Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 863 з 963 ПершаПерша ... 363763813853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873913 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 17 241 по 17 260.

Тема: Петр Порошенко

  1. #17241
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Возар, это никак гуано в адрес ВСУ, это лишь ставит жирную точку на легенде гения твоего нового фаворита
    а ведь все просто, воюют не мифические существа. а люди, и да, война это страшно, очень страшно
    И даже фактами можешь подтвердить где и когда наши бросали позиции без приказа и неуправляемо бежали?

    Или мы должны верить твоему поносу?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  2. #17242
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    это лишь ставит жирную точку на легенде гения твоего нового фаворита
    А був у світі (маю на увазі ВСЮ історію існування людства) хоча б один полководець, армія якого ЗАВЖДИ йшла лише ВПЕРЕД, ЗАВЖДИ отримувала лише ПЕРЕМОГИ і ніколи НЕ БУЛО жодного програшу чи просто відступу? Дуже хочу почути ім'я цього унікума.
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    а вот и наш КЭП, совсем видно сывый кнур реалии жизни потерял...на Мальдивах своих жиру бесится и не знает что тут происходит....а его рабы прохоскот тут сраки за него надрывают
    Який шикарний доказ того, що ти на цьому форумі лише з однією ціллю: відпрацьовуєш ху.йловські гроші, які він тобі платить за те, що ти СЕРЕШ У ПОРОХА. Є причина чи ні - не важливо, важливо, щоб СРАВ. Щоденно. Чим більше - тим краще, чим більше несереш - тим більше тобі Ху.йло заплатить. Але то нічого - це зайвий доказ твого колаборанства, який додається у твою кримінальну справу і збільшує вирогітдність, що ти отримаєш ДОВІЧНЕ ув'язнення. Сери далі - все одно нічого іншого ти в цьому житті не вмієш робити. Шкода лише твою сім'ю, яка змушена жити у твоєму лайні.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #17243
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    И даже фактами можешь подтвердить где и когда наши бросали позиции без приказа и неуправляемо бежали?

    Или мы должны верить твоему поносу?
    я уже писал названия населенных пунктов, факт того что там было устанавливают компетентные органы, жди
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #17244
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    я уже писал названия населенных пунктов, факт того что там было устанавливают компетентные органы, жди
    Т е фактов привести не можешь и предлагаешь нюхать твое говно про ВСУ? Чем ты лучше Шария?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  5. #17245
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    я уже писал названия населенных пунктов
    Попасну та Лисичанськ ЗСУ залишили БЕЗ наказу?? Ти хворий.
    факт того что там было устанавливают компетентные органы, жди
    Це ті ж самі "кампєтєнтніє органи", які вже три роки "устанавлівают факти" по стопіццот справам Пороха? Ну, нехай "устанавлівают", ми почекаємо, - по справам Пороха вони вже "устанавілі факти", ага.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #17246
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Т е фактов привести не можешь и предлагаешь нюхать твое говно про ВСУ? Чем ты лучше Шария?
    Возар, толю пидорка не смотрел даже когда он крыголама гонял)))
    а Легитимный твой любимый канал, так что не переводи стрелки
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  7. #17247
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 941

    Типово

    Ребята, вы шо тут, сдурели неаккуратно, не заметили как в тупик попали, Вы Залужного решили пообсуждать с разных боків, та позицій?

    пьяные что-ли, или очень умные немножко? )

    смысла нет полезного, и вы не на военной кафедре

  8. #17248
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Это у них флешмоб, намедни мрозь слащавая, которая просрала Крым, Турч, подобное видео выкладывал.
    Дебілушко, ти хоч читав протокол РНБО по Криму? Там ваша тюля аж х трусів вистрибувала, так боялася владімвладвмвравіча спровокувати.

    Турчинов: «Яка теоретична можливість, враховуючи небезпеку для країни, активних консультацій з НАТО щодо вступу хоча б асоційованим членом?»

    ​Тимошенко: «Не можна говорити про термінове членство в НАТО, це викличе ще більшу агресію Росії».

    Турчинову подзвонив голова Держдуми Росії Наришкін.

    Після розмови з ним Турчинов сказав: «Наришкін передав мені погрози від Путіна. Вони не виключають, як він сказав, прийняття жорстких рішень щодо України за переслідування росіян та російськомовних. Мабуть натякають на прийняття рішення щодо введення військ не тільки до Криму. Передав слова Путіна, що якщо загине хоч один росіянин, – вони оголосять нас військовими злочинцями і будуть переслідувати по всьому світу. Я відповів, що, розпочавши агресію проти України, вони вже стали злочинцями і будуть відповідати перед міжнародним судом. Так поговорили ...

    Давайте завершувати обговорення!»

    Тимошенко: «Я не хотіла виступати, але як лідер найбільшої партії коаліції не можу мовчати. Ціна сьогоднішнього рішення неймовірно висока, і ми не маємо права на помилку. Я провела консультації з найдосвідченішими людьми і можу сказати, що Путін хоче реалізувати абхазький сценарій і тільки чекає, аби ми дали йому привід.

    Якби в нас був хоча б один шанс зі ста виграти в Путіна, я була б перша, хто б підтримав активні дії. Але подивіться, в якому стані зараз наша армія. Подивіться, чи можемо ми протистояти йому в Криму, де на порядок більше російських солдатів, найсучасніша зброя та повноцінні російські військові бази?

    Я також розмовляла з нашими закордонними партнерами, і вони теж підтверджують – російські війська на кордонах, і просять не робити жодних рухів. Ми маємо їх послухати, бо без них ми абсолютно безсилі.

    Тому ми маємо сьогодні благати все міжнародне співтовариство стати на захист України. Це наша єдина надія. Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю. Бо це означатиме програш.

    Ніякого воєнного стану і активізації наших військ!

    Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру».

    Турчинов: «Ви пропонуєте нічого не робити?»

    Тимошенко: «Маємо придумати якісь нестандартні ходи. Наприклад, запросити лідерів європейських країн на якийсь мирний саміт до Києва чи до Криму. Провести конференцію з питань миру».
    Турчинов: «Якщо зважити рівень готовності російських військ на наших східних кордонах, то ми маємо зробити все, аби бути спроможними захищатися, росіяни будуть рахуватися лише з сильними».

    Тимошенко: «Але в тому то й справа, що ми слабкі».
    Турчинов: «Нам потрібна повна мобілізація країни, необхідно негайно почати перекидати наявні війська з Центру та Заходу на Схід та Південь. Це життєво необхідно!»

    Тимошенко: «Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки та БТРи почнуть їхати по вулицям міст? Це спровокує масову паніку. Люди почнуть масово тікати з країни. Проблема з продовольством, з паливом...»

    Турчинов: «Ще більша паніка буде, коли на Хрещатику будуть російські танки. Ми мусимо зробити все для того, аби бути спроможними захищатися, в тому числі і самотужки, якщо не дочекаємося військової допомоги від Заходу. А для цього потрібно діяти. Тому я не можу не поставити на голосування РНБО рішення про запровадження в країні воєнного стану.

    Хто «ЗА»? Ясно. «ЗА» – один Турчинов. Це означає, що рішення не прийнято.

    У нас немає часу на бюрократичні зволікання та узгодження. Тому на підставі нашого обговорення прошу також негайно виконати мої протокольні доручення:

    ...відновлення боєздатності ЗСУ,

    …мобілізація,

    ...передислокація військ,

    …у випадку вторгнення використовувати всі наявні сили і засоби, у випадку штурму військових частин, з метою захисту життя військовослужбовців та забезпечення виконання поставлених завдань, використовувати зброю відповідно до вимог військових статутів…."
    https://www.radiosvoboda.org/a/29794488.html
    ****************************************

    а тепер, дебіл, розкажи мені, хто просрав крим
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  9. #17249
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    І ще дебілушці докину пряму мову від зе:

    «Мы можем увеличить армию в два-три раза, но тогда, например, не сможем строить дороги. Для нас это проблема»
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  10. #17250
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Дебілушко, ти хоч читав протокол РНБО по Криму? Там ваша тюля аж х трусів вистрибувала, так боялася владімвладвмвравіча спровокувати.

    Турчинов: «Яка теоретична можливість, враховуючи небезпеку для країни, активних консультацій з НАТО щодо вступу хоча б асоційованим членом?»

    ​Тимошенко: «Не можна говорити про термінове членство в НАТО, це викличе ще більшу агресію Росії».

    Турчинову подзвонив голова Держдуми Росії Наришкін.

    Після розмови з ним Турчинов сказав: «Наришкін передав мені погрози від Путіна. Вони не виключають, як він сказав, прийняття жорстких рішень щодо України за переслідування росіян та російськомовних. Мабуть натякають на прийняття рішення щодо введення військ не тільки до Криму. Передав слова Путіна, що якщо загине хоч один росіянин, – вони оголосять нас військовими злочинцями і будуть переслідувати по всьому світу. Я відповів, що, розпочавши агресію проти України, вони вже стали злочинцями і будуть відповідати перед міжнародним судом. Так поговорили ...

    Давайте завершувати обговорення!»

    Тимошенко: «Я не хотіла виступати, але як лідер найбільшої партії коаліції не можу мовчати. Ціна сьогоднішнього рішення неймовірно висока, і ми не маємо права на помилку. Я провела консультації з найдосвідченішими людьми і можу сказати, що Путін хоче реалізувати абхазький сценарій і тільки чекає, аби ми дали йому привід.

    Якби в нас був хоча б один шанс зі ста виграти в Путіна, я була б перша, хто б підтримав активні дії. Але подивіться, в якому стані зараз наша армія. Подивіться, чи можемо ми протистояти йому в Криму, де на порядок більше російських солдатів, найсучасніша зброя та повноцінні російські військові бази?

    Я також розмовляла з нашими закордонними партнерами, і вони теж підтверджують – російські війська на кордонах, і просять не робити жодних рухів. Ми маємо їх послухати, бо без них ми абсолютно безсилі.

    Тому ми маємо сьогодні благати все міжнародне співтовариство стати на захист України. Це наша єдина надія. Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю. Бо це означатиме програш.

    Ніякого воєнного стану і активізації наших військ!

    Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру».

    Турчинов: «Ви пропонуєте нічого не робити?»

    Тимошенко: «Маємо придумати якісь нестандартні ходи. Наприклад, запросити лідерів європейських країн на якийсь мирний саміт до Києва чи до Криму. Провести конференцію з питань миру».
    Турчинов: «Якщо зважити рівень готовності російських військ на наших східних кордонах, то ми маємо зробити все, аби бути спроможними захищатися, росіяни будуть рахуватися лише з сильними».

    Тимошенко: «Але в тому то й справа, що ми слабкі».
    Турчинов: «Нам потрібна повна мобілізація країни, необхідно негайно почати перекидати наявні війська з Центру та Заходу на Схід та Південь. Це життєво необхідно!»

    Тимошенко: «Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки та БТРи почнуть їхати по вулицям міст? Це спровокує масову паніку. Люди почнуть масово тікати з країни. Проблема з продовольством, з паливом...»

    Турчинов: «Ще більша паніка буде, коли на Хрещатику будуть російські танки. Ми мусимо зробити все для того, аби бути спроможними захищатися, в тому числі і самотужки, якщо не дочекаємося військової допомоги від Заходу. А для цього потрібно діяти. Тому я не можу не поставити на голосування РНБО рішення про запровадження в країні воєнного стану.

    Хто «ЗА»? Ясно. «ЗА» – один Турчинов. Це означає, що рішення не прийнято.

    У нас немає часу на бюрократичні зволікання та узгодження. Тому на підставі нашого обговорення прошу також негайно виконати мої протокольні доручення:

    ...відновлення боєздатності ЗСУ,

    …мобілізація,

    ...передислокація військ,

    …у випадку вторгнення використовувати всі наявні сили і засоби, у випадку штурму військових частин, з метою захисту життя військовослужбовців та забезпечення виконання поставлених завдань, використовувати зброю відповідно до вимог військових статутів…."
    https://www.radiosvoboda.org/a/29794488.html
    ****************************************

    а тепер, дебіл, розкажи мені, хто просрав крим
    Это вы сейчас Глобуса на самом деле дебилом назвали. Обоснованно ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #17251
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Это вы сейчас Глобуса на самом деле дебилом назвали. Обоснованно ))
    я пам'ятаю як глобус за йулю топив. цю українську жаннударк. але ж як невдобно получилося з протоколом рнбо. і на старість мавпочка недобачати стала. пороха віжу йулю нє віжу
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  12. #17252
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Пролісок,
    не в бровь, а в глаз

  13. #17253
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Якби в нас був хоча б один шанс зі ста виграти в Путіна, я була б перша, хто б підтримав активні дії. Але подивіться, в якому стані зараз наша армія. Подивіться, чи можемо ми протистояти йому в Криму, де на порядок більше російських солдатів, найсучасніша зброя та повноцінні російські військові бази?
    Я також розмовляла з нашими закордонними партнерами, і вони теж підтверджують – російські війська на кордонах, і просять не робити жодних рухів. Ми маємо їх послухати, бо без них ми абсолютно безсилі.
    Ну, і що вона не так сказала? На ТОЙ момент у нас дійсно майже не було армії, а крим був нашпигований ПРОФЕСІЙНИМИ військовими та сучасною технікою. В нас дійсно НЕ БУЛО тоді жодного шансу не те, щоб перемогти, а навіть просто вижити в тій бійні, яка могла б розгорнутися.
    Тут важливо інше: Крим здав НЕ Турчинов - як раз саме він бився до останнього. І тим більше не Порох, як стверджують сміттєвозні жопуси з абдуріумами, - його там взагалі не було. Крим здала ТОДІШНЯ ВЛАДА. Нагадаю, більшістю тоді були риги, комуністи та інші ублюдки. В їх число входить й ідол нашого Жопуса - Тюлька.
    Тимошенко: «Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки та БТРи почнуть їхати по вулицям міст? Це спровокує масову паніку. Люди почнуть масово тікати з країни.
    Десь я це вже чула.
    а тепер, дебіл, розкажи мені, хто просрав крим
    Так Порох же! Він же завжди у всьому винен в шизофренічній реальності зебілів.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #17254

    Реєстрація
    25 лютий 2022
    Дописів
    155

    Типово


  15. #17255
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Сейчас дето рванул днроподобный пукан

  16. #17256
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    95 квартал радует овец.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #17257
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    95 квартал радует овец.
    +1000 Бидло видно неозброєним оком. Та то нічого: після нашої перемоги за все відповідатимуть.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #17258
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    я пам'ятаю як глобус за йулю топив. цю українську жаннударк. але ж як невдобно получилося з протоколом рнбо. і на старість мавпочка недобачати стала. пороха віжу йулю нє віжу
    Да, это ее самый огромный проеб, но есть окуенное НО
    на момент РНБО она была всего то досрочно освобожденной несправедливо осужденной, которая подвергалась в тюрьме физичскому и психологическому насилию, не имела статуса даже депутата. не имела права находиться на РНБОУ не будучи ее членом, не являлась должностным лицом, которое своим указом вводит решение РНБОУ и даже не была военным или членом комитета по военке.
    так что с таким же успехом можно было пригласить бабку торгующую семками на позняках, послушать ее и потом рассказывать - мол вон даже петровна против.
    Так кто просрал Крым?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  19. #17259
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Да, это ее самый огромный проеб, но есть окуенное НО
    на момент РНБО она была всего то досрочно освобожденной несправедливо осужденной, которая подвергалась в тюрьме физичскому и психологическому насилию, не имела статуса даже депутата. не имела права находиться на РНБОУ не будучи ее членом, не являлась должностным лицом, которое своим указом вводит решение РНБОУ и даже не была военным или членом комитета по военке.
    так что с таким же успехом можно было пригласить бабку торгующую семками на позняках, послушать ее и потом рассказывать - мол вон даже петровна против.
    Так кто просрал Крым?
    Ты не только на глазки но и на слух слабоват стал?

    Она же тебе говорит - она лидер крупнейшей фракции в Раде. Какая бабка с семечками?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  20. #17260
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Да, это ее самый огромный проеб, но есть окуенное НО
    на момент РНБО она была всего то досрочно освобожденной несправедливо осужденной, которая подвергалась в тюрьме физичскому и психологическому насилию, не имела статуса даже депутата. не имела права находиться на РНБОУ не будучи ее членом, не являлась должностным лицом, которое своим указом вводит решение РНБОУ и даже не была военным или членом комитета по военке.
    Злив не зарахований, рашик! Питання не в Юльці, а в тому, що НЕ ТУРЧИНОВ здав Крим! І тим більше не Порох, як бреше ваше бидло-стадо. Стінограма засідання РНБО тому доказ.
    Так кто просрал Крым?
    Тодішня влада!!! Риги, комуністи тощо. Але навіть якби вони тоді підтримали всі заклики Турчинова, ми все одно ВТРАТИЛИ Б Крим. Тільки ІНШОЮ - багатотисячною - ціною. Перечитай ще раз, що тоді казала твоя улюблена тюлька, - вона більш, ніж зрозуміло, все "розклала по полицях".

    Р.S.
    не имела статуса даже депутата.
    З якого це дива??? На виборах-2012 "Батківщина" набрала 25% голосів. Тюлька була її лідеркою.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 863 з 963 ПершаПерша ... 363763813853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873913 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті