| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Многие спекулируют на заблуждениях
и ложных чудесах,обманывая глупое
большинство.
ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ
хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?
харасмент - это из темы закладок-кладов? не это не ко мне
Многие спекулируют на заблуждениях
и ложных чудесах,обманывая глупое
большинство.
ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ
Про членство в ЕС уже ж все слышали, надеюсь
короче прямым текстом уже сказали, чтобы губу закатали, ну лет так на 15-20..
Україна зможе вступити до Європейського Союзу у перспективі 15-20 років.
Про це заявив держсекретар Франції у справах Європи Клеман Бон
"Якщо ми говоримо, що Україна вступить до Європейського Союзу через 6 місяців, рік, два роки, ми брешемо. Це неправда.
Мова йде, імовірно, про 15 чи 20 років. Хай там як, це займе багато часу... Це займає дуже багато часу, і я не хочу, щоб ми продавали ілюзії та брехню.
Якщо ми скажемо українцям "Ласкаво просимо до Європейського Союзу, але ви не до кінця читали угоду, у виносці написано: ну це буде через 15 років",
то я думаю, що ми створюємо підґрунтя для розчарування цілого покоління українців", - сказав Бон.
"Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)
а через 20 лет или ишак сдохнет, или евросоюз..))
ну а как альтернативу предлагают еще ньюевросоюз - типа союз для бедных
"Чиновник також зазначив, що нещодавня пропозиція президента Франції Еммануеля Макрона
створити нову європейську політичну спільноту для країн, що не входять в ЄС, "не є альтернативою" будь-якому членству в ЄС для України
і "не перешкоджає її майбутньому членству в ЄС".
"Це додатковий проект до Європейського Союзу, який може запропонувати конкретний політичний проект країнам,
які не знаходяться в серці Європейського Союзу, але хочуть наблизитися до нього", - сказав Бон.
короче, если выживем, да еще поднапряжемся - куда-то вступим..
Востаннє редагував Alexs: 22.05.2022 о 22:21
"Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)
так а что франц держсекретарю лопотать после того как идея спасения лица пуйла обуяла его шефом?
хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?
Ви прям як про мене написали. Не можу нічого з цим зробити. А ще від того, якими тупими були всі хто здав все що можна було. Коли повертаєшся в якусь точку, з якої можна було піти за іншим сценарієм. Один раз. Другий в іншій точці і знову не туди. Третя точка і знову ті ж граблі. І ось спрацьовує заклн діалектики і кількість пройобів і свідомого вибору мільйонів переходить в якість, тобто в війну.
Купила вчора газету, а там стаття "про доброї пам.яті Леоніда Макаровича". Я не змогла її наввть перші три абзаца прочитати, захотілося блювати. Тобто навіть зараз коли війна довела очевидну помилковість рішення про відмову від яо, згаходчться лизуни, готові розказувати про геній кравчука. Тобто помилки не визнано, а значить вони будкть плодитися і надалі.
Вас обурює позиція жабоїдів щодо України в ЄС? 15-20 років? Тобто, аони вважають що ми будеио в стані війни 15-20 років? А що ж ви хотіли? Ви не ядерна держава, якою могли бути, ваші надра належать 5 олігархам, у вас нема арміїі у вас нема ідеї, то чим ви можете бути цікаві єс?
alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы
А что там с продажным мэром Энергодара?
Пишут,что партизаны устроили ему сюрприз и теперь он в больничке вроде как в тяжёлом состоянии.
Кому-то попадалась инфа с подробностями?
я думаю, эти все самостоятельные анализы ни к чему не ведут и бессмысленны.
только тратите время и изводите себя неопределенностью.
никто по большому счету не знает, что ждет всех нас всех в ближайшее время.
и никто вам ничего толкового не подскажет.
поэтому, надо либо принять для себя ситуацию, расслабиться и жить в Днепре
как жили и раньше (так же большинство из нас и живет, и работает),
или, если есть такая тревожность, то лучше вам оставаться в Польше (вы ж уехали?)
другого просто не дано...
меня обурюе скорее не позиция французов, а нашего ОП, которые заливают и ездят по ушам, что вот уже, и заявку подали, и уже утвердят, и чуть ли не на днях ускоренно примут
вот нахрен врать..?
с нато и врали, и врут, с евросоюзом и врали, и врут,
с про йопами своими врали, и врут..
долго ли продержимся на вранье..
"Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks