На інших майданчиках таких, як ти, Сміттєвоз, Шістдесятий, Абдуріум та інші, побанили ще вісім років тому!А кого не встигли чи забули, забанили після 24 лютого!
Яскравий приклад - Одеський форум: там немає ані ашимів, ані сміттєвозів, ані юстасів, ані абдуріумів.
Який цікавий факт! Сергова тут декілька місяців не було. А після вчорашніх обстрілів намалювався. "Совпадение? Не думаю"(с).
Там тебе ще не забанили? Не допрацьовують.



Але форум все пам'ятає. І скріни я теж зробила.

Bookmarks