? По всій країні тисячі волонтерів виготовляють маскувальні сітки для армії і вони НЕ ВСТИГАЮТЬ виготовити потрібну кількість, бо запитів ДУЖЕ БАГАТО! А ця тварюка сміє їх ображати за це, бо в її хворій реальності наша промисловість начебто ПОКРИВАЄ всі потреби армії, а значить, волонтери займаються НЕПОТРІБНОЮ справою. Її вже давно потрібно відправити у бан, щоб в неї з'явилося більше часу для вивчення цієї теми.
    Р.S. Їжу наша промисловість теж виготовляє в ДОСТАТНІЙ кількості. І МО більш-менш нормально годує наших військових. Тим не менш тисячі волонтерів чомусь ПРОДОВЖУЮТЬ виготовляти тони продуктів та відправляти їх на фронт. Електричка повинна бути послідовною і в них теж ГАДИТИ!
    Востаннє редагував Дейнерис: 24.03.2023 о 12:12
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #43529
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 949

    Типово

    мы кофе не пьем и не потеем, зачем нам дезодоранты?))

    я ошибся дверью (Плейшнер)).

  10. #43530

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Andrey22 Переглянути допис
    Так что теперь придется удлинять и предъявлять
    Почему удлинять? Может укорачивать?

    Самые большие оптимисты - это евреи. Еще не знают, какое оно вырастет - а ужЕ укорачивают.

  11. #43531
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 853

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Почему удлинять? Может укорачивать?

    Самые большие оптимисты - это евреи. Еще не знают, какое оно вырастет - а ужЕ укорачивают.
    завидуете ?)

  12. #43532

    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 775

    Типово

    Цитата Допис від sonechkook Переглянути допис
    Що ти маєш проти мене? Ти ба, воно ще мій нік пам'ятає. Як поховаєш, курво, найріднішу людину та пройдеш двадцять кіл пекла від держави, я тоді погляну на твою пику. Ти диви, не може воно спокійно тут писати, лише поливає всіх. Старе чмо. Не знаючи людину, приписувати мені казна-що. Я вже давно склала думку про вас, форумських чмошників, які сидять днями і ночами і таку ахінею несуть. Що ти, що електра. Бо не маєте втрат на фронті. Бо вам похер на державу, аби ваша жопа у теплі була. І не треба тут розпинатися про свою поміч ЗСУ, бо зараз кожен свідомий громадянин допомагає і не хизується цим. І російська мова дуууже красномовно говорить за все форумське кодло. Рік війні, а вивчити мову рідної країни і постійно писати нею не може тільки псевдопатріот, який інколи робить вигляд, що за Україну. Бо хто все життя говорить українською, відразу ж бачить недолугі спроби писати без помилок. Ото тільки й може кодло, що кидатися голодною собакою на людей. Що ти, що електра ніколи не станете справжніми українцями, так, лише далека подоба.
    А нік мій забудь. Я писала тут, щоб поділитися власним досвідом брата, а не щоб якісь створіння, далекі від війни, мене повчали, як там у військах. І, дай Боже, вам всім ніколи не дізнатися, як футболить держава рідних загиблих героїв, як затягує процеси. Бо знову тут про зраду срач розведете
    Дочитал до момента, когда упрек что я неправильный, так как говорю по кацапски...?

  13. #43533

    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 775

    Типово

    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Сейчас наступили другие времена. Искусственный интеллект тебя и за бесплатно покажет.
    Вот так он видит ежика с хером 18см на барбусе.
    GPT?? ну например я офигел.....

  14. #43534
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від sonechkook Переглянути допис
    Що ти маєш проти мене? Ти ба, воно ще мій нік пам'ятає. Як поховаєш, курво, найріднішу людину та пройдеш двадцять кіл пекла від держави, я тоді погляну на твою пику. Ти диви, не може воно спокійно тут писати, лише поливає всіх. Старе чмо. Не знаючи людину, приписувати мені казна-що. Я вже давно склала думку про вас, форумських чмошників, які сидять днями і ночами і таку ахінею несуть. Що ти, що електра. Бо не маєте втрат на фронті. Бо вам похер на державу, аби ваша жопа у теплі була. І не треба тут розпинатися про свою поміч ЗСУ, бо зараз кожен свідомий громадянин допомагає і не хизується цим. І російська мова дуууже красномовно говорить за все форумське кодло. Рік війні, а вивчити мову рідної країни і постійно писати нею не може тільки псевдопатріот, який інколи робить вигляд, що за Україну. Бо хто все життя говорить українською, відразу ж бачить недолугі спроби писати без помилок. Ото тільки й може кодло, що кидатися голодною собакою на людей. Що ти, що електра ніколи не станете справжніми українцями, так, лише далека подоба.
    А нік мій забудь. Я писала тут, щоб поділитися власним досвідом брата, а не щоб якісь створіння, далекі від війни, мене повчали, як там у військах. І, дай Боже, вам всім ніколи не дізнатися, як футболить держава рідних загиблих героїв, як затягує процеси. Бо знову тут про зраду срач розведете
    sonechkook, доброго дня! Дуже рада бачити Вас знову. Я часто згадую Вашу минулу ситуацію, коли Електра поливала лайном і Вас, і Вашого брата військового (царство йому небесне!), і навіть Ваших батьків. Це вищій рівень ницості! Вона не лише ображала тоді Вашого брата і навіть потім, коли він загинув, не знайшла в себе мужності вибачитися, а ще й тепер бреше, що вона НЕ ОБРАЖАЛА Вашу родину! І ще й сміє звинувачувати мене у брехні, коли я стверджую, що це було і навіть маю пару скрінів (на жаль, більшість дописів модератори вже видалили ). Цій паскуді немає сенсу щось пояснювати - у рашистів своя реальність, а те, що вона РАШИСТКА, не викликає сумнівів. Прийміть мої щирі співчуття щодо втрати Вами брата: він був героєм! Нехай спочиває з миром. А Вам бажаю мужності - ви чудова людина!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #43535

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    завидуете ?)
    аякже.

  16. #43536
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 273

    Типово

    Кажись я понял.
    Айкью и хер мерялись одной линейкой.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  17. #43537
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від sonechkook Переглянути допис
    Що ти маєш проти мене? Ти ба, воно ще мій нік пам'ятає. Як поховаєш, курво, найріднішу людину та пройдеш двадцять кіл пекла від держави, я тоді погляну на твою пику. Ти диви, не може воно спокійно тут писати, лише поливає всіх. Старе чмо. Не знаючи людину, приписувати мені казна-що. Я вже давно склала думку про вас, форумських чмошників, які сидять днями і ночами і таку ахінею несуть. Що ти, що електра. Бо не маєте втрат на фронті. Бо вам похер на державу, аби ваша жопа у теплі була. І не треба тут розпинатися про свою поміч ЗСУ, бо зараз кожен свідомий громадянин допомагає і не хизується цим. І російська мова дуууже красномовно говорить за все форумське кодло. Рік війні, а вивчити мову рідної країни і постійно писати нею не може тільки псевдопатріот, який інколи робить вигляд, що за Україну. Бо хто все життя говорить українською, відразу ж бачить недолугі спроби писати без помилок. Ото тільки й може кодло, що кидатися голодною собакою на людей. Що ти, що електра ніколи не станете справжніми українцями, так, лише далека подоба.
    А нік мій забудь. Я писала тут, щоб поділитися власним досвідом брата, а не щоб якісь створіння, далекі від війни, мене повчали, як там у військах. І, дай Боже, вам всім ніколи не дізнатися, як футболить держава рідних загиблих героїв, як затягує процеси. Бо знову тут про зраду срач розведете
    +++...+
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  18. #43538
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    GPT?? ну например я офигел.....
    Open Journey
    Он не возражает, если ты поставишь себе это на аватарку.

  19. #43539
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 949

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Кажись я понял.
    Айкью и хер мерялись одной линейкой.
    логарифмической?)

  20. #43540

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    логарифмической?)
    калибровочной.

Сторінка 2177 з 2284 ПершаПерша ... 117716772077212721672168216921702171217221732174217521762177217821792180218121822183218421852186218722272277 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті