Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1218 з 1230 ПершаПерша ... 21871811181168120812091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 24 341 по 24 360.

Тема: Балаканина - 3

  1. #24341
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Мій пост ні для адептів , не переймайтесь))
    Тобто логічного пояснення в вас немає.
    Вы прям как чукча : что вижу то пою?)
    Или " мыло- не мыло,деньги платило - надо скушать." ( Из старого анекдота про чукчу).

  2. #24342
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    із опи, пардон, із влади
    виходять щоразу різні, суперечливі, брехливі, підлі і ниці твердження
    різними ротами

    навіщо її, цю опу-владу, слухати, а ще пам'ятати і згадувати що ця опа казала вчора, позавчора і напередодні 22.02? -- головним чином через те, що там приймають рішення життя та смерті для кожного. а може і для всіх.

    якби це була не опа, а сусідній генделик, можна було б не слухати і не реагувати.
    Даааа,мафачка,опы вас до добра не доведут.
    Сходите в генделык,мож попустит.)

  3. #24343
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    анекдоты про чукчей. совдеповский нацизм. брависсимо
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  4. #24344
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    анекдоты про чукчей. совдеповский нацизм. брависсимо
    Возможно.
    Все мы родом из СССР..
    Только одни из него выросли,а вы там застряли. По прежнему слушаете только Славу КПСС.

  5. #24345
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Тобто логічного пояснення в вас немає.
    Вы прям как чукча : что вижу то пою?)
    Или " мыло- не мыло,деньги платило - надо скушать." ( Из старого анекдота про чукчу).
    Немає ніякого бажання марно витрачати свій час на "логіку" зе-адептів. Тому бувайте ))

  6. #24346
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 485

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Сходите в генделык,мож попустит.)
    Это не их метод, можете не предлагать.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  7. #24347
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Немає ніякого бажання марно витрачати свій час на "логіку" зе-адептів. Тому бувайте ))
    Зрозуміло.)
    Ну вибачте,що відволікла від роботи.))

  8. #24348
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Это не их метод, можете не предлагать.
    Та метод, вроде не их,а упоминают про генделык частенько. Хз. Мож у них ностальгия.)

  9. #24349

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 822

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    По прежнему слушаете только Славу КПСС.
    каво ?

  10. #24350
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    одна дама регулярно тут пишет на разные лады про гавно. можно ли идею о ностальгии экстраполировать на эту почтенную мать семейства ахаха
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  11. #24351
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    каво ?
    Можна і так назвати єдину інформполітику ОПи Зеленського))

  12. #24352
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    В который раз задаюсь вопросом , что будет делать весь прохоскот после нашей победы и второго президентского срока Зеленского ? ...може и не доживут???

  13. #24353
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Стисняюсь спросить - а навіщо ви дивитесь оте " бознащо"?)
    Ну реально. Допустим есть 2 варианта. Нет. Даже 3.
    1. Выполняет задание ОП - успокоить слабонервных сограждан.
    Вы к ним относитесь?
    2. Тупо пиарится и рубит бабки,как и все остальные недоэксперды.
    3. Льет в эфир любую хрень,для дезинформации врагов.

    У вас есть другие варианты?
    да, есть - все три пункта одновременно.
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  14. #24354
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Smith Если действительно интересно, то выбор хороших "дуек" на сейчас есть в Fozzy.
    Це Ви так пошуткували?

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Стисняюсь спросить - а навіщо ви дивитесь оте " бознащо"?)
    Ану ж бо, покажи мені хоча б одну таку шлюху в Ізраїлі? Ти реально не розумієш, що всю цю ахінею він несе лише тому, що твоя обожнювальна зелена влада ДОЗВОЛЯЄ? А скоріше, навіть вказівки дає. При тому, що під час війни ЗАБОРОНЕНО завалювати інфопростір тонами дезинформації!
    Льет в эфир любую хрень,для дезинформации врагов.
    Ху.йло та Шойгу отримують інфу від АРЕСТОВИЧА, а не від власної розвідки. "Спасибо, поржала"(с)
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #24355
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Ой, Смит, хочу вас расстроить, наши партнёры, вряд ли допустят воплощение ваших влажных мечт поставить "весь порохоскот", как вы выражаетесь, к стенке. Не приветствуется такое в западных демократиях.
    У вас остаётся только одна надежда на руZZкий мир, где такое практикуется ...

  16. #24356

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 849

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    В который раз задаюсь вопросом , что будет делать весь прохоскот после нашей победы и второго президентского срока Зеленского ? ...може и не доживут???
    не будет второго срока - уверен. После Победы максимум пару месяцев чтоб бы направить финансовые потоки "Плана Маршалла" в нужные русла дабы и правнукам хватило и на волне всенародной славы - " я устал я ухожу". В Европарламент почетным депутатом от Украины мемуары писать.

  17. #24357
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    не будет второго срока - уверен. После Победы максимум пару месяцев чтоб бы направить финансовые потоки "Плана Маршалла" в нужные русла дабы и правнукам хватило и на волне всенародной славы - " я устал я ухожу". В Европарламент почетным депутатом от Украины мемуары писать.
    Не, ну это тоже не плохо...все равно партия сывого кнура мародера и его покемонов из секты святой днробабы все равно к власти не прийдут.

  18. #24358
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    не будет второго срока - уверен. После Победы максимум пару месяцев чтоб бы направить финансовые потоки "Плана Маршалла" в нужные русла дабы и правнукам хватило и на волне всенародной славы - " я устал я ухожу". В Европарламент почетным депутатом от Украины мемуары писать.
    ага, европарламент... помню секта тут тоже ностальгировала по этому слову касаемо своего идола
    Востаннє редагував Ustas77: 02.09.2022 о 18:24
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  19. #24359
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Не, ну это тоже не плохо...все равно партия сывого кнура мародера и его покемонов из секты святой днробабы все равно к власти не прийдут.
    как это не придут... ты что это богохульствуешь? петр победу нам делает сейчас и на царствие готовится... сам.... и сына младшенького готовит, ну того который пел на сцене английской - Я русский, я русский(с), на трон московии... эх, заживём))
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  20. #24360

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 306

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    В Европарламент почетным депутатом от Украины мемуары писать.
    Беріть повище - Генеральним секретарем ООН (чи що там буде)...))

Сторінка 1218 з 1230 ПершаПерша ... 21871811181168120812091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті