| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Пал Степаныч, яку політичну вагу мав Чорновіл? Особливо, якщо не враховувати перші 1-2 роки незалежності?
Та й тоді більше був на зразок морального лідера.
Я б порівняв - щось середнє між Садовим і Вакарчуком. А по-вашому, він щось вирішував.
Чи ви, як і Страннік, таким чином розважаєтесь?
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
Ні, палстепанич, ви не тільки історії України не знаєте, а ще і зашорені совєцкім пропагандонством.
Хто обирав? Оті ж 73 %, які зараз шмарклю обрали.
Совків і через 30 років в Україні валом, а що було тоді?
Так, совєцка влада так і виховувала : партія рулєвой, за вас думають, вам будують, вас забезпечують, вам дають, вас охороняють і т. п. А ви тільки слухайте і кажіть спасибі за все, що для вас роблять. Так кого ви можете бачити?
Незалежність США будується на принципах, які закладені 250 років тому при добровільному об'єднанні і, тримається саме тому, що гілки влади розведені і контролюються суспільством. А ви все спрощуєте.
Бо плач не дав нікому ще свободи,
А хто борець - той здобуває світ
В Україні української влади ще не було. Бо українське суспільство ще не склалося.
Обирають тих, хто по образу і подобію.
Я пам'ятаю, як сусід на моє питання, чого він за овоча голосує, він же засуджений, відповів щось на кшталт, ну, і що, зате він наш, з народу.
Спочатку Кучма був свій, потім овоч і всі - крєпкіє хазяйствєнікі. Зараз свій блазень, але ж хороший парєнь, з народу.
Бо плач не дав нікому ще свободи,
А хто борець - той здобуває світ
Ну давайте " вместе" учить историю Украины 20-го века (чтобы далеко не ходить)
И начнем с певого серьезного политического шага "свежерожденных" независимников
с подписания Бресткого мира представителями УНР (читай - отказа от результатов Первой Мировой)
И с политических экономических и прочих (переговорных репутационных)
результатов..
Ну и последущих "блестящих" выполений этого договора
результатами которого стал вывод немецких войск и практически сразу же
продолжение войны на два фронта для УНР и ЗУНР
которую "с треском" проиграли..
Давайте будем "подробненко" изучать.. начнем вот с этого
Можете своими словами описать политические последствия заключения сепаратного мира
между УНР и Германией ??
А была "реальная" политическая альтернатива ??
Я к своему счастью при СССР в выборах "в парткоми и прочие" не принимал участия
как хронический беспартийный и "забычивый" комсомолец
я даже суботники прогуливал и собрания "просыпал"
Но много видел..
Я как раз усложняю..
Основа "свободы" США состоит в том что граждани может
свободно высказывать свое мнение (причем посылать всех "в сад" - тоже свободно)
а так же свободно законно купить хранить носить и применять оружие
это два права гражданина США стояшщие "впереди" всех остальных
А в основе "разделения" в США широчайшая федерализация
с правами о обязанностями каждого субьекта
Это то от чего украинские "самостийники" как от огня бегут
ибо при такой системе любая попытка навязать к примеру "мову"
или там " веру" обречена..
Пошлют нахрен .. Причем не задумываясь быстро и далеко
Да и про "принципы" - тоже "лажа"
"принципы" США не мешали иметь в этой стране рассовую сегрегацию
и прочие "прелести".. Поэтому- их пересматривали и будут пересматривать еще
при этом убрать две первых поправки - просто невозможно
Востаннє редагував Пал Степаныч: 20.07.2021 о 15:03
В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
Вот только летчик перепугался и "сбежал"
В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
Вот только летчик перепугался и "сбежал"
Історична подія, яка відбулася в тих історичних умовах. Є дуже слабим, а може і ніяким аргументом до сьогоднішніх подій.
Це є певною маніпуляцією з протилежної нам сторони, якій здається, що за рахунок минулого, можливо проектувати перспективу майбутнього. Старі сподіваються на минуле, молоді роблять нове.
Ну то есть историю Украины изучать ВЫ не желаете
если она не "прилизана прочищена и согласованна с линией партии"
Я так это понимаю..
Ибо в предыдущем своем посте вы хотели делать выводы из истории
Вот я и хотел бы посмотреть какие выводы у вас "выводятся"
из вот такого достаточно ключевого для истории Украины 20-го века события
![]()
В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
Вот только летчик перепугался и "сбежал"
Ок. История- это есть ФАКТЫ.Смотрим.
Вислая печать. Факт.
Имеет надпись. Факт.
KVPIMOC MONAXOCEЛЕW TOY APXIEПICKWПОС ТНСМРОПОЛЕWC РWCIAC
И имеется "официальный научный перевод" надписи. Факт.
Но..."Официальный НАУЧНЫЙ перевод" надписи СОВЕРШЕННО НЕ СООТВЕТСТВУЕТ самой надписи.
Факт.
В ЧЬИХ интересах? А, Микелка? Вот и вся ТВОЯ "история".
(Печать хорошо видно? У меня есть отличные фото ещё нескольких экземпляров, если нужно. А теперь покажи мне пальчиком в надписи имя Кирилл. Когда найдёшь-приходи. Но мне тебя будет очень не хватать. Особенно первые годы.)
http://i-fotki.info/26/6bc19c879a9f0...43680.jpg.html
Востаннє редагував Strannik-57: 20.07.2021 о 20:35
В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
Вот только летчик перепугался и "сбежал"
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks