Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1189 з 1230 ПершаПерша ... 18968910891139117911801181118211831184118511861187118811891190119111921193119411951196119711981199 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 23 761 по 23 780.

Тема: Балаканина - 3

  1. #23761

    Реєстрація
    12 листопад 2011
    Звідки Ви
    Синий Камень - Малиновая
    Дописів
    2 603

    Типово

    то у скрєпо-щелепних бурят з кадирiвцями "мусорные машины".
    а у нас на ЛБ2 - смiттєвоз(с)

  2. #23762
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово


  3. #23763
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    почему ультиматум? условие
    Саме УЛЬТИМАТУМ: або Мертвечук, або ніяких обмінів більше не буде!
    сейчас же как то без мертвечуков и прочих кив обходится ОП? правда?
    Обходиться? Та щоб ТВОЇХ родичів так "повертали", як клоун повертає наших полонених! Повторюю свої запитання:
    Цитата Допис від Дейнерис
    Скільки полонених повернув клоун БЕЗ Мертвечука за 3 роки свого плавління? Що з кількома тисячами полонених "азовців"? Де обіцяний ним обмін?

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Пока в Харькове гибнут люди прямо на улице, тут эта мразина черноротая поливает гавном народ Украины и законно избранного президента... ну штош, могу пожелать только одного, ответочка тебе прилетит обязательно...
    Пока в Харькове гибнут люди, эта смиттевозная рашистская мразина поднимает рюмку ЗА ЗДОРОВЬЕ РАШИСТСКИХ УБИЙЦ!! Ну что ж, могу пожелать тебе только одного: ответочка тебе прилетит обязательно! Только, в отличие от тебя, смерти тебе желать я не буду - не заслужил. Ты СЯДЕШЬ! На ПОЖИЗЕННЫЙ срок! Ты ОТВЕТИШЬ за празднования КРЕМЛЁВСКИХ военных праздников во время войны и за то, что голосовал за уродов, назвавших Украину проститукой, а ВСУ стадом баранов!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #23764
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    ЧОМУ НЕ МОЖНА ВОЮВАТИ З УКРАЇНЦЯМИ!?

    1. Аграрна країна. Кожен може закопати. Вороги сприймаються як дармові добрива.

    2. Хазяйновиті люди. Кожній родині потрібен БТР для оранки, з корпусу ракети роблять мангал, погнуте здають на метал.

    3. Винахідливі. Воюють всім, що є: коктейлями, пиріжками, консервованими огірками, прокльонами і навіть голими руками.

    4. Безстрашні. Після 90-х, 2008-го, 2014-го і коронавірусу, бояться тільки власних жінок і шо люди скажуть.

    5. Анархічні. Терпіти не можуть будь яку владу. Окупаційну владу через тиждень змусять говорити державною і провести чесні вибори, які одразу оголосять фальсифікованими.

    6. Непередбачувані. В мирний час усі всіх звинувачують у роботі на ворога. Коли приходить ворог то гуртом нищать його. В перервах гризуться за те, хто більший патріот))

    7. Незламні. Коли погано – плачуть, коли дуже погано – співають, коли повна срака – сміються!

    P.S. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

    Ліна Костенко
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  5. #23765
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 256

  6. #23766
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від WTF the Elk (ex-Lumpy) Переглянути допис
    то у скрєпо-щелепних бурят з кадирiвцями "мусорные машины".
    а у нас на ЛБ2 - смiттєвоз(с)

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    *высер*


    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #23767
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    ЧОМУ НЕ МОЖНА ВОЮВАТИ З УКРАЇНЦЯМИ!?
    1. Аграрна країна. Кожен може закопати. Вороги сприймаються як дармові добрива.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #23768

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис


    Як це де ?

    Осьо ж:

    Дерьмак в начале войны рассылал фото убитых россиянами детей мировым лидерам, чтобы те дали помощь – WP


    https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/08/24/7364623/

    Если б не Дерьмак то не дали б оружие.

    https://www.youtube.com/watch?v=Clkb...avShaposhnikov

  9. #23769
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    гг
    у вашому телеку на піхвус інфо і піховщек працевлаштований для тих хто, бува, не знає і живе як той страус у межигір'ї : пропагандист януковоща
    я думала він помер
    Востаннє редагував Мафальда: 30.08.2022 о 11:49
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #23770
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Як це де ?
    Осьо ж:
    Дерьмак в начале войны рассылал фото убитых россиянами детей мировым лидерам, чтобы те дали помощь – WP
    А, ну, да, цією ж зброєю потім Абрамович всіх врятував, я забула...
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #23771
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    почему ультиматум? условие, под которой кстати и рубана зачистили
    гумманитарные вопросы решались бы в любом случае решались бы, соглашаться с пуйлом или нет было решение педры
    сейчас же как то без мертвечуков и прочих кив обходится ОП? правда?
    Правда. Пуйло не воспринимает зю как политика в принципе, потому и обходятся как то. А как? Сдалось в плен 2500, а вернули 57? Или сколько? Очень эффективно?
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  12. #23772

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    а Сухой Ставок таки наш))))) Том Купер пишет.

  13. #23773
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 956

    Типово

    так вот оно шо было

    В Днепре пьяная женщина влетела на автомобиле в забор - уровень алкоголя в крови превышал норму в 18 раз
    ...
    это не смертельная доза/уровень? Медики наркологи, шо скажете ))

    п.с. вероятного, услышанного бабаха, где-то за пределами города, описанное происшествие выше не отменяет

  14. #23774
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 947

    Типово

    Литруху минимум всосала
    Если драггер нам не врет
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  15. #23775
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 956

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Литруху минимум всосала
    Если драггер нам не врет
    лытр, это же все же объем для "не вода", наверно шось покруче вливалось
    та и литр умеренно употребляемый за руль "не пустит"

    п.с. столько ни разу не употреблял за один "заплыв", макс 0.7 не спеша, и то, когда был значительно моложе, но и тогда уже как то не до "за руль" - спать, рыгать, базикать максимум шо получалось ))). хз, организмы конечно разные, уровень выработки алкоголь(там какой-то ценазы) различен.

  16. #23776
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    ...спать, рыгать,... получалось ).
    ну ось же вона!
    ось омріяна форумчанами атмосфера довіри і єднання за територіальною ознакою
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  17. #23777
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Сдалось в плен 2500
    Здається, 2700.
    вернули 57? Или сколько?
    "Главноешонепорох!"(с)
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #23778
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 947

    Типово

    Хотяяя
    То я по себе прикинул
    А она 0.5 мож чуть больше
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  19. #23779
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 956

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ну ось же вона!
    ось омріяна форумчанами атмосфера довіри і єднання за територіальною ознакою
    шо, з вами таке саме коїлось? ))

    моя ж ви рибонько, цьом Вам )

  20. #23780
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 400

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Литруху минимум всосала
    Если драггер нам не врет
    С такими промилле она должна была быть как минимум в состоянии ступора. Если не в коме на грани остановки дыхания.

Сторінка 1189 з 1230 ПершаПерша ... 18968910891139117911801181118211831184118511861187118811891190119111921193119411951196119711981199 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті