| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Будь-яка імперія – це зло.
Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.
Ахтунг (с) ))
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
Неужели трудно сообразить, что Крым с его инфраструктурой - идеальная военная база плюс замечательная территория для поселения северных и военных пенсионеров.
Не трогали бы флот, еще с 2004, с Крымом было бы все в порядке.
А не начинали бы рассказывать кому на каком языке куда говорить - и с Донбассом тоже.
Військова база – ну дуже сумнівно. Нащо вона у чорноморській калюжі, ще й оточеною з усіх сторін противниками.
Ось як раз в український крим xyйлу і б продовжувати заселяти своїх військових пенсів – можливості були, і це було б щось схоже на гру у довгу. А так він усе зіпсував.
Довгі роки Севастополь слугував як важіль на Україну, і ось тепер стало усе, не стало на що натискати.
Будь-яка імперія – це зло.
Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.
Вы меня извините, но Вы умудряетесь все понимать наоборот.
Впрочем, такая точка зрения вполне имеет право быть, хотя и не объясняет ничего, кроме возникновения вопросов.
Но если утверждать, что "Путину нужна Украина" - да, удобно.
Нахрен она ему сдалась.
Там свое население не знают как повывести лишнее.
А как барьер от запада - вполне достаточно лояльности.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks