Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1204 з 1230 ПершаПерша ... 20470411041154119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212131214 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 24 061 по 24 080.

Тема: Балаканина - 3

  1. #24061
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    то есть - никогда?)
    что вы ото нагнетаете? думаю, они знают о своей миссии чуть-чуть больше вас)).

    это надо нам в первую очередь,
    а вы считаете, что надо тянуть резину?
    Прошли КПП Васильевки...если ничего не прилетит по дороге, через час будут на станции.

  2. #24062

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 309

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Давление и Температура наверное.
    В Чехії?!

  3. #24063
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    2 Edd
    проект, який був в раді в на форумі на обговоренні -- 19 року, потураєва.
    був ще створений альтернативний, 20-го, мабуть ви дивились на його вихідні дані.
    якщо вже так прискіпливо шукати експертності в огородному середовищі
    хз, на сайті так:




  4. #24064
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 508

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Прошли КПП Васильевки...если ничего не прилетит по дороге, через час будут на станции.
    даже боюсь спрашивать - откуда дровишки?)
    но буду держать за них кулаки)).

  5. #24065
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 860

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    1/потери оккупантов за сутки - люди,танки, пушки. Цифры не рядовые, если уместно так выразится
    2/бач, этот придурок в курсе по своему
    1. яснапанятнаспасиба
    2. зачем же так? каждый из нас для кого-то придурок.

  6. #24066
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 233

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    В Чехії?!
    В твоей голове.

  7. #24067
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 508

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    1. яснапанятнаспасиба
    2. зачем же так? каждый из нас для кого-то придурок.
    главное, чтоб не для себя самого.
    остальные - переживут)).

  8. #24068
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    1. яснапанятнаспасиба
    2. зачем же так? каждый из нас для кого-то придурок.
    2. не каждый, не прибедняй ) - про "каждый" это эмоциональное, краткосрочное ))
    глупость она и в африке глупость

    энзимы сука везде одинаковы, хоть в африках, хоть в румыниях - везде один механизм, пути и сроки могут быть различны, но то такэ, не бери дурного в голову ))

  9. #24069
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    Я не бачив там ВАШОГО імені.
    Так, я забула, що Ви не вмієте читати дискусії, а головне, РОЗУМІТИ їх сутність.
    У нас є міцний модератор, який дасть їм по шапці за наклеп.
    Та Ви шо??? Ви в цьому ВПЕВНЕНІ? Тут навіть за образи у бік РІДНИХ опонентів не дають "по шапці", а Ви там про якісь наклепи про платність дописів.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Уже неделю,бедняги, медальками даваятся и законом,которого не читали.))
    Бзднула та, яка не читала навіть те, ЗА ЩО голосували депутати, але встигла обісрати їх за "НЕ ТАКЕ" голосування.
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    арестович конечно пистабол еще тот, но как точно
    Та хто б сумнівався, що РАШИСТУ Юстасу СПОДОБАЄТЬСЯ черговий висєр РАШИСТА Арестовича.
    «Патриотические силы» Украины никогда не набирали на выборах больше 1,5 %.
    Знову в нього загострення шизофренії.
    Народ сер, но мудр. Он понимает, что этим товарищам нельзя вручать государственную власть ни в каком случае.
    Ну, звісно, не можна! Адже ПАТРІОТИЧНІ сили будуть вести країну у ПРОТИЛЕЖНИЙ від паРаші бік. А Арестовичу, Юстасу, Сміттєвозу та іншим конче потрібно В паРАШУ. Тому "мудрий" нарід й обрав зелених РАШИСТІВ.
    Вчера я с истинным удовлетворением отмечал - насколько мудр наш народ - наблюдая за реакцией «паріотичної спільноти» на создание Политического центра российской боевой оппозиции режиму Путина во главе с Ильей Понамаревым.
    Дійсно. Коли надають громадянство Невзорову або коли хтось з форумчан ПОЗИТИВНО пише про росіян, які ПІДТРИМУЮТЬ Україну, - це погано, за це їх треба з лайном змішувати. А коли інші РОСІЯНИ створюють тут якісь там опозиції, то це добре, їх треба підтримувати. У зестада, як завжди, "этадругое"(с).
    Далі не читала. Бо блюванути ТАКИМ лайном міг тільки РАШИСТ, який дуже сильно НЕНАВИДИТЬ Україну та українців. І це вже НЕ ПЕРШЕ його лайно у бік українців. Враховуючи, ким був Абдрестович до клоуна, це не дивує.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #24070
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Spoiler Spoiler: ну значить ligazakon.net фальсифікує документи )))  

    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  11. #24071
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    даже боюсь спрашивать - откуда дровишки?)
    но буду держать за них кулаки)).
    Миссия МАГАТЭ передвигается по «серой» зоне в сторону Энергодара, сообщает (https://interfax.com.ua/news/general/855842.html) Интерфакс-Украина. Во время проезда миссии были слышны выстрелы из стрелкового оружия.

  12. #24072
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Spoiler Spoiler: ну значить ligazakon.net фальсифікує документи )))  

    ну все ок
    голосувався 2693-д (на ваших скрінах відсутній)
    (д - мабудь доопрацьований чи що)

    Саму першу редакцію від 2019 я не дивився взагалі

  13. #24073
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    арестович конечно пистабол еще тот, но как точно... его слова можно проверить глядя на нашу огородную "патриотичную" секту))) :
    ггг

    Спарта крайне неудачный пример, кто в теме. Если Арестовичу нужна Украина как Спарта, читай что ему нужно чтобы она исчезла. Исторические параллели изрекаемые ротом не слишком умных пистаполов могут произвести прямо противоположное действие, ожидаемому.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  14. #24074
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ггг

    а еще напомню что арестович открытым текстом просился на работу к зю, в прямом эфире.

    Кто стучицца тому откорецца
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  15. #24075
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    на всяк случай, а то может не в курсе. Пропишите себе такое в "блокнотике" и создайте файл батничек (иногда складывается впечатление, шо по ложным ресурсам ковыряются форумчане)
    ---
    ipconfig /flushdns
    pause
    ----

  16. #24076
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    може заміна Залужному буде. так переможемо
    гггг. Як тільки поміняємо, невдовзі омріяна спарта і станеться. Тиньк!
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  17. #24077

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    банк прислал: в области появились деньги, проштампованные "российский национальный коммерческий банк". на инкассацию не принимают

  18. #24078
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    через 4 міс після підполковника. карколомна кар'єра
    куди всі спішать, цікаво?
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  19. #24079
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Магатэ зайдет на станцию только с войсками ООН или НАТО...а эти просто смертники камикадзы....чем там в такой организации только думают, отправивши этих людей с билетом в один конец...в противном случае я уже говорил, китайская ничья...большой бадабум...
    ой, как трогательно. Ві хотите сказать, что єти орлы на фото, с оскаленными улыбками, согласны ехать в один конец?


    Вот прям в трусах, в самое сердце реактора, может еще и проврежденного?

    Орлы, ейбо, орлы
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  20. #24080
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 508

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    куди всі спішать, цікаво?
    к всласти, куда же еще??

Сторінка 1204 з 1230 ПершаПерша ... 20470411041154119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212131214 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті