Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1188 з 1230 ПершаПерша ... 18868810881138117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192119311941195119611971198 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 23 741 по 23 760.

Тема: Балаканина - 3

  1. #23741
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    У рашистській реальності Жопуса мерів ПРЕЗИДЕНТ призначає???
    в рашистской действительноти порошенко кум пуйла эффетивный переговрщик, а с мером с кацапским паспортом маринка рушныки вышивает))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #23742
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    На АДЕКВАТНУ відповідь від фаната Портянки, який п'ять років просидів у паРаші, а, повернувшись, відкрито закликав до вбивств всіх патріотів, я й не очікувала.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #23743
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    в рашистской действительноти порошенко кум пуйла эффетивный переговрщик, а с мером с кацапским паспортом маринка рушныки вышивает))
    а ви знов забули, що пуйло сказав - або переговори про обмін веде мертвечук, або ніхто - з якою метою? Ви ж зараз розказуєте як важливо зберегти життя, а тоді було неважливо, чи буде обмін - абинемертвечук?

    До речі цікаво було читати воплі про виправдання непопередження про евакувцію в перші дні війни - так от коли влада мовчала як води в рот набрала - як рухається фронт, які населені пункти захоплено ворогом - люди, ті, які хотіли переміститися в більш безпечні райони - приймали невірні рішення або були змушені шукати карти бойових дій на сторонніх ресурсах, щоб приймати рішення в якому напрямку рухатися.

    Нашого лікаря, світла пам'ять дитячому оперуючому хірургу, було вбито 3 березня під Ірпінню - що він там робив, якщо сам проживає в Києві? Че не вирішив він так, як свого часу подумала і я, що мета - столиця, і в містах супутниках буде більш безпечно? Машину його розстріляли орки. На кому відповідальність, що людина з Києва поїхала прямо назустріч ворогу?

    Тут, сука, на гівно сходять, який молодець зю що брехав у вічі і розказував про шашлики. Тварі ви, слів нема. Сидять на своїх диванах і виють, який зю молодець ( до речі давно не було позивного від 60), який брехав замість надати правдиву інфу а люди самі б прийняли рішення як бути. Чого поїхав в Ірпінь, питаю - не знаємо, може до друзів переждати... А знайшли його лише через декілька тижнів.
    Востаннє редагував Пролісок: 30.08.2022 о 09:39
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  4. #23744
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    пролисок, просто напомню, что до Мертвечука обменом в основном занимались наша ОДА и Рубан, причем вполне эффективно и многочисленно
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  5. #23745
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Сегодня увидела цифру, 87 тысяч погибших задокументировано в Мариуполе, по данным Ильичевского морга. Цифра не окончательна.
    Просто взяли и убили практически сто тысяч человек.

  6. #23746
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    пролисок, просто напомню, что до Мертвечука обменом в основном занимались наша ОДА и Рубан, причем вполне эффективно и многочисленно
    Просто скажіть, був ультиматум від пуйла щодо мертвечука чи ні
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  7. #23747
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Сегодня увидела цифру, 87 тысяч погибших задокументировано в Мариуполе, по данным Ильичевского морга. Цифра не окончательна.
    Просто взяли и убили практически сто тысяч человек.
    Жах. Звичайно рахунок буде іти на десятки тисяч. Але як тут кажуть - абинепорох, і про ліс та скалки ще є народна мудрість.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  8. #23748
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    29 948

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    пролисок, просто напомню, что до Мертвечука обменом в основном занимались наша ОДА и Рубан, причем вполне эффективно и многочисленно
    А где сейчас Медведчук?

  9. #23749
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #23750
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Тут, сука, на гівно сходять, який молодець зю що брехав у вічі і розказував про шашлики. Тварі ви, слів нема. Сидять на своїх диванах і виють, який зю молодець ( до речі давно не було позивного від 60), який брехав замість надати правдиву інфу а люди самі б прийняли рішення як бути.
    +10000 При чому не попереджав він виключно ЗВИЧАЙНИХ людей. а СВОЇХ - аж бігом! Весь "Квартал-95" зараз живе за кордоном. І ось цікавий факт: ані Кошовий, ані Пікалов, ані інши "кварталівські" чоловіки НЕ МАЛИ права на виїзд за кордон. А вони виїхали. Це стало можливо з двох причин:
    - клоун ЗАЗДАЛЕГІДЬ попередив їх про повномасштабне вторгнення, і весь "Квартал" виїхав ДО 24 лютого,
    - після 24.02 була дана команда зверху (тобто від самого клоуна) пропустити їх через кордон.
    Перший варіант - огидний, другий - порушення законів. Але порушувати закони для клоуна вже давно є такої самою ПРИРОДНЬОЮ справою, як і почистити зуби, тому цей варіант не обговорюємо. Огидніший перший варіант: тобто СВОЇХ попередити про небезпеку ПОТРІБНО, СВОЇХ врятувати ПОТРІБНО, - вони для нього ВАЖЛИВІ. А на звичайних українців можна й свій прибор покласти, їх можна й під "Гради" та крилаті ракеті підставити. Загинули десятки тисяч мирних українців - їх йому НЕ ШКОДА! Він, образно кажучи, крив матом Захід за те, що він начебто "нагнєтаєт", а в цей час його родина та друзі тікали за кордон, бо ЇМ правду він СКАЗАВ. І найогидніше те, що зебидло-стадо ПІДТРИМУЄ цей злочин! Ненавиджу!!!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #23751
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Просто скажіть, був ультиматум від пуйла щодо мертвечука чи ні
    почему ультиматум? условие, под которой кстати и рубана зачистили
    гумманитарные вопросы решались бы в любом случае решались бы, соглашаться с пуйлом или нет было решение педры
    сейчас же как то без мертвечуков и прочих кив обходится ОП? правда?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #23752
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    пролисок, просто напомню, что до Мертвечука обменом в основном занимались наша ОДА и Рубан, причем вполне эффективно и многочисленно
    А потім Ху.йло ВИСУНУВ УМОВУ!!! Порох повинен був сказати йому "пішов нах зі своїм кумом - нікого обмінювати ми не будемо"??
    Скільки полонених повернув клоун БЕЗ Мертвечука за 3 роки свого плавління? Що з кількома тисячами полонених "азовців"? Де обіцяний ним обмін?
    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    А где сейчас Медведчук?
    А де? Що про нього чути за ці місяці? Він ще під вартою чи вже відпустили "по-тихому"? Як просувається його справа? Коли суд? І, до речі, що там з причетністю Пороха до його (Мертведа) злочинів? А то ж ваше бидло-стадо стільки оргазмів отримало, коли після арешту Мертведа пролунало ім'я Пороха, - невже ви зря "кончали"?
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Ненавиджу цих гнид та тих, хто за них голосував!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #23753
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    В истерике лупят по Харькову

  14. #23754
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Пока в Харькове гибнут люди прямо на улице, тут эта мразина черноротая поливает гавном народ Украины и законно избранного президента...ну штош, могу пожелать только одного, ответочка тебе прилетит обязательно...

  15. #23755
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    десь був бабах

  16. #23756
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    десь був бабах
    В этот раз никто ничего не слышал.

  17. #23757
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    В этот раз никто ничего не слышал.
    где то далеко на северовосточном направлении от города, звук был слабее вчерашнего раза в 4 и не похоже на "уроненный мусорный бак"

  18. #23758
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    смит, ну почему же "гавном"? это ж творчество и пир духа!
    я, например, в восторге
    смотрю каждый день вперемежку с новостями
    https://youtu.be/QduwX0NfzeU?t=24
    Востаннє редагував Мафальда: 30.08.2022 о 10:46
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  19. #23759
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    где то далеко на северовосточном направлении от города, звук был слабее вчерашнего раза в 4 и не похоже на "уроненный мусорный бак"
    У нас так мусорные машины баки роняют каждый день по несколько раз.

  20. #23760
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    У нас так мусорные машины баки роняют каждый день по несколько раз.
    ага, бывает )

Сторінка 1188 з 1230 ПершаПерша ... 18868810881138117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192119311941195119611971198 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті