Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 667 з 1230 ПершаПерша ... 1675676176576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766777177671167 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 13 321 по 13 340.

Тема: Балаканина - 3

  1. #13321
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Украине и тому, кто первый её смог достойно представить.
    Ну, ти й гнида! Як і всі зебіли. Ти б вже давно догнивала у землі, якби у 2014-19 рр. країною не керував Порошенко! Саме ВІН був ПЕРШИМ, а не ваш клоун!
    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    Супермен персонаж комикса. фух!
    Упражнение окончено.

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ой. А про нештатных " жополизов" которые не смотря на ракетные обстрелы,едут в Киев со всего мира,чтоб встретиться с нашим президентом фантазии про мотивацию их " жополизания" фантазии будут?
    Для бур'яністих дебілів повторюємо у ...дцятий раз: вони ПРИЇЖДЖАЛИ б і до ІНШОГО президента! Вони приїжджають НЕ до Зеленського, а до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!! І їм глибоко начхати, яке зараз в нього прізвище - Зеленський/Порошенко/Ющенко тощо. Головне, щоб не Ху.йло. Але щоб це зрозуміти, треба мати рівень IQ хоча б 10. А в тебе -100.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #13322
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Чувствуют вину, что поддерживали минские угоды
    Пля, "Мінські домовленності" ВРЯТУВАЛИ країну!!! Весь світ це розуміє - лише до зелених дебілів це не доходить!
    И только сейчас прозрели, потому что Зеленскому хватает сил и мужества об этом кричать каждый день. И да, он совершил невозможное.
    П...ць! Схоже, ця bia - другий акаунт Абдуріум: ТАКИЙ рівень дебілізму є лише у бур'яніхи.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Для одних деградация,для других адаптация,для третьих мутация - кому что ближе.
    У вашого бидло-стада це мутуюча деградація, до якої ви вже адаптувалися.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #13323
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Достойно это в трико супермена?
    Без трусів за роялем.
    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Смотрите https://24tv.ua/ru/v_ssha_vypustili_..._foto_n1076306
    тут еще не совсем Зеленский (2018 год же))), но уже и не Порошенко)))
    Феєрична дура.
    Хто дозволив Абдурім писати з-під двох акаунтів одночасно?
    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    вы не в его вкусе. он гетеро. инфа 100%.
    Перевірила власним досвідом?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #13324
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Спасибо ЗСУ. Они реально боги. Но они не сами по себе, как уже можно было догадаться.
    Їми Зеленський керує, ага.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    вы спорите с человеком без нескольких высших образований и без состояния. И его рассуждения о том,что зайдет или не зайдет тем,к кому он не имеет никакого отношения особенно смешат.)
    Сказала стара бабця БЕЗ декількох вищих освіт та БЕЗ статків, яка займайється тим, що цілими днями прибирає куряче лайно.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Тапки обоссал,начал обссыкать трусы.
    А зводити свого чоловіка до уролога ти не можеш?
    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Зачем обесцениваете людей? У вас же что ни пост, так бесконечные потуги унизить тех, чьё мнение не совпадает с вашим.
    Возар? Тобто Абдуріум та інші НЕ ОБЕЗЦІНЮЮТЬ опонентів? НЕ ПРИНИЖУЮТЬ їх? Вам, як і всім зебілам, своє не смердить?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #13325
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну ви хоч не стверджуєте,що ЗСУ - це щось окреме,і те добре. Так може й потроху зрозумієте, що навіть таким героям як наші воїни потрібен міцний тил і лідери.
    Лидер нужен вам. А ЗСУ нужен профессиональный командующий. И он,слава Богу, есть. Не в трико ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  6. #13326

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 503

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Так вопрос же ваштне в ЛС был.)
    А " тайна " это только для таких как вы. Все остальные люди нашей страны эту " тайну " знают. Как и то,что она верная.
    отвяжитесь от меня пожалуйста)

  7. #13327
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    знову й знову стовідсоткова брехня.
    хоча чого ще очікувати від безмозклої порохоботки.
    Взагалі, бувають мізкуваті порошиці?
    Востаннє редагував ashim1990: 07.07.2022 о 01:05
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  8. #13328

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Собрали 1,9 млрд
    Шото маловато для супермена в трусиках

  9. #13329
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    вислову самсонки з її дурного рота про те, що прийдуть військові з фронту й почнуть стріляти усіх зелених
    ЦИТАТУ, гнида ху.йловська, де я писала саме "стріляти"!!! Пля, ви, тварюки продажні, таки дочекаєтеся, що я почну притягувати вас до відповідальності за вашу цілодобову брехню!
    напевно, при народженні тебе щипцями за голову витягували, та перестаралися, й мозок витік.
    Дивлячись на ту діарею, яка йде з ВАШОГО бидло-стада, розумієш, що кожного з вас взагалі НАМАГАЛИСЯ ПОЗБУТИСЯ на перших тижнях вашого внутрішньоутробного розвитку! Шкода, що спроби були невдалими.
    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Армия - это четкая иерархия. Они не воюют сами по себе, у них есть командование. У каждого военного есть командир. И за всех отвечает Супермен, да, в трико.
    Дура безмозгла, командир ЗСУ - ЗАЛУЖНИЙ!!! Пля, якою треба бути дебілкою, щоб вірити в те, що ТАК ГРАМОТНО будувати всі військові операції може клоун, який навіть НЕ СЛУЖИВ В АРМІЇ, не кажучи вже про наявність військової освіти!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #13330
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    ну возможно, обесценивая аж самого президента, он себе кажется сильнее, мудрее, успешнее?
    Дякую, що ти, нарешті, зізналася в тому, НАВІЩО ваше бидло-стадо п'ять років дискредитувало Порошенка.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Курицам своим вопросики задавай.
    Так саме головній форумській курці він і ставить питання. Що не так?
    А его уже про****и?
    А тебе в методичці Ху.йло забув сповістити, що південь вже 4 місяці окупований?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А курице- недопрофесорше слова не давали.
    А чого ж ти тоді хавальник свій відкрила? Відкриєш, коли ми ДОЗВОЛИМО!!
    Востаннє редагував Дейнерис: 07.07.2022 о 01:34
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #13331
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Лидер нужен вам. А ЗСУ нужен профессиональный командующий. И он,слава Богу, есть. Не в трико ))
    Трошечки не так. Їм потрібен ідол з культом особистості

  12. #13332
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    і ОЦЕ представляє нашу країну! ЦЬОМУ зебидло-стадо лиже дупу та вважає його "першим, хто ДОСТОЙНО представив країну". Вони помилилися: першим був Овоч. І слово "достойно" треба брати у лапки.
    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    сколько можно выть по любимому Пороху?...
    казалось бы война, проблем полно в стране и у каждого.
    но через пост боль от далекой утраты)))...
    Ти ніком не помилилася? Про Пороха постійно виють Жопус з Юстасом і ти з Абдуріум на беквокалі.
    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Дойчи напали на СССР, уже подмяв всю Европу, СССР под шумок тоже отжал чуток своих "исконно русских" земель. Новость для вас?
    И да, есть мнение, что СССР активно готовился к нападению.
    Тобто СПОЧАТКУ Німеччина НАПАЛА, а вже ПОТІМ совок "отжал"?
    Як паРашею засмерділо!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #13333
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    слово "аллегория" знаете? нет? а Дейнерис знает))
    Засунь собі це відмазування у те місце, з якого ти його висрала! "Порноактриса" - то була НЕ алегорія, а ОБРАЗА КРАЇНИ!!! Якби твою доньку або матір назвали "актрисою німецьких порнофільмів" за те, що вона взяла кредит, ти б теж РЕГОТАЛА з цього "жарта" та казала б, що це "лише алегорія"(с)?
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Пролисок, я второй акт не вытяну - ваш выход ))

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    будьте милосердны!! Дайте дорезать окрошку…я ещё до Супермена начала…
    Востаннє редагував Дейнерис: 07.07.2022 о 01:37
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #13334
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    ну так, если Петя пожилой-больной смог, так чего б Вове не смочь?)))))
    Порох зробив дитину своїй шанувальниці??? Зебидло вже остаточно шизанулося.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну так самсонка бы выла за януковощем
    Брехло.
    боится получить в дыню.
    Від кого? Від тебе - слимака обісцяного??
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #13335

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    ну толкните идею - чем привлечь жирного инвестора? ?
    Реформою українського правосуддя.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  16. #13336
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Реформою українського правосуддя.
    Зелена влада і реформи - речі несумісні.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  17. #13337
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Відповідь на всі ці питання журналіста дуже проста: бо "Єдиний марафон" створений НЕ для того, щоб доносити ПРАВДУ про війну, а виключно для підняття рейтинга Невтікущего та створення образу Супермена.

    Борислав Береза

    Відповідав на запитання ізраїльского журналіста. А в кінці він мені задав кілька запитань:

    - Згідно офіційним даним з 24.02 звання Героя України отримали більше ніж 130 військовослужбовців Збройних Сил України, з них, на жаль, посмертно - 60. Кого з них знає переважна більшість українців? Чому їх немає в інформаційному просторі? Чому інтерв'ю з ними відсутні в спільному телемарафоні? Чому історії героїв не використовуються в Україні для створення образів, які стають прикладами для наслідування та виховання патріотизму у підростаючих поколіннях? І чому державна інформаційна політика України в цьому питанні так відрізняється від інформаційної політики Ізраїлю, який виховує громадянську позицію та патріотизм саме на прикладах відданості війскових Державі.

    І от дивлюсь я на цього журналіста, який майже не говорить російською, взагалі не говорить українською, але навіть він, переглядаючи українське телебачення побачив цю проблему. І мені цікаво, як ви вважаєте чому все відбувається саме так?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #13338

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    скажите, вы всегда позволяете РИА Новости срать вам в голову?
    зачем вы смотрите РИА Новости?

  19. #13339
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 378

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    зачем вы смотрите РИА Новости?
    я не смотрю, я наблюдаю за паноптикумом как обзёрва принёс и вы подхватили обсуждение
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  20. #13340

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 492

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    сколько можно выть по любимому Пороху?...

    казалось бы война, проблем полно в стране и у каждого.
    но через пост боль от далекой утраты)))...
    Так і не навчилась читати?
    Бестолковщина (с)


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

Сторінка 667 з 1230 ПершаПерша ... 1675676176576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766777177671167 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті