Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 791 з 1230 ПершаПерша ... 291691741781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801841891 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 15 801 по 15 820.

Тема: Балаканина - 3

  1. #15801
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    на других площадках их побанят и будут сидеть тихо
    На інших майданчиках таких, як ти, Сміттєвоз, Шістдесятий, Абдуріум та інші, побанили ще вісім років тому! А кого не встигли чи забули, забанили після 24 лютого! Яскравий приклад - Одеський форум: там немає ані ашимів, ані сміттєвозів, ані юстасів, ані абдуріумів.
    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Який цікавий факт! Сергова тут декілька місяців не було. А після вчорашніх обстрілів намалювався. "Совпадение? Не думаю"(с).
    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Вы не поверите, но на Львовском форуме сидит явный рашист
    Там тебе ще не забанили? Не допрацьовують.
    Востаннє редагував Дейнерис: 16.07.2022 о 13:30
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #15802
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 535

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    а как же удовольствие обломать и первых, и вторых)
    та, интересно общаться с равными себе;
    тут даже как-то и неловко себя чувствую,
    бить пусть и словесно тех, кого бог обидел?)

    хоть бы свиньи были породистые, а то бисера жалко))).

    не в свинью - бисер!

  3. #15803
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 406

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну так.
    Пару дней назад в парикмахерской одна баба истерила,что ей знающие люди сказали,что " завтра ударят по Днепру".....
    Ее ,мягко говоря,попросили заткнуться и не делать людям нервы.
    но тётя ,как бы так помягче, не ошиблась...

  4. #15804
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    в эту функцию бесполезно стучать... троллинг и обесценивание, такова програмка
    полезно, так они нивелируются

  5. #15805

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Или тянущих взятки со студентов.
    это если иметь доступ к студентам, а не в АХЧ менеджером по клинингу

  6. #15806

    Реєстрація
    11 лютий 2022
    Дописів
    1

    Типово

    Лучше сфокусируйте мысли на том, что хорошего вы можете и поднимитесь выше всего плохого) Мирный житель-лучшее что Вы можете сделать для себя, детей и своих близких-не заваливаться в страх гнев и удерживать этот внутренний баланс и спокойствие. Обращаться к Высшим силам, не где-то там,а всвоем сердце.Так вы создаёте над собой и своей семьёй психо-энергетический купол защиты.Мать лишь одной верой в силу и безопасность своего дитя может сотворить чудо!

  7. #15807
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    хорошо, что яэтого не видел...
    Це неправильно. Ворога треба знати в обличчя. Я Вам допоможу:
    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post38533437
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    28.05:
    Настоящий день пограничника сегодня, тех кремней , которые охраняли границы.
    День пограничника — профессиональный праздник пограничной службы ФСБ России. Отмечается ежегодно 28 мая.
    День прикордонника України — професійне свято прикордонників України. Відзначається щорічно 30 квітня.

    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post38533801
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Нет, 10 ноября ...подымаю рюмку как Жиглов, за погибших...
    10 ноября - День сотрудника органов внутренних дел РФ (День полиции).
    В Україні День поліції відзначається 4 липня.

    Коли я про це нагадую, Сміттєвоз стверджує, що я брешу. Але форум все пам'ятає. І скріни я теж зробила.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #15808
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 535

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    это если иметь доступ к студентам, а не в АХЧ менеджером по клинингу
    ггг))).

  9. #15809
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Тут такое интересное явление происходит в ФБ где тусуются беженцы и обсуждают всякие юридические, бытовые проблемы вдруг появляется Правый сектор. Ну казалось ы какое им дело до того как мамки ищут жилье или курсы языка. Ан-нет. Выступают с таким- Якщо будете перекручувати укр. мову будемо приймати міри(ну кто то несовершенен в укр. языке -ошибся) Так вот я думаю что почерк как то сильно схож на наших вот этих форумских "патриотов".
    А Вы уверенны что то точно правый сектор,а не какой-то косящий под них рашебот типа Возара и ко?
    Работа у них такая. Костя под патриотов,тем самым подсирая репутацию настоящих патриотов.

  10. #15810
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    но тётя ,как бы так помягче, не ошиблась...
    Отож
    Тоже что-то про Менору лепетала....

  11. #15811
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    меньше верьте тому,
    что пишет это неадекватное существо, когда вырывается из рук санитаров).
    Хавальник прикрий, тварюко кацапська! На форумі Є ДОКАЗИ!! Я їх вже неодноразово викладала і щойно знов повторила. Вкотре палишся тим, що лайно СОКОРИТНИКІВ тобі НЕ СМЕРДИТЬ.
    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    тут у ваших "прыхыльниц", у некоторых, и справка есть и на учете стоят
    Тепер зрозуміло, звідки взявся той психіатр, якого ти всім тулиш: ти стоїш в нього на обліку.
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    действительно.... как он посмел всяких долпайопов кричащих что они патриоты называть кастрюлеголовыми
    Він не патріотів - він МАЙДАНОВЦІВ так назива! Не дивно, що для тебе майдановці теж є "долпайопами", - рашик рашика бачить здалеку.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #15812

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    бухгалтера есть? вроде професійний день сегодня - не то чтобі свято ,але повагу висловити потрібно)

  13. #15813
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    а разве по стилю поведения и манере изъяснения, не понятно, что дама с диагнозом?
    Те, що ти з діагнозом, зрозуміло навіть тупому. І те, що в тебе є власний психіатр, це лише підтверджує.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Это вы про свои ночные говновопли?

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ты смотри все вокруг консервы и рашаботы... весь форум кроме возара))))
    Чия б корова мичала!
    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    кто как зарабатывает.
    кто на пропаганде вражеских идей
    Наприклад, ваше стадо.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    голодній безробітній в чехії кумі хліб бодай яка робота на умі
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #15814
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 535

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    бухгалтера есть? вроде професійний день сегодня - не то чтобі свято ,але повагу висловити потрібно)
    Кимон).

    Кимон, с праздником!
    добра вам и вашим близким и миру-мир!

  15. #15815

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Спасибо

  16. #15816
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    та, интересно общаться с равными себе
    Саме тому ти найкраща подруга Абдурокурки та цілуєш у ясна Сміттєвоза, який погрожує смертю чужим дітям, та з Юстасом, у якого хворе маля на аватарці.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  17. #15817
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    я в средне-далеком прошлом гл.Бух числился исполнял обязанности так сказать )))
    хотя я и не бухгалтер и боюсь жутко эту работу, точнее просто вяну и страдать начинаю, если шось связано с кучкой бумаг абсолютно бессмысленных с точки зрения развития человечества и хоз/эконом/науч. деятельности в частности


    честь и хвала бухгалтерам !

  18. #15818
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Що цікаво. Після того, як я вкотре виклала ДОКАЗИ того, що Сміттєвоз відзначає КРЕМЛІВСЬКІ військові свята, жодна рашистська тварюка накшалт абдуріум чи гальки НЕ ВІДРЕАГУВАЛА! Бо НЕМАЄ, чим крити! Як звинувачувати мене у брехні, так вони одна поперед одної біжать! А варто жбурнути їм у харі ДОКАЗИ, як вони язики у дупу засовують та роблять вигляд, що нічого не бачили. А завтра по ЦЬОМУ ж питанню знов будуть звинувачуати мене у брехні. Визнавати свої помилки та вибачатися за образи - це вище за них.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  19. #15819
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    учора лисенко сказав: не набирайте цілі ванни, там нічого страшного з водою немає. вже працюємо.
    це називається: послухай міську владу, та зроби навпаки.

  20. #15820
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 257

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А Вы уверенны что то точно правый сектор,а не какой-то косящий под них рашебот типа Возара и ко?
    Работа у них такая. Костя под патриотов,тем самым подсирая репутацию настоящих патриотов.
    Вы верно прочитали. Я уверен что кто то, сами догадываемся кто, "косит" под это.

Сторінка 791 з 1230 ПершаПерша ... 291691741781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801841891 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті