Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 397 з 1270 ПершаПерша ... 297347387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407447497897 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 7 921 по 7 940.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #7921
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    и, судя по тому, как единогласно стоимость ремонта Шулявского моста выросла от 450 млн до более двух млрд грн за пару лет - система себя полностью окупила.
    это лишь говорит, что Виталька смог свое монобольшинство миньонов выдрессировать)))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #7922
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    на хорошо плохо не скажешь
    Министерство цифровой информации ведет переговоры о запуске в Украине новой платежной системы Stripe. Этот сервис позволяет компаниям получать онлайн-платежи в нескольких валютах. Платежная система уже работает в ЕС, Австралии, США, Канаде, Японии, Гонгконге, Малайзии, Мексике, Новой Зеландии, Норвегии, Сингапуре, Швейцарии и Великобритании.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #7923
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 864

    Типово

    пффф.... страйп-шмайп. клоуны - молокососы.
    лучшая платежная система в Украине - Камаз.

  4. #7924
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    пффф.... страйп-шмайп. клоуны - молокососы.
    лучшая платежная система в Украине - Камаз.
    может и надежная, но не прозрачная))
    концы тех камазов и золотого унитаза никак не могут найти))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  5. #7925
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    на хорошо плохо не скажешь
    Из тех стран только к Мексике можно приравнять....
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  6. #7926

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 867

    Типово

    пока Петр Алексеевич вместо того ,чтобы купить заправки "Глусско" что то лепечет про фейки - думаю к нему могут зайти со спины ...

    По результатам такого анализа правительство в шестимесячный срок должно внести на рассмотрение Верховной Рады проекты законов, которые бы предусматривали запрет гражданам Украины, которые имеют гражданство (подданство) иностранного государства или подали документы (или проходят процедуру) для приобретения иностранного гражданства, претендовать на выполнение функций государства или местного самоуправления.Источник: https://censor.net/ru/n3251533

  7. #7927
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    пока Петр Алексеевич вместо того ,чтобы купить заправки "Глусско" что то лепечет про фейки - думаю к нему могут зайти со спины ...

    По результатам такого анализа правительство в шестимесячный срок должно внести на рассмотрение Верховной Рады проекты законов, которые бы предусматривали запрет гражданам Украины, которые имеют гражданство (подданство) иностранного государства или подали документы (или проходят процедуру) для приобретения иностранного гражданства, претендовать на выполнение функций государства или местного самоуправления.Источник: https://censor.net/ru/n3251533
    А це не у Вави ще є громадянство Ізраілю, нє?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #7928

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 867

    Типово

    нє
    а вообще посмотрим. думаю много интересного узнаем

  9. #7929
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Шурик, возвращаясь (не могут оплатить коммуналку) и блажь богатых экономик с безусловным доходом
    Експеримент: жителі міста в США два роки отримували 500 доларів на місяць

    Ініціативу, покликану довести (https://apnews.com/article/stockton-...01b887ba91554f) ефективність безумовного базового доходу, запустили в Стоктоні в 2019 році. У програмі взяли участь 125 жителів міста, чий середній дохід не перевищує 46 тисяч доларів на рік.

    Повідомляють, що експеримент завершився успішно. Всі 125 людей змогли розрахуватися з боргами, знайшли постійну роботу і відмітили покращення емоційного здоров'я.

    Якщо на момент початку ініціативи лише 28% учасників мали працевлаштування з повним робочим днем, то вже через рік цей показник виріс до 40%. У контрольній групі він збільшився лише 5% за той же період. Дослідники зазначають, що люди з безумовним базовим доходом частіше повідомляли про зменшення кількості випадків тривоги і симптомів депресії в порівнянні з групою, яка грошей не отримувала.

    Автори експерименту відзначили, що учасники витратили на алкоголь і тютюн менше 1% коштів.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  10. #7930
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Т.е. Штаты могут себе позволить только 125 человек. Ну Украина наверное тоже пару кошек сможет себе позволить... Наверное.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #7931
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Т.е. Штаты могут себе позволить только 125 человек. Ну Украина наверное тоже пару кошек сможет себе позволить... Наверное.
    250 млрд — на расширение пособий по безработице.

    Большинство взрослых американцев получат разовую выплату по 1200 долларов, некоторые — меньше. За каждого ребенка в возрасте до 16 лет — дополнительно 500 долларов. Чтобы получить деньги в полном объеме, доход одного американца не должен превышать $75 тыс. в год, для бездетной семьи из двух человек — $150 тыс. Максимум, что может получить одна семья, независимо от количества детей, — это $7,5 тыс. долларов. Не получит денег от государства физическое лицо, зарабатывающее в год от $99 тыс. или бездетная пара с доходом в $198 тыс.
    трампушка какой заботюшка, правда работать запретил)))
    Саш, я к тому, с нищего требовать платить больше - бесполезняк, а еще и хотеть, что бы он тебе тут айфоны придумывал - бесполезняк в квадрате, надежды, что придет буржуй и будет много платить - тоже беспочвенны, как пример тебе тот же самый Китай
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #7932
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Днями в Україну прибуває слідча група ФБР, яка має на меті допитати Кломойського і його оточення у справі про відмивання грошей в Штатах. Завдання - домогтися його екстрадиції. Американці будуть консультуватися з Інтерполом і українськими правоохоронцями щодо такої можливості.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #7933
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Днями в Україну прибуває слідча група ФБР, яка має на меті допитати Кломойського і його оточення у справі про відмивання грошей в Штатах. Завдання - домогтися його екстрадиції. Американці будуть консультуватися з Інтерполом і українськими правоохоронцями щодо такої можливості.
    только в обмен а пашу с миллионами и деньги бенины пусть тут остаются))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #7934

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 867

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Днями в Україну прибуває слідча група ФБР, яка має на меті допитати Кломойського і його оточення у справі про відмивання грошей в Штатах. Завдання - домогтися його екстрадиції. Американці будуть консультуватися з Інтерполом і українськими правоохоронцями щодо такої можливості.
    как вы себе это предствляете? бред

  15. #7935
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    как вы себе это предствляете? бред
    чего бред?
    одновременная ратификация Конгрессом США и ВРУ межгосударственного соглашения по экстрадиции- и все))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  16. #7936

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 867

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    чего бред?
    одновременная ратификация Конгрессом США и ВРУ межгосударственного соглашения по экстрадиции- и все))
    скорее Беня сам попросится

  17. #7937
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    чего бред?
    одновременная ратификация Конгрессом США и ВРУ межгосударственного соглашения по экстрадиции- и все))
    Державний департамент США вніс до санкційного списку Ігоря Коломойського через його дії під час перебування на посаді губернатора Дніпропетровської області.

    «Сьогодні я оголошую про внесення до санкційного списку олігарха і колишнього державного чиновника України Ігоря Коломойського через його причетність до значної корупції», - заявив держсекретар США Ентоні Блінкен 5 березня.

    Блінкен також висловив занепокоєння теперішніми «спробами Коломойського підірвати демократичні процеси й інституції в Україні, що становить серйозну загрозу для її майбутнього».


    В Держдепі наголосили, що перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації України з 2014 по 2015 рік, Коломойський брав участь у корупційних діяннях, що підривали верховенство права і довіру української громадськості до демократичних інститутів і процесів урядування, включаючи використання свого політичного впливу та офіційної влади для особистої вигоди.


    ЗЫ Глобус - у меня только один вопрос - кому верить? Тебе - Беня главный патриот и освободитель Украины или американцам? Нухотьразорвись теперь ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  18. #7938
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Ни дня без зеленого зашквара ))

    С картинками

    Міністерство цифрової трансформації запустило онлайновий сервіс для підприємців "Дія.Бізнес". Сайти регіональних центрів у Харкові та Миколаєві при цьому розміщені на придбаних у Росії доменах і зареєстровані через московську фірму.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  19. #7939
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Зеленський продемонстрував рішучість боротися з олігархами, - Мендель ))

    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  20. #7940
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Должен остаться только один! (с) ....может хоть у этого получится
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

Сторінка 397 з 1270 ПершаПерша ... 297347387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407447497897 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті