Про користь: оце?
" До 19 года никто войска не разводил на неподготовленные позиции, дискотеки на Чонгаре с экскурсиями не устраивал и мир в глазах не искал. В армии никто грызню в верхах не устраивал и боевых генералов под суд не отправлял и позорно не увольнял. "
і "не сравнивал" - це?
" Прямо говорил - путин нападет. На каждом углу говорил." ( маючи на увазі іншого посадовця)
#16975, с.849
Та й раніше щось не пам'ятаю, щоб ви говорили про досягнення 6-го. А тим більш про невдачі 5-го. Мабуть, це мої "странности восприятия"?
Чи, може, ваші?
А Зеленський дійсно відповідальний повною мірою за безпеку країни у свій термін правління.



Чому всі порохофоби такі дебіли??? 






Bookmarks