Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1194 з 1230 ПершаПерша ... 19469410941144118411851186118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212031204 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 23 861 по 23 880.

Тема: Балаканина - 3

  1. #23861
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 382

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    Это элементы С-300.
    Которыми вместо зенитных целей пуляют по жилым кварталам.
    Спасибо.

    И еще Харьков сегодня(.
    Саржин яр. Парк в центре города.
    Там кроме всего прочего, сделанного по-харьковски для людей, еще и источники- бюветы. Может кто-то был...Всегда полно народу там. Было.

    Информация сми ни о чем(.

  2. #23862
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну это вы спец по марафонам и экспердам. Смотрите,оторваться не можете.
    А я на сайте ВР сегодняшние голосования просмотрела. Даже фамилию единственной голосовавшей против от " ЕС" там нашла. Хотя хрен ее знает,кто она такая )Там ясно и понятно. Кто за что проголосовал,кто проголосовал против,кто вАздержался, кто штаны просидел,но не нажал копочку даже " утримався" ,а тупо не голосовал. И кого вообще на рабочем месте не было.
    Там , доречі,сьогодні багато чого важливого голосували. Поцікавтеся з якого голосування вам ліву фотачку підсунули.)
    І ще,а що Петро Олексійович знову у відрядженні? Щось давненько його на робочому місці немає.
    Тогда попрошу вас дать ссылку на результат голосования на сайте ВР. Заранее спасибо

    А то я нашла только такие результаты голосования, которые совсем не вяжутся с вашими словами и подтверждают "ліву фотачку", которую по вашим словам мне подсунули ))


    http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...los?g_id=20839
    Востаннє редагував Манула: 30.08.2022 о 22:11

  3. #23863
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    як на мене - цікавий варіант перемовин.


    по истечении какого-то срока, например 5, 10 или 15 лет, РФ возвращает Украине захваченные земли. Украина соглашается подождать
    Отакими замовними кремлівськими статтями й паляться приховани форумські рашики. Куди там треба здавати колаборантів та сепарів? Рашисту after midnight саме там місце!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #23864
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    а чим саме цікавий?
    Для рашиста after midnight це НАЙБАЖАНІШИЙ варіант.
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Смущает вот это:
    Договор с этим тварями - это оксюморон.
    Ще одна рашистка , яку "смущает"(с) виключно ДОГОВІР. А на те, що Україна повинна буде ЧЕКАТИ пару десятилітть, перш ніж паРаша віддасть нам наші землі, їй начхати: нехай Ху.йло ще 15 років царює на НАШІЙ землі, нехай ці роки відбудовує свою армію та піднімає економіку паРаші, - для рашистки ж така дрібничка, що після цього через 15 років знов на нас полетять ракети і наші діти знов будуть віддавати свої життя, захищаючи свою землю!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #23865

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Відео.
    Можливо, хтось дізнається, що є такий журналіст - Валерій Калниш. І Телеканал Київ. І це буде несподіванкою. Бо звикли до Портнікова, Бутусова, і при першій згадці про них бурхливо проявляється алергічна реакція. Яка заважає ознайомитись із суттю написаного.
    Правда, розмова з давнім знайомим - генералом Кривоносом.

    Відзначив би, як найцікавіше, з 7 хв. Про те, як починає формуватись історія війни. Вірніше, як це бачить діюча влада.
    Також 27хв. про Чонгар.
    Також 33:50 - 35:20 - нагадування про досвід Німеччини у 2-й Світовій, як випускати продукцію в умовах постійних обстрілів і бомбардувань. Для нас, думаю, дуже актуально.


    https://www.youtube.com/watch?v=nvFxp_2vnbk
    .
    Востаннє редагував Йоран: 30.08.2022 о 22:24
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  6. #23866
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Відео.
    Можливо, хтось дізнається, що є такий журналіст - Валерій Калниш. І Телеканал Київ. І це буде несподіванкою. Бо звикли до Портнікова, бутусова, і при першій згадці про них бурхливо проявляється алергічна реакція. Яка заважає ознайомитись із суттю написаного.
    Адепти тепер занесуть і Калниша у чорний список

  7. #23867
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 381

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Тогда попрошу вас дать ссылку на результат голосования на сайте ВР. Заранее спасибо

    А то я нашла только такие результаты голосования, которые совсем не вяжутся с вашими словами и подтверждают "ліву фотачку", которую по вашим словам мне подсунули ))


    http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...los?g_id=20839
    Откройте хід пленарних засідань. Там куча голосования. Мне сейчас день перелистывать все в поисках " про медиа" . Там этот вопрос гтлосовался сегодня дважды. Вот второй окончательно принятое решение. Там и смотрите.

  8. #23868
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А я на сайте ВР сегодняшние голосования просмотрела. Даже фамилию единственной голосовавшей против от " ЕС" там нашла.
    Пля, коли ж тебе вже, нарешті, розірве від твоєї ЦІЛОДОБОВОЇ брехні??? Як можна ТАК брехати і навіть не червоніти від цього? Та ще й потім жбурляти лайно у тих, хто тебе тицяє мордою у твою брехню! Ти кого за дурнів тримаєш: нас чи себе? Ти вважаєш, що тут сидять дебіли, які не здатні зайти на сайт ВР та НА ВЛАСНІ ОЧІ подивитися результати голосування, тому повірять тобі - головному форумському брехлу?

    Поіменне голосування про проект Закону про медіа (№2693-д) - за основу
    30.08.2022 13:38




    Де тут "толькафединапротив", про яке ти брешеш?
    а що Петро Олексійович знову у відрядженні? Щось давненько його на робочому місці немає.
    А яке твоє собаче діло? На відміну від тебе він ВОЛОНТЕРИТЬ! Витрачає мільйони на те, чого НЕ МОЖУТЬ закупити інші волонтери і навіть держава! Сподіваюся, тебе зараз розірве від заздрощів!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #23869
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    можливо відос старий (не підтверджено, що свіжий), але красива бавовна (після 2ї хвилини).
    нова категорія бавовни - "жопа диявола".
    https://twitter.com/CrimeaUA1/status...86022897610752

  10. #23870

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Адепти тепер занесуть і Калниша у чорний список
    Безперечно.
    Водночас не надаючи жодного шансу дізнатись, хто вважається (для них) правильним журналістом.
    Дуже сором'язливі.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  11. #23871
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Откройте хід пленарних засідань. Там куча голосования. Мне сейчас день перелистывать все в поисках " про медиа" . Там этот вопрос гтлосовался сегодня дважды. Вот второй окончательно принятое решение. Там и смотрите.
    По 2-му голосованию, правда не окончательно принятое решение, а "про продовження терміну підготовки до другого читання проекту Закону про медіа (№2693-д)" тоже нет такого как вы говорите. Получается, что банально врёте, но при этом пытаетесь делать хорошую мину при плохой игре))
    http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...los?g_id=20840

  12. #23872
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    А рашиста Сміттєвоза знов триколорна жаба душить, що воно, ніщеброд, не може заробити навіть для своєї родини, тому потім ниє на форумі, як баба, коли доводиться платити за свого сина-школяра у трамваї, а в цей час ненависний йому Порох може собі дозволити витрачати мільйони на армію.
    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Щодо бамбасу оркам треба казати просто - наш бамбас це їхня чечня.
    А хіба є сенс щось їм казати? Вони ж чують лише "Ольку-палуніцу" та "Солов'їний памьот".
    фотожоп. лицо рука туловище. как будто вірезали и вставили
    Ні, не фотожоп.
    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    А мне кажется, что это очередная рожь какая-то.
    И вообще не всё так оптимистично.
    да, их надо рубить "до макетов"
    формула "как получится ... " трудно обозвать уместной
    Яке щастя, що наші військові НЕ РАДЯТЬСЯ з нашими форумськими "експєрдамі"! Інакше нас вже давно б знищили.
    Востаннє редагував Дейнерис: 30.08.2022 о 22:45
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #23873
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 381

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    По 2-му голосованию, правда не окончательно принятое решение, а "про продовження терміну підготовки до другого читання проекту Закону про медіа (№2693-д)" тоже нет такого как вы говорите. Получается, что банально врёте, но пытаетесь делать хорошую мину при плохой игре))
    http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...los?g_id=20840
    Если вы что отне находите,или нетуда смотрите,это неповлд обвинять меня в враньё. Глазки разуйте.

  14. #23874
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Смущает вот это:
    Договор с этим тварями - это оксюморон.
    так я ж не кажу, що з усіма пунктами треба погоджуватись.
    відвід військ з усіх окупованих територій - негайно, а своїх любителів руського міра хай потім хоч 5 років вивозять.
    проте одна проблема з цими любителями буде вирішена, а інші перестануть нити, що от є люди, які не хочуть жити в Україні.

  15. #23875
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Если вы что отне находите,или нетуда смотрите,это неповлд обвинять меня в враньё. Глазки разуйте.

    С моими глазами всё в порядке. Свои слова вы не подкрепили никакой ссылкой. Я же дала 2 ссылки на результаты голосования. Поэтому я не обвиняю вас совсем , просто это уже доведенный факт. Вы врали и сейчас пытаетесь со своего вранья перевести стрелки ))
    Востаннє редагував Манула: 30.08.2022 о 22:32

  16. #23876
    Аватар для Шуршунчик
    Реєстрація
    08 вересень 2009
    Дописів
    40 232

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    ... у них нація яка все своє історичне існування ненавиділа нас і намагалася знищити. Тому не треба надіятися на прозріння, цих тварюк на нашій землі лише знищувати, а потім - дріт під напругою по периметру кордону і постріли на ураження при будь якій спробі будь кого перетнути кордон
    Ппкс!

  17. #23877
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 381

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    С моими глазами всё в порядке. Свои слова вы не подкрепили никакой ссылкой. Я же дала 2 ссылки на результаты голосования. Поэтому я не обвиняю вас совсем , просто это уже доведенный факт. Вы врали и сейчас пытаетесь со своего вранья перевести стрелки ))
    Да я ж не профи в ссылках - не копируется у меня она сюда. Но Вы ж профи и наверняка нашли голосование о котором я пишу . ) Вот только ссылочку ту копировать не стали.)
    А мне честно,даже лень заморачиваться,чтоб пытаться вам что-то доказывать. Кому будет интересно,сам откроет и найдет о чем речь.
    Так что там чего же Петр Лексеича на работе нет? Мог же отстоять демократию и гласность.)

  18. #23878
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Мне сейчас лень
    Тоді стули свою пельку і не вякай! Тобі дали посилання на ОФІЦІЙНИЙ сайт ВЕРХОВНОЇ РАДИ!! Саме ТАМ завжди знаходиться НАЙАКТУАЛЬНІША та НАЙПРАВДИВІША інформація про ті чи інші закони: дати реєстрації проектів, дати внесення на пленарні засідання, результати пойменних голосувань, дати підписання законів президентом тощо. А ті джерела, звидки ТИ береш свою брехливу інфу, засунь собі сама знаєш, куди!
    Сотні разів казали зестаду: беріть інформацію лише з ОФІЦІЙНИХ джерел! Ні, продовжують лазити по сміттєзвалищам та сортирам і з піною у рота запевняти, що саме ЦІ джерела найправдивіші, а потім ще й ображають тих, хто тицяє їх мордами.
    Там этот вопрос гтлосовался сегодня дважды. Вот второй окончательно принятое решение.
    Я тебе зараз розірву за твою брехню!

    7-ма сесія
    30 /серпень / 2022 р.
    Результати розгляду питань порядку денного Верховної Ради України




    За проект закону голосували ОДИН раз!! І одразу ПРИЙНЯЛИ! Другий раз голосували лише за продовження терміну підготовки до другого читання проекту Закону про медіа. І теж ПРИЙНЯЛИ.
    Вимагати від тебе ВИБАЧЕНЬ за твою брехню та за лайно у бік Манули немає сенсу - в тебе кишка тонка!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  19. #23879
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    которые совсем не вяжутся с вашими словами <...> Получается, что банально врёте
    А хіба хоч раз було інакше? Не дарма ж в неї нік Абдуріум: абдурівать - це те, в чому вона ас!
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Если вы что отне находите,или нетуда смотрите,это неповлд обвинять меня в враньё. Глазки разуйте.
    А можна забанити цю чорнороту за наклепи та образи у бік тих, хто СПІЙМАВ її на брехні?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #23880
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Безперечно.
    Водночас не надаючи жодного шансу дізнатись, хто вважається (для них) правильним журналістом.
    Дуже сором'язливі.
    За посилання дяка. А щодо журналістів, то нічого дивного, теперішній владі журналісти не потрібні, адептам тим паче. В їх уявленні достатньо дивитись відосіки, орденоносний квартал та інші продукти студії квартал95 ...

Сторінка 1194 з 1230 ПершаПерша ... 19469410941144118411851186118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212031204 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті