Ну, ти й гнида!Як і всі зебіли. Ти б вже давно догнивала у землі, якби у 2014-19 рр. країною не керував Порошенко!
Саме ВІН був ПЕРШИМ, а не ваш клоун!
![]()
Для бур'яністих дебілів повторюємо у ...дцятий раз: вони ПРИЇЖДЖАЛИ б і до ІНШОГО президента! Вони приїжджають НЕ до Зеленського, а до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!! І їм глибоко начхати, яке зараз в нього прізвище - Зеленський/Порошенко/Ющенко тощо. Головне, щоб не Ху.йло. Але щоб це зрозуміти, треба мати рівень IQ хоча б 10. А в тебе -100.








Bookmarks