Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1192 з 1230 ПершаПерша ... 19269210921142118211831184118511861187118811891190119111921193119411951196119711981199120012011202 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 23 821 по 23 840.

Тема: Балаканина - 3

  1. #23821

    Реєстрація
    30 серпень 2022
    Дописів
    1

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    да. разносит фейки, (не удосуживается указать на каких территориях приняты эти новые сигналы)

    сам себя потом опровергает. и закрьівает комментарии к єтим своим записям.
    Стоило бы его проверить на полиграфе кстати вот 1 ссылка с поиска https://polygraph.ua/

  2. #23822
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    У самому Енергодарі ведусь бої передові розвідгрупи ЗСУ. На вулицях, у тому числі в центрі міста, чути стрілянину та вибухи.

    Російські військові, насамперед, «Вагнерівці» починають відступ на облаштовані позиції на ЗАЕС, розуміючи, що ЗСУ не завдаватиме ударів по ядерному об'єкту і штурмуватиме ЗАЕС. Цивільним персоналом прикриваються як живим щитом.
    миссия магатэ как же теперь? крутая задумка, они обязаны пустить наблюдателей

  3. #23823
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    миссия магатэ как же теперь? крутая задумка, они обязаны пустить наблюдателей
    ггг
    кто еще считает что во время войні нападающий что то кому то обязан? оон? господин гуттиєрє?
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  4. #23824
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    ггг
    кто еще считает что во время войні нападающий что то кому то обязан? оон? господин гуттиєрє?
    это только путин никому ничего не обязан,остальные люди на планете живут с какими-то обязательствами

  5. #23825
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Слуги - 179 голосів. Залишки ОПЗЖистів разом по 12 голосів Юльківщина- 6 .ЗаМайбах - 7, Довіра -12. Позафракційні - 5.
    Навіть серед "слуг" знайшлася якась кількість відносно порядних. А серед шавок косатого ідола нашого Жопуса - ні.
    Цитата Допис від Пролісок
    сегодня разговаривала с одноклассницей из КР, вчера не закончили разговор из за взрывов. Она имеет в параше 3 родных братьев. После 180 дней войны говорит у меня из родственников осталось только мать и дочь.
    У неї в паРаші родичи - то ще не дивно, що зомбовані. А у мене подруга та ще дві знайомих живуть у Латвії. У країні, яка сама була під кремлівською окупацією, країні, яка нас зараз дуже підтримує та допомагає. І ця трійця теж ЗОМБОВАНА! Там путін головного мозку, укри - упороті, 8 років домбили бамбас, зараз домбимо харків та херсон, - і далі в тому ж дусі. Як в країні з сильно развитою русофобією можна бути такими рашистами??? І це я вже мовчу про те, що за пів року жодна з них жодного разу не спитала мене "як ти там?". Так що латиських подруг в мене теж більше немає.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #23826
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Навіть серед "слуг" знайшлася якась кількість відносно порядних. А серед шавок косатого ідола нашого Жопуса - ні.

    У неї в паРаші родичи - то ще не дивно, що зомбовані. А у мене подруга та ще дві знайомих живуть у Латвії. У країні, яка сама була під кремлівською окупацією, країні, яка нас зараз дуже підтримує та допомагає. І ця трійця теж ЗОМБОВАНА! Там путін головного мозку, укри - упороті, 8 років домбили бамбас, зараз домбимо харків та херсон, - і далі в тому ж дусі. Як в країні з сильно развитою русофобією можна бути такими рашистами??? І це я вже мовчу про те, що за пів року жодна з них жодного разу не спитала мене "як ти там?". Так що латиських подруг в мене теж більше немає.
    а це приклад визначної ролі тєлєка.
    ті люди може не настільки вкорінені, щоб бути у латишській якійсь інфобульбашці. а перша ліпша російськомовна бульбашка їм роскаже про бамбас, і вони поступово схавають.
    це до частого тут (типу)питання про єдині марафони тощо. показний приклад, відповідь на "ашотакова еслі поящіку буде суцільний квартал, не подобається -- не дивіться"
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  7. #23827
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    У самому Енергодарі ведусь бої передові розвідгрупи ЗСУ. На вулицях, у тому числі в центрі міста, чути стрілянину та вибухи.

    Російські військові, насамперед, «Вагнерівці» починають відступ на облаштовані позиції на ЗАЕС, розуміючи, що ЗСУ не завдаватиме ударів по ядерному об'єкту і штурмуватиме ЗАЕС. Цивільним персоналом прикриваються як живим щитом.
    Охренеть
    Это в каком тг написали?

  8. #23828
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    зе-марафон с блогерами ОПы и не такие сказки рассказывали))
    Не заважайте Абдуріум жерти лайно - бачте, як вона причмокує від задоволення?
    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    миссия магатэ как же теперь? крутая задумка, они обязаны пустить наблюдателей
    Михайло Подоляк
    Все передбачувано: [росія] умисно обстрілює коридори, якими місія МАГАТЕ має дістатися ЗАЕС. Все, щоб запропонувати прохід через Крим/ОРДЛО. Позиція [України] незмінна. Доступ лише через підконтрольну територію [України]. Демілітаризація АЕС. Негайне відведення [російських] військ. На станції – лише [український] персонал.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ті люди може не настільки вкорінені, щоб бути у латишській якійсь інфобульбашці.
    У них кацапське коріння. Але йому вже декілька столітть, як мінімум два, а може, й більше: пращури моєї подруги (колишньої) жили в Латвії принаймні з 18 ст., а може, й раніше ("подруга" досліджувала свій родовід - знайшла документи за 18 ст., а далі поки що ні). Це яскравий приклад того, що гени не проп'єш: кацапом народився декілька столітть тому - кацапами будуть і твої прапра...правнуки.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #23829
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    "Дебилы, ...ля!"(с)

    Дніпро обласний
    З'ясувалося про які знищені HIMARS говорили росіяни.
    Окупанти витратили щонайменше 10 дорогих "Калібрів" на удари по дерев'яних макетах, які вони прийняли за американські ракетні системи HIMARS.
    Українські захисники виготовили приманки з дерева, які через об'єктив російських безпілотників виглядали як реальні HIMARS. Російські БПЛА передавали дані про місцезнаходження "техніки" ракетоносцям у Чорному морі. А ті завдавали удару по макетам, приймаючи їх за VIP-мети.
    Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на українського чиновника та американського дипломата.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #23830
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    У зебидло-стада сьогодні день суцільних оргазмів: спочатку зелень прийняла закон про тотальну цензуру, тепер ще й забрала гроші в армії, - кайф! Війна? Ні, не чули! Гниди!

    Борислав Береза
    Вітаю вас друзі з досягненням! Верховна Рада проголосувала за закон 7669 авторства Шмигаля та врешті-решт скасувала норму, згідно з якою гроші з дорожнього фонду спрямовувалися виключно на потреби армії або виплати боргів. Ура! Завдяки голосам 241 депутата "Велике будівництво" повертається! Війна фігня! Дороги - це все! Всі радіють?
    Голоси, як завжди, - слуги, ОПЗЖ та Довіра.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #23831
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    як на мене - цікавий варіант перемовин.
    "Забирайте людей, оставляйте земли", – в РФ назвали вероятный вариант мирного договора с Украиной

    Будущий мирный договор Москвы с Киевом может содержать переселение поклонников "русского мира" на территорию России, считает Аббас Галлямов.

    читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/opinion/257923_1661870144

  12. #23832
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    про цензуру ще буде друге читання чрз 3 тижні. не знаю, правда, чи це допоможе.
    а кілограм асфальту дає 100500 робочих місць ахаха. водіям і масажистам асфальтопрокладачів. і навіть
    Spoiler Spoiler: письменникам книг 


    розуміти треба й не міркувати аполітично
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  13. #23833
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    як на мене - цікавий варіант перемовин.
    а чим саме цікавий?
    це ж крок у салямі-мейкинге, серед сценаріїв він є. через 10 років відкусити ще трохи і ще трохи. поступово.

    а тих "соотєчєствєнніков" у них давно була програма переселення. кожний охочій міг подаватись і їхати в свою сизрань.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  14. #23834

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Охренеть
    Это в каком тг написали?
    Вайбер. Запорожье Здесь

  15. #23835
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 387

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    як на мене - цікавий варіант перемовин.
    Смущает вот это:

    "Стороны договариваются о том, что по истечении какого-то срока, например 5, 10 или 15 лет, РФ возвращает Украине захваченные земли. Украина соглашается подождать, чтобы Россия смогла организовать программы переселения для всех сторонников "русского мира" куда-нибудь в Сибирь или на Дальний Восток
    Договор с этим тварями - это оксюморон.

  16. #23836

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    миссия магатэ как же теперь? крутая задумка, они обязаны пустить наблюдателей
    Они? Или мы?

  17. #23837
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    Они? Или мы?
    это ж не украина оккупировала, эти пидоры которые сидят на заэс

  18. #23838
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Думаю, лучше наблюдать молча и ждать еще инфу. Это про Энергодар.
    Насчет договоров с РФ согласна, ага, подождать, пока россиюшка организует депортационные коридоры, а она прям кинулась волосы назад. Вспоминая цифру про 90 тысяч убитых мариупольцев, про фильтрационные лагеря, та и вообще, что говорить.

  19. #23839
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 387

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Насчет договоров с РФ согласна, ага, подождать, пока россиюшка организует депортационные коридоры, а она прям кинулась волосы назад. Вспоминая цифру про 90 тысяч убитых мариупольцев, про фильтрационные лагеря, та и вообще, что говорить.
    отож. Сто раз говорено: ждуны руцкака мира не собираются в расеюшку. Тем более за Урал, в Сибирь или на Д.Восток.Иначе бы давно свалили.

    Они хотят свой быдлячий руцкий мир на украинской земле. Варить гавно у нас под боком и откусывать и дальше.

    Против уничтожения населения этой самой украинской земли и против разрушения они , кстати,ничего не имеют.
    Вспомните тварь из Марика, которая вещала "Мариуполь очистился войной от нацистской нечисти и от всех этих парков и скверов".

  20. #23840
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

Сторінка 1192 з 1230 ПершаПерша ... 19269210921142118211831184118511861187118811891190119111921193119411951196119711981199120012011202 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті