Угу, та ще, мля, зброя... яка може спрацює, може ні. Може вдарить по цілі, а може по тих, хто її "запускає". Може сьогодні, може через рік. Як божєнька та десятеро рабинів домовляться. Якщо домовляться.
Коротше, можна сміливо кидати у змі гучні заяви. Ніякої персональної відповідальності, нічого власноруч робити не треба. А якщо протягом року xуйло собі хоч пальця дверма прищемить десь у бункері - оооо, спрацювало, це ми його так, дайте орден, а краще два.
Самопіар, як він є. Тьху.



Йоран закрив мене в чорний список ще років шість тому - і за цей час жодного разу від нього не чула навіть просто свого ніка, не кажучи вже про відношення до моїх повідомлень. Бо він ЛЮДИНА. Більш того, ЧОЛОВІК. А не лайно, як ці чорнороті. 
Bookmarks