Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 171 з 353 ПершаПерша ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181221271 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 3 401 по 3 420.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #3401
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Нормальна і розумна молодь скоріш за все і так володіє кількома мовами в достатньому обсязі, щоб не корчитись в судомах від такого незначного кроку, на який наважилась влада. Думаю, вони на це і уваги не звернуть. Якщо їм не "допоможуть". Можливо, помиляюсь, та не полишає відчуття, що основну партію в цьому істеричному хорі "униженных и оскорбленных" виконує старшенька група. Сподіваюсь, що ця молодь вже побувала в багатьох країнах і наочно розуміє, як влаштоване нормальне життя, а також бачила, як різні народи шанують свою ідентичність. Це вже вони можуть нам розказати.
    +++
    Я б додала, що молодь зараз не тільки розумна, а ще й дуже практична.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  2. #3402
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 387

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Нормальна і розумна молодь скоріш за все і так володіє кількома мовами в достатньому обсязі, щоб не корчитись в судомах ....
    скоріш за все))? Вы вообще в теме молодежи ?
    Йоран, простите, без обид, но...Вы это сейчас себе мантру читаете. Провсеправильно и всенестрашно.

    У меня трое детей.
    Все они школьного возраста.
    Все они прекрасно учатся,более чем даже.Все социально и тп адаптированны. У них нет разрухи в головах.
    А один-реально талантлив, и уже сейчас интересен и имеет перспективы за пределами Украины. Ему всего 9 лет.
    А вы мне рассказываете про учение палкой, про психическое недоразвитие, про то, что нормальные - владеют...Ну-ну....

    Они уедут(. Понимаете? Со всеми своими способностями, знаниями, ресурсами и тп.
    А вы сотоварищи так и будете писать про то, что должна делать нормальна молодь...

  3. #3403
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    скоріш за все))? Вы вообще в теме молодежи ?
    Йоран, простите, без обид, но...Вы это сейчас себе мантру читаете. Провсеправильно и всенестрашно.

    У меня трое детей.
    Все они школьного возраста.
    Все они прекрасно учатся,более чем даже.Все социально и тп адаптированны. У них нет разрухи в головах.
    А один-реально талантлив, и уже сейчас интересен и имеет перспективы за пределами Украины. Ему всего 9 лет.
    А вы мне рассказываете про учение палкой, про психическое недоразвитие, про то, что нормальные - владеют...Ну-ну....

    Они уедут(. Понимаете? Со всеми своими способностями, знаниями, ресурсами и тп.
    А вы сотоварищи так и будете писать про то, что должна делать нормальна молодь...
    Це вони так кажуть чи Ви цього бажаєте?
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  4. #3404
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 387

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Це вони так кажуть чи Ви цього бажаєте?
    на сегодня я так предвижу.
    Понятно же почему?

  5. #3405

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Конфета - хочеш бути поліціянтом (його бажання на сьогодні), треба в школу, тому що бла-бла-бла...
    А оце дуже й дуже показово. Хочеш бути ПОЛІЦІЯНТОМ !!!! Ані сталеваром, ані машинобудувальником, ані слюсарем-складальником, ані штукатуром....

    ПОЛІЦІЯНТОМ. Нічого не вироблять, а тільки споживать. Користуючись усілякими пільгами, забеспеченням та гарними грошима з тих людей, котрі ПРАЦЮЮТЬ. За іх кошт. І за їх же кошт буде люпцювати їх кийком, коли "хазяїну" буде здаватися, що ці люди поводяться не дуже покірно.

    Дуже гарний приклад. Дуже показовий. Наглядачі і раби.... Вчи, синку, мову-НАГЛЯДАЧЕМ над рабами станеш. А може й навіть "патріотом".

  6. #3406
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 387

    Типово

    не дуже нормальна, не дуже розумна, не дуже практична молодь....

  7. #3407
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    на сегодня я так предвижу.
    Понятно же почему?
    ))) В мене теж троє, правда, вже дорослі. Років 10-15 тому, коли вони навчалися у ВУЗах, я теж "бачила" їхне майбутньє за кордоно. Думаю, Ви теж, зрозумієте чому? Але сьогодні, пропри все, всі вони в Україні. Сподіваюся, що у онуків буде ще більше можливістей реалізувати себе вдома.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  8. #3408
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    панове, вы точно не охренели озвучиваемый выбор шестилетки оценивать?
    или проецировать негде?

  9. #3409
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А оце дуже й дуже показово. Хочеш бути ПОЛІЦІЯНТОМ !!!! Ані сталеваром, ані машинобудувальником, ані слюсарем-складальником, ані штукатуром....

    ПОЛІЦІЯНТОМ. Нічого не вироблять, а тільки споживать. Користуючись усілякими пільгами, забеспеченням та гарними грошима з тих людей, котрі ПРАЦЮЮТЬ. За іх кошт. І за їх же кошт буде люпцювати їх кийком, коли "хазяїну" буде здаватися, що ці люди поводяться не дуже покірно.

    Дуже гарний приклад. Дуже показовий. Наглядачі і раби.... Вчи, синку, мову-НАГЛЯДАЧЕМ над рабами станеш. А може й навіть "патріотом".
    Та ні. Це Ваш допис показовий - совок звичайний. А в 6-ти річної дитини другі приоритети - погоні, пригоди, форма красива.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  10. #3410
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 387

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    ))) В мене теж троє, правда, вже дорослі. Років 10-15 тому, коли вони навчалися у ВУЗах, я теж "бачила" їхне майбутньє за кордоно. Думаю, Ви теж, зрозумієте чому? Але сьогодні, пропри все, всі вони в Україні. Сподіваюся, що у онуків буде ще більше можливістей реалізувати себе вдома.
    я не против реализации своих детей в Украине. Но решать им.
    Но это вопросы не только заработка и социального комфорта, а и идеологии.

    Человек - не творог. За трое суток в домашних условиях "мамкиными руками" не созревает.Это вопросы общества и государства.По-зи-тив-но-е воздействие извне. А его нет.
    То, что я вижу в плане формирования патриотической идеологии, - и мова сюда же! - это все анти. Антидействия. Прям терроризм и подрывная деятельность .Чтоб точно не любили. Как минимум - были равнодушны. Но лучше ненавидели.
    Эта тема - тому яркий пример.

  11. #3411
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    панове, вы точно не охренели озвучиваемый выбор шестилетки оценивать?
    или проецировать негде?
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  12. #3412

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Сподіваюсь, що ця молодь вже побувала в багатьох країнах .
    О, так. Звичайно. У багатьох країнах. Особливо, коли переважна частина працюючих батьків отримує від 4200 до 7500 на руки й з цього майже нічого не залишається (а частіше геть нічого) до нової виплати, то вітратити на невеличку подорож десь 30000-50000 , та то ж просто дрібниця.

    А от для тих, хто вдува у вуха, то таки дрібниця. Й 3 000 000 гр. на нову іграшку дитинці зовсім не обтяжливо. Бо хто не працює- той їсть. І гарно їсть.

  13. #3413

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Та ні. Це Ваш допис показовий - совок звичайний. А в 6-ти річної дитини другі приоритети - погоні, пригоди, форма красива.
    Звичайно. А ще БАТЬКИ. Котрі кажуть: ти пряцювати не іди, ти поліціянтом краще іди. Буде в тебе пістолет, й усіх ПОСТРІЛЯЄШ.

  14. #3414
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    я не против реализации своих детей в Украине. Но решать им.
    Но это вопросы не только заработка и социального комфорта, а и идеологии.

    Человек - не творог. За трое суток в домашних условиях "мамкиными руками" не созревает.Это вопросы общества и государства.По-зи-тив-но-е воздействие извне. А его нет.
    То, что я вижу в плане формирования патриотической идеологии, - и мова сюда же! - это все анти. Антидействия. Прям терроризм и подрывная деятельность .Чтоб точно не любили. Как минимум - были равнодушны. Но лучше ненавидели.
    Эта тема - тому яркий пример.
    Як на мене, формування ЛЮБОЙ ідеології бере початок в родині. Так, негатив в державі бачимо, як і неготовність суспільства, взагалом, до корінних змін. Тому працюємо, разраховуя тільки на себе, не відволікаючись на те, на що не можемо вплинути. Якось так.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  15. #3415
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    О, так. Звичайно. У багатьох країнах. Особливо, коли переважна частина працюючих батьків отримує від 4200 до 7500 на руки й з цього майже нічого не залишається (а частіше геть нічого) до нової виплати, то вітратити на невеличку подорож десь 30000-50000 , та то ж просто дрібниця.

    А от для тих, хто вдува у вуха, то таки дрібниця. Й 3 000 000 гр. на нову іграшку дитинці зовсім не обтяжливо. Бо хто не працює- той їсть. І гарно їсть.
    Ниття та підрахунок чужих витрат непродуктивні. Мало грошей, шукай де і як їх заробити.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  16. #3416

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Ниття та підрахунок чужих витрат непродуктивні. Мало грошей, шукай де і як їх заробити.
    Верно. Нытьё не продуктивно. А так как полициантов ну никак не может быть больше чем работающих, поиски заработка превращаются в очень увлекательное занятие. И песни о том, как чьи то детишки уже нагулялись по многим странам, радуют народ до благости неимоверной. Особенно сегодня 20.01.2021 и позднее.

  17. #3417
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Верно. Нытьё не продуктивно. А так как полициантов ну никак не может быть больше чем работающих, поиски заработка превращаются в очень увлекательное занятие. И песни о том, как чьи то детишки уже нагулялись по многим странам, радуют народ до благости неимоверной. Особенно сегодня 20.01.2021 и позднее.
    З свого досвіду знаю, до того часу, коли тре буде визначатися, він побуває й космонавтом, пожежником, водієм та ін. А зараз, поки що, вчить мови (чотири! українська в т.р.) , читає дітячи енціклопедії, займається спортом (футбол), малюванням, про комп я вже мовчу. А ще є обов"язки по господарству, бо живемо у селі....Як вважаєте хлопцю, який з дитинства привчен не гаяти часу дарма, складно буде знайти собі заработок?!
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  18. #3418

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    З свого досвіду знаю, до того часу, коли тре буде визначатися, він побуває й космонавтом, пожежником, водієм та ін. А зараз, поки що, вчить мови (чотири! українська в т.р.) , читає дітячи енціклопедії, займається спортом (футбол), малюванням, про комп я вже мовчу. А ще є обов"язки по господарству, бо живемо у селі....Як вважаєте хлопцю, який з дитинства привчен не гаяти часу дарма, складно буде знайти собі заработок?!
    Вот же Вам не спится... Пока есть здоровье и юность, то совсем не сложно. Прямой путь в армию. На халявные харчи. Если не станет калекой, то потом в охранную фирму. На халявные харчи. Или извозчиком. Возить чей-то зад. Не пыльно и хлебно. А вот после 40-ка......Не нужен. А на стройку раствор носить- не пойдёт. Ну или замутит фирмочку-прокладку. Где будет общипывать временных бесправных рабов-нелегалов. Но раствор носить или кирпичи класть не будет. Или сразу, юным и цветущим покинет берега Украины и на Новый год будет провозглашать тост на мове где нибудь в Индонезии или в Канаде. Всяко-разно может быть. И мало ли что значит :"живём в селе...."

    Я вон тоже, летом большей частью живу в селе. А зимой в городе. Отапливать сельскую халупку несколько накладно. Оставляю отапливаемым только зимний сад. Автоматика на +16. И всё. Но на огороде не работаю. Разве только сад и кустарники обрезаю.

  19. #3419

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 866

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Просто будет больше спрос на "перешивку".
    но ведь єто лишние телодвижения - кто то поленится ,кто зажмет сотню грн. а если это служебная то тем более никто напрягаться не будет

  20. #3420
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Так я не зрозуміла, в тому що дитина не хоче бути
    Ані сталеваром, ані машинобудувальником, ані слюсарем-складальником, ані штукатуром
    і в тому, що через 10 років вона поїде кудись, знов винувата українська мова?
    От якби не вона, то....
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 171 з 353 ПершаПерша ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181221271 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті