Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 853 з 963 ПершаПерша ... 353753803843844845846847848849850851852853854855856857858859860861862863903953 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 17 041 по 17 060.

Тема: Петр Порошенко

  1. #17041

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Во первых.

    Вы упорно манипулируете утверждая что я говорю только о достижениях одного.

    Хотя на самом деле я отвечал на ваше утверждения что они ( президенты) одинаковы.

    Согласитесь странно было бы сравнивать кто больше сделал плохого стране. Я говорил о пользе.

    .
    Про користь: оце?
    " До 19 года никто войска не разводил на неподготовленные позиции, дискотеки на Чонгаре с экскурсиями не устраивал и мир в глазах не искал. В армии никто грызню в верхах не устраивал и боевых генералов под суд не отправлял и позорно не увольнял. "

    і "не сравнивал" - це?
    " Прямо говорил - путин нападет. На каждом углу говорил." ( маючи на увазі іншого посадовця)
    #16975, с.849

    Та й раніше щось не пам'ятаю, щоб ви говорили про досягнення 6-го. А тим більш про невдачі 5-го. Мабуть, це мої "странности восприятия"?
    Чи, може, ваші?

    А Зеленський дійсно відповідальний повною мірою за безпеку країни у свій термін правління.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  2. #17042

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    неокортекс ...... і
    Вирішили залякувати опонентів термінологією?

    А що з вашим жвавим інтересом щодо Хомчака, вчора десь після обіду? Вже випарувався?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  3. #17043
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 219

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    ПОП в Лондоне и началась движуха по снятию друга Украины Бориса .... совпадение?! ))
    Чому всі порохофоби такі дебіли???
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    думаю именно к Фирташу он и поехал. И слив показаний Медведчука организовали ни фига не ОП, а именно Фирташевские. Но это все равно не помогло. Ну и вряд ли поможет...
    Шурєг, зроби вигляд, що ти хоча б трішечки розуму маєш. Ну, напружся, в тебе вийде, я вірю! Якщо не виходить, то візьми ненадовго в когось мозок, увімкни його та подумай. Якщо Мертвець злив дійсно ВАЖЛИВІ, а головне, ПРАВДИВІ свідчення, чому Пороха ВИПУСТИЛИ з країни? Та якби ці свідчення були б ПРАВДОЮ, його б АРЕШТУВАЛИ Б у той самий день! І ніякі адвокати йому не допомогли б. Це перше. Друге: чому з того дня, коли Мертвець "злив" інформацію, ТИША??? Взагалі жодного слова - ані від слідчих, ані від ОП, ані від адвокатів, ані від журналістів. Чому??? Питання риторичне. Ну, й, нарешті, третє. За своєю ненавистю до Пороха та вилизуванням зеленої дупи ти пропустив дуже важливу інформацію:
    СЛІДЧІ ПЕРЕДАЛИ ДО СУДУ СПРАВУ МЕДВЕДЧУКА. ЙОМУ ЗАГРОЖУЄ 15 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ
    Цитата звідти:
    Це провадження охоплює період із 2015 по 2020 роки, а підозрюваними в ньому проходять народні депутати від забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук і його соратник із Львівщини Тарас Козак.
    Упс... А де ж Порох? Він же у вашого стада йшов ГОЛОВНИМ підозрюваним! Ви ж так окропом сцяли від щастя, що Мертвець його назвав. Ви ж вже шампанське приготувалися відкорковувати. Глобус з ого часу взагалі зник - мабуть, туш з оркестром репетирує. А тут така лажа.
    І у зв'язку зі всим цим у мене до тебе лише одне питання: тобі що, ПОДОБАЄТЬСЯ, що твій ідол зі своїм кварталом вже три роки робить з тебе ЛОХА? Три роки тобі регулярно розвішують зелену лапшу по вухах, а ти ЗАВДЯЧУЄШ! Невже ти НАСТІЛЬКИ низько себе цінуєш, що дозволяєш так до себе ставитися? Я в шоці!
    Востаннє редагував Дейнерис: 07.06.2022 о 03:41
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #17044
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 219

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    А будет ли он возвращаться?


    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    СМИ пишут что Порошенко прилетит 17 января......Кто в это верит кроме Порохоботов?
    Я так розумію, у ТВОЇЙ реальності він по Європі з грудня прогулюється? Тобі як без мозку та совісті живеться, кацапуро?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #17045
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 219

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Так он ещё не со всеми сфоткался.
    Дура.
    кто все оте люди рядом с ним. Там же ни одной ( кроме Пети) широко известной морды.
    Нащо свою помийну яму відкривати?? Щоб всі дізналися, яка ти дура та ще й неосвічена???
    З Дональдом Туском (до 2 травня президент Європейської народної партії):


    З Манфредом Вебером (нинішній президент Європейської народної партії):


    З Робертою Метслою (президентка Європейського парламенту) та Урсулою фон дер Ляєн (президентка Європейської комісії):


    З Андрієм Пленковичем (прем'єр-міністром Хорватії):


    Це лише КРИХІТНА частина всіх тих, з ким він зустрічався за останній тиждень і кого ти презирливо назвала "масовкою". Ти, чорнорота, й мізинця тієї "масовки" не варта! Те, що ти, рашоголова, їх не знаєш, не дає тобі право писати про них "ни одной широко известной морды". От чиє рило точно НЕВІДОМЕ, так це ТВОЄ.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #17046
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 219

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Душ, где пропадали?
    Від ненависних ЗСУ переховувася та квіти для ЗС РФ збирав.
    Цитата Допис від KSh Переглянути допис
    Дєйнерис молчит потому что Порох ее с ссобой взял?
    Ще один зелений довбо...б.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    убився хрущ об вишню коло хати
    це порошенко винуватий

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Та й раніше щось не пам'ятаю, щоб ви говорили про досягнення 6-го. А тим більш про невдачі 5-го.
    "Якщо до Вас не притискаються у метро - це не значить, що метро в Парижі не існує"(с). Я ось теж не бачила, як ти дітей робив. Висновок: твої діти - НЕ ТВОЇ діти!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #17047
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 219

    Типово

    Я ще трохи зради зебілам та рашоголовим принесла. Порошенка стоячи "освистали" у Сопоті на Європейському фінансовому конгресі: https://youtu.be/hz2gdIkZd28?t=1072
    Якби я була такою само самозакоханою та ревнивою, як невтікущий, я б теж Пороха ненавиділа за те, що його ТАК "забули" на Заході.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #17048
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 220

    Типово

    Неси ещё черноротая.
    Посмотрел кстати где ваш хозяин выступал и среди кого.
    Среди предпринимателей Польши, представителей жабки и прочих реальных компаний представленных на рынке Польши.
    100 спикеров и только один поканепосаженный бывший президент, рассказывающий лозунги.

    Куда он дальше пойдёт, на собрание кондитеров?

  9. #17049
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Минутка истории.

    Продолжаем самообразование страждущих ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  10. #17050
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 220

    Типово Петр Порошенко

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Минутка истории.

    Продолжаем самообразование страждущих ))
    Где ты тут интересантов этой темы увидел?

  11. #17051
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    А почему "один из основателей партии регионов" Порошенко это плохо, а Падальяк, который занимался информационно политикой Януковича, а сейчас Зеленского это другое?
    И Данилов -- ета тоже другое?
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  12. #17052

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 878

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ...Падальяк....
    зачем?

  13. #17053
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    зачем?
    обидно за шефа?
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  14. #17054

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 878

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    обидно за шефа?
    интересна цель

  15. #17055
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 220

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    А почему "один из основателей партии регионов" Порошенко это плохо, а Падальяк, который занимался информационно политикой Януковича, а сейчас Зеленского это другое?
    И Данилов -- ета тоже другое?
    c кем вы разговариваете? )

  16. #17056
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від KSh Переглянути допис
    Неси ещё черноротая.
    Посмотрел кстати где ваш хозяин выступал и среди кого.
    Среди предпринимателей Польши, представителей жабки и прочих реальных компаний представленных на рынке Польши.
    100 спикеров и только один поканепосаженный бывший президент, рассказывающий лозунги.

    Куда он дальше пойдёт, на собрание кондитеров?
    Ну так тортики в Украине не покупают,надо ж их хоть кому-то впихнуть.)
    Никакой политики - просто бизнес

  17. #17057
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 219

    Типово

    Цитата Допис від KSh Переглянути допис
    Неси ещё черноротая.
    Посмотрел кстати где ваш хозяин выступал и среди кого.
    Среди предпринимателей Польши, представителей жабки и прочих реальных компаний представленных на рынке Польши.
    100 спикеров и только один поканепосаженный бывший президент, рассказывающий лозунги.
    Куда он дальше пойдёт, на собрание кондитеров?
    Лікуйся, лайно ху.йловське.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    А почему "один из основателей партии регионов" Порошенко это плохо, а Падальяк, который занимался информационно политикой Януковича, а сейчас Зеленского это другое?
    И Данилов -- ета тоже другое?
    "Вынипанимаете: этадругое!"(с)
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    зачем?
    Тобто паскудити прізвище ПОРОХА вашому бидло-стаду МОЖНА, а нам прізвища ваших зелених - НІ?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну так тортики в Украине не покупают
    Навіть у таких дрібницях смердючий бур'ян НЕ МОЖЕ не брехати!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #17058
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 220

    Типово

    вам он планы свои на будущее не говорит, или это от меня секрет?

  19. #17059
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    ПОП в Лондоне и началась движуха по снятию друга Украины Бориса .... совпадение?! ))
    Дауж. Странное совпадение.
    И чем все закончилось? Тоже совпадение?

  20. #17060
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Когда будет в Вене, свиснете. Хотя думаю уже был. Просто натихаря...
    Хочешь его там настигнуть и по своему жостко и брутально вкрадчиво ему доложить как он тебе безразличен?

Сторінка 853 з 963 ПершаПерша ... 353753803843844845846847848849850851852853854855856857858859860861862863903953 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті