Про що можно казати, коли "юрист" на початку своєї каденції сказав щось про "вийдите на вулицю і запитайте 100 людей Пашинський злочинець чи ні?"
Як би мені не подобався Пашинський, як би я не навидела мертвечука, але в країні мають працювати Закони. Най розслідують, най доводять провину, най судять і саджають по Закону. А коли цього нема, то можно будь кого назвати злочинцем і робити те, що зробили з Ріфом і такими як він.






Bookmarks