Просто я в шоці від того, як людина так настирливо топить себе у власному ж лайні.Вже ж більш ОФІЦІЙНЕ джерело, ніж сайт Верховної Ради, і не знайдеш. Ну, сказала б: "Люди добрі, помилилася я, буває, весь день лайно за курками прибирала - стомилася, тепер погано розумію. Вибачте!" - і все! Тут же більшість НОРМАЛЬНІ люди - чудово розуміємо, що ВСІ помиляються, це НОРМАЛЬНО. Махнули б рукою та забули б. Та ні, це не про Абдуріум, в неї кишка тонка визнати свою помилку.
Та куди ж там мені до тебе! Це ж ТИ добре вмієш поливати опонента найсмердючишими помиями РОСІЙСЬКОЮ мовою.



Вже ж більш ОФІЦІЙНЕ джерело, ніж сайт Верховної Ради, і не знайдеш. Ну, сказала б: "Люди добрі, помилилася я, буває, весь день лайно за курками прибирала - стомилася, тепер погано розумію. Вибачте!" - і все! Тут же більшість НОРМАЛЬНІ люди - чудово розуміємо, що ВСІ помиляються, це НОРМАЛЬНО. Махнули б рукою та забули б. Та ні, це не про Абдуріум, в неї кишка тонка визнати свою помилку.




Bookmarks