Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 668 з 1230 ПершаПерша ... 1685686186586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776787187681168 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 13 341 по 13 360.

Тема: Балаканина - 3

  1. #13341

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    я вижу, вы прям возбудились на его трико)
    вы не в его вкусе. он гетеро. инфа 100%.
    Вас не Юлею звуть?


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  2. #13342

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну ви хоч не стверджуєте,що ЗСУ - це щось окреме,і те добре. Так може й потроху зрозумієте, що навіть таким героям як наші воїни потрібен міцний тил і лідери.
    В них є міцний тил. А про лідерів краще питати у самих військових. Сюди іноді Станк навідується. Він воює з 2014. Спитайте, як зайде.


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  3. #13343

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну так самсонка бы выла за януковощем,но боится получить в дыню.
    А мадам про медведчука. Но с тем же успехом.Вот и воют про кого безопаснее. Такая себе политическая некрофилия
    Какоє у вас айкю? (с)


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  4. #13344

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 880

    Типово

    что подумал насчет этой движухи с законом и военкоматами.
    На самом деле закон наверняка не устраивал военных, т.к. был сырой, имел возможности обходить его требования, что тянуло за собой коррупционную составляющую, да и вообще был довольно лояльный к гражданам. Но править его могли только депутаты ВР которые не пошли бы на ужесточение из политических мотивов. Путем нехитрых движений руками, а именно показательного ататата между Президентом и военными на публику - на выходе военные получили правку закона в свои руки. Думаю через пару недель увидим более жесткий закон в котором не будет двойственных толкований, будут ограничены права пересичных с поправкой на военное положение и расширение полномочий сотрудников военкоматов вплоть до...
    и ни у кого не поднимется рука метнуть какаху - потому что сами поддержали))

  5. #13345

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Після форуму в Лугано ще не прозвучала фраза про те, що майбутні задачі настільки масштабні, що правляча команда просто змушена залишатись ще на 2-3 терміни?
    Бо саме вони розробили і міжнародна спільнота їм довірила.

    Може, було, а я проґавив.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  6. #13346
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Відповідь на всі ці питання журналіста дуже проста: бо "Єдиний марафон" створений НЕ для того, щоб доносити ПРАВДУ про війну, а виключно для підняття рейтинга Невтікущего та створення образу Супермена.

    Борислав Береза

    Відповідав на запитання ізраїльского журналіста. А в кінці він мені задав кілька запитань:

    - Згідно офіційним даним з 24.02 звання Героя України отримали більше ніж 130 військовослужбовців Збройних Сил України, з них, на жаль, посмертно - 60. Кого з них знає переважна більшість українців? Чому їх немає в інформаційному просторі? Чому інтерв'ю з ними відсутні в спільному телемарафоні? Чому історії героїв не використовуються в Україні для створення образів, які стають прикладами для наслідування та виховання патріотизму у підростаючих поколіннях? І чому державна інформаційна політика України в цьому питанні так відрізняється від інформаційної політики Ізраїлю, який виховує громадянську позицію та патріотизм саме на прикладах відданості війскових Державі.

    І от дивлюсь я на цього журналіста, який майже не говорить російською, взагалі не говорить українською, але навіть він, переглядаючи українське телебачення побачив цю проблему. І мені цікаво, як ви вважаєте чому все відбувається саме так?
    Потому что ЗЕ марафон.

    ЗЫ Ну вот как Пу марафон в рашке лет 20 уже - и бродят зомби, мы удивлялись. А тут пару месяцев и пока только мокрые трусы птичниц. Но калька верная.

    ЗЫ 2 Потому одно из требований Европы к вступлению Украины в ЕС - реформа СМИ. Зачем нам то ЕС....
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  7. #13347
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Після форуму в Лугано ще не прозвучала фраза про те, що майбутні задачі настільки масштабні, що правляча команда просто змушена залишатись ще на 2-3 терміни?
    Бо саме вони розробили і міжнародна спільнота їм довірила.

    Може, було, а я проґавив.
    Спойлерите...))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  8. #13348

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Потому что ЗЕ марафон.

    ЗЫ Ну вот как Пу марафон в рашке лет 20 уже - и бродят зомби, мы удивлялись. А тут пару месяцев и пока только мокрые трусы птичниц. Но калька верная.

    ЗЫ 2 Потому одно из требований Европы к вступлению Украины в ЕС - реформа СМИ. Зачем нам то ЕС....
    Зеленский в трусиках всех победил причем тут какие-то военные вобще,

  9. #13349

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Какоє у вас айкю? (с)
    Асикью

  10. #13350
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Зеленский в трусиках всех победил причем тут какие-то военные вобще,
    Вотвы ржоте, а ведь работа в ОП началась в этом направлении давно. Мы тогда просто не знали что красные трусы, это вот зачем...
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #13351
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    эй, неадекваты обоих сект - есть профильные темы, нехрен тут срать
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  12. #13352

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Пам'ятаю взагалі то одного президента в подібному вбранні.
    З 1:35 і далі.


    https://www.youtube.com/watch?v=TlBIa8z_Mts
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  13. #13353
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 267

    Типово

    Вскрываются один за другим уже на маскируясь

  14. #13354
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Ви - форумчанка?
    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Так і не навчилась читати?
    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Вас не Юлею звуть?
    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Какоє у вас айкю? (с)
    Вас случайно не Олежка Б зовут..? ..))

    какой ваш айй кьюю..?

    судя по постам - один в один..

    и как там
    Глобуса уже разрешили читать..?
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  15. #13355
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 952

    Типово

    Ябать-калатить
    Феерия фееричная.

    Боря Джонсонюк почитавши вас в отставку сипаццо решил.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  16. #13356
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    Не. Признаю свою ошибку. Всё таки безнадёжны
    тобто постійно брехню пишешь ти, а безнадійний я?
    отака вона, логіка безмозклого порохобота.

  17. #13357
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Ябать-калатить
    Феерия фееричная.

    Боря Джонсонюк почитавши вас в отставку сипаццо решил.
    він як раз залишився, але його дуже хочуть "піти".
    це дуже погано для нас.

  18. #13358
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Ябать-калатить
    Феерия фееричная.

    Боря Джонсонюк почитавши вас в отставку сипаццо решил.
    точно?
    наоборот, читал, что мол буду с вами до конца, сам не уйду
    или уже все поменялось..
    то там его собратья подали в отставку
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  19. #13359

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    ‼️Сьогодні прем'єр Великобританії Борис Джонсон піде у відставку, - повідомляють
    британські ЗМІ, посилаючись на власні джерела

    Джонсон зробить заяву найближчим часом, - також піде у відставку з посади лідера Консервативної партії, - BBC


    ❗️Джонсон продовжить виконувати обов'язки прем'єра до обрання нового глави правлячої партії, вибори відбудуться у жовтні, - Sky News

  20. #13360
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Додушили таки

Сторінка 668 з 1230 ПершаПерша ... 1685686186586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776787187681168 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті