| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Суди не працюють, права власності немає: Зеленський не здійснив реформ щодо офшорів — Аслунд
https://newsua.one/news-politics/552...kii-ne-zd.html
Бо плач не дав нікому ще свободи,
А хто борець - той здобуває світ
Я вам задал чуть выше вопрос на эту тему.
Вы почему на него не хотите отвечать? А продолжаете муссировать нарративы рашки и бени\зелени
Я повторю - вы как последовательность действий Пороха установили?
Почему вы упорно вбрасываете - думал о бизнесе и уже потом о стране?
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
Прикольно.“І третє — це те, що він, ймовірно, не платив податки за ці угоди. Якщо я правильно розумію, це 40 мільйонів доларів, які його компанія “Квартал 95″ отримала від Коломойського. Це багато грошей. Тоді, звичайно, треба платити податки”, – заявив Аслунд.
А "мало денег" - это сколько ?
Ну, поскольку из мнения этого "авторитета" следует, что если мало денег - налоги платить не надо.
Так хоть узнать, на какие части дробить ...
А разве это не нормально ?
Для президента нормально, да и для любой власти - это когда у него (нее) нет ни хрена, кроме перспектив получить что то, в соответствии с результатами своих действий.
Все остальные рассказки о приоритетах - полная брехня.
Не.
Это то же самое.
))))))))))))))))))))))))))))
https://www.facebook.com/alexeygonch...32116117319772
Аха-хаЭто прекрасно))
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks