Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1213 з 1230 ПершаПерша ... 21371311131163120312041205120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 24 241 по 24 260.

Тема: Балаканина - 3

  1. #24241

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 822

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    значить так.
    військовим -- справи,
    клованам -- медалі,
    будівництву продовжити свою велич,

    а волонтерам -- обшуки.





    дивіться, не перепутайте.

    У зю лохторат як у пуйла. Можно сцять їм хоть на голови, все рівно будуть кохати і рвати дупи бо колись їм сподобалось як він танцював у тєлєвізорі.

  2. #24242
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    значить так.
    військовим -- справи,
    клованам -- медалі,
    будівництву продовжити свою велич,

    а волонтерам -- обшуки.





    дивіться, не перепутайте.
    Походу у кого-то сильно подгорает после обысков в Запорожье,Киеве,Чернигове и ТД и подтвержденных фактов разворованной гуманитарки.
    Ну и в Днепре ж известны случаи.
    Исходя из того,что " главный защитник Днепра" притих,складывается впечатление,что не пустив его в Украину,ему сделали большое одолжение.

  3. #24243
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    завидуете все ни как не успокоитесь который день... фу.... как не хорошо)
    А й справді. Це ж зебидло-стаду МОЖНА лайном закидати Юрія Луценко, який вже півроку дійсно СЛУЖИТЬ. При чому, в одній з найгарячіших точок - на Миколаївщині. А друзів клоуна чіпати не можна, навіть коли вони того заслуговують, бо це СВЯТЕ.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    О и пикалов кавалер ордена ))
    А как же лена кравец и юзик не обиделись часом ?)
    Для Юзіка медаль не встигли викувати - розмір дуже великий.
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Шо тут зрадоепскийпрохоскот ещё не изошел на гуано с концом ?
    Поки що на лайно вийшов лише сміттєвозний ЗЕскот.
    за днромать переживаю, слабое у нее здоровье..
    Це не в мене воно слабке, а в тебе. Чоловіче. Навіть віагра вже не допомагає.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #24244
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Тем временем МАГАТЭ опубликовало свои первые выводы, срочна!:

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    У зю лохторат як у пуйла. Можно сцять їм хоть на голови, все рівно будуть кохати і рвати дупи бо колись їм сподобалось як він танцював у тєлєвізорі.
    ППКС
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Походу у кого-то сильно подгорает после обысков в Запорожье,Киеве,Чернигове и ТД и подтвержденных фактов разворованной гуманитарки.
    Ну и в Днепре ж известны случаи.
    Исходя из того,что " главный защитник Днепра" притих,складывается впечатление,что не пустив его в Украину,ему сделали большое одолжение.
    Як же ти, рашистка, ЗРАДІЛА тому, що нашим хлопцям не довезли турнікети, - це ж скільки їх загинуло через це тобі на радість! Як же я тебе ненавиджу!!!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #24245
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Можно сцять їм хоть на голови, ...
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  6. #24246
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис


    ППКС

    Як же ти, рашистка, ЗРАДІЛА тому, що нашим хлопцям не довезли турнікети, - це ж скільки їх загинуло через це тобі на радість! Як же я тебе ненавиджу!!!
    А шо турникеты тоже " патриоты"по дороге спи3дили и перепродали?

  7. #24247
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    особливо "цікавий" кейс в Запоріжжі вимальовується. призначенці єрмака крадуть гуманітарку вагонами, а спартц погана
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  8. #24248
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    особливо "цікавий" кейс в Запоріжжі вимальовується. призначенці єрмака крадуть гуманітарку вагонами, а спартц погана
    А в Дніпрі чиї призначенці у військових з воєнного складу на 12 лямів вкрали?
    Хоча не важливо. Люди міняються.Ти ж теж колись нормальна була. А може просто маскувалася.

  9. #24249
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Притула смотрить в супутник, як Данія дає нам одяг.
    .
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #24250
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Патриотики запрыгали, что весь мир что то дает.
    А про "заграница нам поможет", которое 5 лет орали, позабывали совсем, ага.

    Да, стыдно, что зимнюю военную форму кто то дает.
    Но что сделала власть с 14 года по организации производства достаточного количества обмундирования на увеличенную этой властью армию и на всех военнообязанных до пенсии ?


    ЗЫ:
    Вечером 1 сентября вспыхнул сильный пожар на территории бывшего автобусного завода во Львове.
    Бывшего, вашу мать, БЫВШЕГО !!!
    ((((((((((((((((((((
    Востаннє редагував SergOv: 02.09.2022 о 00:40

  11. #24251
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А шо турникеты тоже " патриоты"по дороге спи3дили и перепродали?
    П...ць! Ти взагалі ЧИТАЛА те, на що срала у відповідь? Мафальда виклала повідомлення Яницького, в якому він пише, що слідчі ВІДІБРАЛИ турнікети, які потрібно було терміново відправити на південь, щоб рятувати життя наших хлопців!
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    особливо "цікавий" кейс в Запоріжжі вимальовується. призначенці єрмака крадуть гуманітарку вагонами, а спартц погана
    +10000
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А в Дніпрі чиї призначенці у військових з воєнного складу на 12 лямів вкрали?
    А де Спартц писала про те, ХТО призначав? Вона писала про САМ ФАКТ цього паскудства! І ваше бидло-стадо у відповідь обісрало її з ніг до голови, звинувативши у співпраці з Кремлем. Тепер виявляється, що вона писала ПРАВДУ. Хоч одна паскуда з вашого стада ВИБАЧИЛАСЯ за своє лайно у її бік?
    Ти ж теж колись нормальна була.
    Шкода, що ти такою жодного дня не була.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #24252
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Да, стыдно, что зимнюю военную форму кто то дает.
    Но что сделала власть с 14 года по организации производства достаточного количества обмундирования на увеличенную этой властью армию и на всех военнообязанных до пенсии ?
    До 2019 року наша армія БУЛА ЗАБЕСПЕЧЕНА і одягом, і взуттям, і захистом! ПОВ-НІС-ТЮ!! Навіть із запасом видавали. Це може підтвердити будь-який військовий - хоча б Станка спитати. При чому, ВИСОКОЇ якості. І більшість з цього шили УКРАЇНСЬКІ виробники. А з приходом нової влади забеспечення армії ПРИПИНИЛИ: з 2019 року НЕ БУЛО куплено жодного комплекту одягу, жодної пари берців, жодного броніка, жодної каски. Трималась армія ці три роки лише завдяки тому, що до 2019 року склади ЗАБИЛИ цим всім, тобто ІЗ ЗАПАСОМ. А після 24.02 волонтери рятували ситуацію. І зараз знов ВОНИ будуть рятувати, бо влада знов НЕ ЗАКУПАЄ зимовий одяг, принаймні у потрібних об'ємах, - дороги для них важливіші.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #24253
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    мир то он не бело-черный... он разный... а друзья или враги или просто импотенты можно будет делать вывод папизже, когда они огласят вердикт - так будет правильно на мой взгляд....

    ... а за сектой повторять и даже вообще их слушать.... или делать какие то выводы из-за вони и шума от них - ну такое...
    Я свой вывод сделал давно. Импотенты. И не только с Украиной. Еще с Фукусимы тянется, когда японцы потихоньку сливали загрязненную воду в океан - МАГАТЭ кроме серьезной озабоченности ничего не высказало.
    Когда обстреливают ядерную установку ХФТИ в Харькове - МАГАТЭ молчит.
    Что МАГАТЭ сделали, когда ЧАЭС осталась без электроснабжения из-за того, что были перебиты линии электропередач, и наши ремонтные бригады определили места повреждений и объем материалов, необходимых для восстановлений, вернулись на базу и поехали на восстановление с необходимыми машинами и материалами их тупо не пропускали через линию разграничения. Или когда поднялись уровни радиации из-за передвижения тяжелой техники по зоне отчуждения и рытья окопов, в том числе и в рыжем лесу? Опять - кроме выражения крайней озабоченности - ни хрена. Вот как восстанавливали электроснабжение ЧАЭС
    Знешкоджені міни, що тримає на головному фото в цій статті начальник однієї з ремонтних дільниць Укренерго В'ячеслав Дедичев, вже нікого не вб'ють. Після звільнення ЗСУ Київської області їх знайшли сапери при огляді повітряної лінії, що живила майданчик Чорнобильської АЕС.
    Саме на тому місці працювала наша ремонтна бригада, щоб відновити живлення ЧАЕС, сховища відпрацьованого ядерного палива та інших спецоб'єктів.
    Ми вже розповідали як наші ремонтники відновлювали посічені обстрілами лінії на ЧАЕС в умовах окупації. Але то далеко не все, що ми можемо розповісти зараз.
    Начальник відділу лінійного обладнання БРЦ Північного регіону Укренерго Віталій Галета разом із ремонтною бригадою тричі перетинав лінію фронту, відшукуючи місця пошкоджень на високовольтних лініях в Чорнобильській зоні. Вони мали відремонтувати лінії, що живлять комплекс об'єктів Чорнобильської АЕС.
    Далі пряма мова Віталія Галети:
    Північний регіон – наша зона відповідальності. Коли всі лінії , що живлять ЧАЕС, були перебиті, стало зрозуміло, що відновлювати поїде хтось з нас. Я нікого не вмовляв, лише сказав, що їду сам та що молодих не візьму, бо їм ще дітей треба ростити. Але бажаючих набралось стільки, що ще довелося вибирати хто поїде.
    Їхали до місця ремонту тяжко: заміновані дороги, повалені дерева, які в жодному разі не можна було чіпати, бо на них могли бути розтяжки.
    На території, що тоді була під окупантами, всю дорогу нас контролював їх представник. Коли до блокпосту окупантів залишалося метрів 400, ми зупинились, я вийшов з автомобіля і пішов до них. Коли там повідомили, що нас чекають, я показав водіям, щоб під’їжджали. Всі вийшли з машини і почався обшук автомобілів.
    Раптом поряд з нами злетіла сигнальна ракета. Окупанти попадали за машини і почали стріляти в той бік. Ми, звісно, теж сховалися за машини. Потім їм по рації передали, що це пробігла собака і зачепила сигналку. На щастя, ані машини, ані людей не понівечили.
    На місці пошкодження під опорами були меліораційні канали з водою і ми не мали можливості опустити провід на землю, тож ремонтували його у повітрі. Через те, що дорога забрала багато часу, закінчити роботу в той же день не вдалося. Нас відправили ночувати на блокпост рашистів. Було не тільки тривожно, а ще й дуже холодно: у водія, який спав біля вікна, волосся примерзло до скла.
    На ранок закінчили ремонт і, повертаючись додому, зустріли ворожу БМП. Ми зупинилися і пішли на переговори. Один з них підійшов до ями біля узбіччя, а інший, як мені здалося, пересмикнув затвор. Я подумав, що зараз нас розстріляють і в тій ямі поховають… На щастя, все обійшлося.
    Ще під час ремонту ми бачили що в іншому місці, кілометрів за 6 від нас, горить ліс та лунають вибухи. Після повернення стало відомо, що там таки пошкодження і лінія не включилась в роботу. Тож мусили їхати знову на окуповану територію.
    На переправі через річку, біля пошкодженого мосту, розміщувався їх блокпост. Там командир спитав мене навіщо ми їдемо до Чорнобиля. Я розказав, що без живлення на ЧАЕС може бути витік радіації. У відповідь почув, що він був би радий, якби це сталося, і радіація пішла б в Україну. Довелося пояснювати, що росію ця біда не оминула б також. А ще він поцікавився, чому ця територія така порожня і навіщо тут так багато закопаної техніки. Я йому пояснив, що це Зона відчуження, що це могильники техніки, яка наскрізь просякнута радіацією, і знаходитися тут вкрай небезпечно…
    Последний абзац особенно поразил, если такой уровень у командиров, то что говорить о рядовых бойцах.......
    Востаннє редагував Andrey22: 02.09.2022 о 08:00
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  14. #24254

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 850

    Типово

    ну вот, а то русня придумала возить своими сухогрузами С-300 из Сирии. а пусть пара дней - это много

    Судно з українським зерном село на мілину в Стамбулі, через що рух протокою Босфор перекрили

    Джерело: https://censor.net/ua/p3364597

  15. #24255
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    чем хуже дела со спецоперацией ***ла, тем сильнее вой секты.... можете проверить - через время, как орки в очередной раз будут готовиться к шагу доброй воли, посмотрите на интенсивность криков и вони секты...
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  16. #24256

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    особливо "цікавий" кейс в Запоріжжі вимальовується. призначенці єрмака крадуть гуманітарку вагонами, а спартц погана
    Но фасовали ее в Днепре. Просто ржу

  17. #24257
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    чем хуже дела со спецоперацией ***ла, тем сильнее вой секты.... можете проверить - через время, как орки в очередной раз будут готовиться к шагу доброй воли, посмотрите на интенсивность криков и вони секты...
    ваш смайлик конечно біл бі очень уместен, если б по факту фронт не приблизился к КР на 1,5 км. но ві продолжайте говорить про "хуже со СВО".

    в которій раз ві стідливо игнорируете вопросі про зю и его сокорітников, но продолжаете тулить папередников про которіх уже забіть пора давно. как хорошо когда есть тень отца гамлета, на которую можно все списать и оправдівать свою бездарность алчность коррупцию кумовство и харканья в лохторат. Впрочем, лохторат у нас весьма непритязательній, и харканина ему что елей. Жду арестовича-преза и зю-премьера его.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  18. #24258
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    Но фасовали ее в Днепре. Просто ржу
    а шо, якщо фасували в дніпрі?
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  19. #24259

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    а шо, якщо фасували в дніпрі?
    нічого. а шо?

  20. #24260
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    нічого. а шо?
    ну ви ж чогось іржете
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

Сторінка 1213 з 1230 ПершаПерша ... 21371311131163120312041205120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті