Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 167 з 353 ПершаПерша ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217267 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 3 321 по 3 340.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #3321
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    27 700

    Типово

    Не знание украинской мовы не освобождает граждан от общей воинской обязанности и военной службе, а вот в полиции, СБУ, налоговой, прокуратуре, судах могут служить и судить только граждане знающие украинскую мову. Прямо какая-то дискриминация военных....))). То есть в зоне АТО находясь под пулями и снарядами и рискуя каждый день быть убитым и не зная украинской мовы ты можешь служить Родине, но прокурором или судьею не зная украинской мовы ты не можешь быть полезным Родине и эти должности не для тебя. Причем все это по Закону. Вот какие у нас однобокие законы..."Ты туда не ходи, ты сюда ходи...."
    Востаннє редагував Душ: 19.01.2021 о 01:38
    В Игноре: Krema,_pavel,†Raptor†, VitЁk, Alex_I, Антуриум . "Одразу хочу запевнити — іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього." - Зе.

  2. #3322

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Щиро радий, що ви це усвідомлюєте.
    Як кажуть, перший крок до одужання - це розуміння, що є проблема.
    Цілком з Вами згоден. У тій частині, де Ви зрозуміли, що є проблема. Але про одужання нема навіть мови. Бо замало впевнетись, що ПРОБЛЕМА таки є. Треба ще зрозуміти--ЯКА. А от цього, виходячи з Ваших дописів, Ви й не збагнули. А нащо? Поскиглять. та й замовкнуть. Бо "охлос". Не люде. Оце і усе ваше лікування.

    Замовкнуть. Неодмінно. Бо нащо дурно язика об зуби бити?

    А одного ранку щезне й печінка, й нирки......Мовчки. Бо мова йдеться зовсім не про "мову спілкування". а про людську гідність.

  3. #3323

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Це ви недорозумієте. В перекладі на вашу російську це треба розуміти, як ...не можеш (розмовляти державною) - навчимо, не бажаєш - змусимо.

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Ви хотіли відповіді на свій "момент істіни" - я відповіла. Що не так?
    Да. Это и есть момент истины. Простой и ясный: Не хочешь-ЗАСТАВИМ.


    И плевать на всё, что громко декларируется. Какие то там права....ЗАСТАВИМ. А потом, надругавшись над твоими правами, честью и достоинством, погоним умирать в боях. За сохранение такого порядка вещей, где ты только объект налогообложения. Не человек. А не хочешь покорно -ЗАСТАВИМ.

    Таки момент истины. Без дымовой завесы.

  4. #3324
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Да. Это и есть момент истины. Простой и ясный: Не хочешь-ЗАСТАВИМ.


    И плевать на всё, что громко декларируется. Какие то там права....ЗАСТАВИМ. А потом, надругавшись над твоими правами, честью и достоинством, погоним умирать в боях. За сохранение такого порядка вещей, где ты только объект налогообложения. Не человек. А не хочешь покорно -ЗАСТАВИМ.

    Таки момент истины. Без дымовой завесы.
    Будь яка держава - апарат примушення.
    І демократія це не анархія.
    Державу, яка не може відстоювати своє, просто знущує агресор.
    Нарід, який втрачає коріння, терріторію, мову, традиції перестав існувати.
    Приклад у вас перед очіма в РФ, або в історії, тіж ваші кіпчаки.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #3325

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ....к сожалению Вы так и не поняли....или сделали вид...
    Те, що я нібито не зрозумів чогось з потоку ваших роздумів, легко переживуть всі без винятку. Те, що я вважаю ваші "аргументи", в тому числі про армію, надуманими і плоскими - моя оцінка, яку будь-хто може зневажити і ігнорувати. А от чому ви наполегливо не бажаєте (не здатні?) зрозуміти, що норми особистого життя "а мне так удобнее", "а я так хочу" непридатні для суспільства в цілому, вам можна було б і замислитись.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  6. #3326

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Strannik-57, проблема в тому, що є великий прошарок людей, яким потрібно пояснювати очевидні речі. Причому заздалегідь знаючи, що то даремні зусилля.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  7. #3327

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Будь яка держава - апарат примушення.
    І демократія це не анархія.
    Державу, яка не може відстоювати своє, просто знущує агресор.
    Нарід, який втрачає коріння, терріторію, мову, традиції перестав існувати.
    Приклад у вас перед очіма в РФ, або в історії, тіж ваші кіпчаки.
    Любая "Держава", которая строит отношения со своими гражданами на одном принципе: "не хочешь-заставим", сама выращивает своего гробовщика.
    И даже без всякого "внешнего агрессора" умирает. История не знает выживших.

    Мы пошли по пути своего самоубивания. Жаль.

  8. #3328

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Strannik-57, проблема в тому, що є великий прошарок людей, яким потрібно пояснювати очевидні речі. Причому заздалегідь знаючи, що то даремні зусилля.
    Если "очевидные вещи" совершенно не очевидны большому количеству людей, и нет надежды, что их можно внятно объяснить, то какие же они очевидные? Это правильно называется "скрытые мотивы жажды господства". И таки действительно нет никакой надежды, что люди такое примут добровольно и с радостью. Только методом : не хочешь-ЗАСТАВИМ.

  9. #3329

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Любая "Держава", которая строит отношения со своими гражданами на одном принципе: "не хочешь-заставим", сама выращивает своего гробовщика.
    И даже без всякого "внешнего агрессора" умирает. История не знает выживших.

    Мы пошли по пути своего самоубивания. Жаль.
    Почему-то мне не жалко самоубивающихся нехочуучитьукраинскийрусскийнащефсё. Ну умрут и умрут.

  10. #3330
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    ....странно а почему так патриотики попу рвут, когда их поддерживаю и предлагаю вполне нормальные идеи....
    ....вот русскоязычный гражданин потерял возможность работать в сфере услуг....даже в частной сфере...ладно уже государственной...но...армия ведь то же в своем роде сфера услуг по защите)))), а почему бы не принять что б русскоязычный потерял бы и возможность попасть туда без знания языка)))) ...не понимаю...
    К тому же тут распространилась практика оскорблений и обвинений в сторону русскоязычных (свинособаки со своей свинособачей московсой мовой - примерно так и слышу часто) ....обвиняют, что из-за языка путин будет освобождать....предлагаю в армию не брать тех кого путин может начать освобождать - патриотики возмущены ...

    В армии русский не мешает, а в гамазине мешает....неужели украиноязычные все перейдут на язык если такое ввести...не верю...вы же патриоты....или не очень?
    Востаннє редагував Ustas77: 19.01.2021 о 13:22
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  11. #3331

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Почему-то мне не жалко самоубивающихся нехочуучитьукраинскийрусскийнащефсё. Ну умрут и умрут.
    Я не розумію кацапську. Будьласка, переклади на людську мову. Мин сине аңламыйм.

  12. #3332

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Как был ты клоуном манежным так и остался.

  13. #3333

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Как был ты клоуном манежным так и остался.
    Мин сине аңламыйм. Мая твая нэ панимай.

  14. #3334

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Только методом : не хочешь-ЗАСТАВИМ.
    Нічого подібного, є маса методів позитивної мотивації, реалізованих на практиці. Примус? Так, він не виключається, бо іноді ситуація доходить до абсурду. Як з тими ж антимасочниками, яких серед "самого читающего в мире и вообще всесторонне разностороннего" народу виявилось не так і мало.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  15. #3335
    Аватар для Big Fregat
    Реєстрація
    08 квітень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    9 624

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Как был ты клоуном манежным так и остался.
    Ваша борьба за демократическую диктатуру, украинского разлива, на русском языке- вот это действительно цирк.))))
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=129902&dateline=13472  23519

  16. #3336

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Нічого подібного, є маса методів позитивної мотивації, реалізованих на практиці. Примус? Так, він не виключається, бо іноді ситуація доходить до абсурду. Як з тими ж антимасочниками, яких серед "самого читающего в мире и вообще всесторонне разностороннего" народу виявилось не так і мало.
    Мин сине аңламыйм.

  17. #3337
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Любая "Держава", которая строит отношения со своими гражданами на одном принципе: "не хочешь-заставим", сама выращивает своего гробовщика.
    И даже без всякого "внешнего агрессора" умирает. История не знает выживших.

    Мы пошли по пути своего самоубивания. Жаль.
    Так в чому проблема, ти головою об стіну і буде тобі щастя, самовбивця. Але цього не відбувається. А чому? Бо ти завжди в стороні, ти ж типу розказать, перекрутить якби мастак, а от зробить, то це вже величезне запитання.
    Це не держава з нами будує, а навпаки, це українці будують свою національну державу, а ти десь збоку. Це ти вже давно знаходишся в умовній домовині, такий собі привид совка, який зник у відомому напрямку.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  18. #3338
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Любая "Держава", которая строит отношения со своими гражданами на одном принципе: "не хочешь-заставим", сама выращивает своего гробовщика.
    И даже без всякого "внешнего агрессора" умирает. История не знает выживших.

    Мы пошли по пути своего самоубивания. Жаль.
    Цих держав у світі більше 200...і вони всі в своїх державах встановлюють якісь закони і порядки, які діють для всіх без виключення, подобається це чи ні окремим громадянам.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #3339

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Так в чому проблема, ти головою об стіну і буде тобі щастя, самовбивця. Але цього не відбувається. А чому? Бо ти завжди в стороні, ти ж типу розказать, перекрутить якби мастак, а от зробить, то це вже величезне запитання.
    Це не держава з нами будує, а навпаки, це українці будують свою національну державу, а ти десь збоку. Це ти вже давно знаходишся в умовній домовині, такий собі привид совка, який зник у відомому напрямку.
    Мин сине аңламыйм. Мин аңлаган телгә тәрҗемә итегез.

  20. #3340

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Цих держав у світі більше 200...і вони всі в своїх державах встановлюють якісь закони і порядки, які діють для всіх без виключення, подобається це чи ні окремим громадянам.
    Мин сине аңламыйм. Мин аңлаган телгә тәрҗемә итегез. Будьласка, звертайтесь до мене ЗРОЗУМІЛОЮ мовою. Майа твайа нэ панимай.

Сторінка 167 з 353 ПершаПерша ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217267 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті