Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 362 з 548 ПершаПерша ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372412462 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10947, показано з 7 221 по 7 240.

Тема: А давайте про Білорусь?

  1. #7221

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Чому капіталістам Польщу до себе підтягувати вигідно було, а Бєларусь ні?
    Саме тому що польскі високопосадовці "не ворують", а ваші чи білоруські "ворують". Тепер розумієте в чому загроза поширення неправдивої інформації??!

  2. #7222
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    тепер понятно ,почему вы хотите прибрати Украину з розмови - чем занимались украинцы взагалі, и вы в частности, пока поляки позбавлялися совку? стартовали одновременно
    Ми не стартували, у тому і річ.
    Україна перебувала в школі бальних танців Соломона Пляра - шаг вперьод і поворот.
    Ми топталися на місці, займалися фігньою в боротьбі за збереження совка.
    І зараз продовжуємо теж саме.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #7223
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    Бородатый малчык, тебя не должно ипать где я сижу. Я гражданин Украины и не собираюсь отказываться.
    ......а что такое - из далека лучше Родина любится? ....так возвращайся, живи тут и тогда рассказывай кто хороший кто плохой....рассказывать как белорус придуманный боится приехать домой...или не пустят....а сам?
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  4. #7224

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тєньовий бізнес це не обов'язково бандюк.
    Несплатою податків у нас займаються майже всі, і ті хто здає квартиру, і ті що гонять самогон на продаж і навіть депутати з чильним президентом.
    А.....Понятно. А эти...рекэтиры всякие, рейдеры, те кто подлогами занимается, кто из бюджета приписками всякими воруют, кто людей для выкупа похищает, банды грабителей собирает-содержит....они как? "СВЕТОВОЙ" бизнес? Или тоже в тот же ряд?

  5. #7225
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис

    Поки що, грузчики "перевезли" українське майно в Криму і на Донбасі.
    Що втратила Польща? Як її обікрал ЄС, як нас раша?
    ....а я пишу что она что то втратила?....наоборот - молодцы....и Польша единственная страна, которая реально продвигала идею членства Украины в ЕС....года с 15 го перестала....пошли другим путем....
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  6. #7226

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 880

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    ...Я гражданин Украины и не собираюсь отказываться.
    паспорт гражданина Украины стоит денег - плати деньги и пользуйся.

  7. #7227

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ми не стартували, у тому і річ.
    Україна перебувала в школі бальних танців Соломона Пляра - шаг вперьод і поворот.
    Ми топталися на місці, займалися фігньою в боротьбі за збереження совка.
    І зараз продовжуємо теж саме.
    Ви не топталися на місці...
    Ви як довбойоби не переставали кричати на кожному кроці що ваші чиновники і мільйонери ворують. Причому це продовжувалося всі тридцять років. Нащо був розрахунок??? Що наворовавшись вони поділяться з вами "общаком"???
    Ні, не поділяться. Проте до списку цивілізованих країн це вам і недозволило потрапити.

  8. #7228
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А.....Понятно. А эти...рекэтиры всякие, рейдеры, те кто подлогами занимается, кто из бюджета приписками всякими воруют, кто людей для выкупа похищает, банды грабителей собирает-содержит....они как? "СВЕТОВОЙ" бизнес? Или тоже в тот же ряд?
    Це не бізнес.
    Ви вважаєте, що Боря саме цим займається?
    То до чого тут я?
    Най лонг до вас чепляються з Борею.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #7229

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Починайте з себе...
    Почувши від когось що той чи інший чиновник "ворує", зясовуйте подробиці злочину, вимагайте обгрунтованого фактами доказу.

  10. #7230
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Ви не топталися на місці...
    Ви як довбойоби не переставали кричати на кожному кроці що ваші чиновники і мільйонери ворують. Причому це продовжувалося всі тридцять років. Нащо був розрахунок??? Що наворовавшись вони поділяться з вами "общаком"???
    Ні, не поділяться. Проте до списку цивілізованих країн це вам і недозволило потрапити.
    Так це і є боротьба за совок.
    Люди голосували за крєпкіх хазяйствєннікав не по результатам їх праці, не за їх діє для країни, а за те, що вони обіцяли зберегти : совкове минуле, халяву, пам'ятники Леніна, Голубой аганьок і не дати проклятимбендерівцям звернути з світлого шляху.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  11. #7231
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ......а что такое - из далека лучше Родина любится? ....так возвращайся, живи тут и тогда рассказывай кто хороший кто плохой....рассказывать как белорус придуманный боится приехать домой...или не пустят....а сам?
    Здается, шо ты сам придуманый.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  12. #7232
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Починайте з себе...
    Почувши від когось що той чи інший чиновник "ворує", зясовуйте подробиці злочину, вимагайте обгрунтованого фактами доказу.
    Я не слідчий і не прокурор.
    Най їми займаються професіонали.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #7233

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так це і є боротьба за совок.
    Люди голосували за крєпкіх хазяйствєннікав не по результатам їх праці, не за їх діє для країни, а за те, що вони обіцяли зберегти : совкове минуле, халяву, пам'ятники Леніна, Голубой аганьок і не дати проклятимбендерівцям звернути з світлого шляху.
    Бандерівцям ті потуги були до сраки))
    Тимбільше що наслідки того *******изма вони цілком усвідомлювали ще з 90-тих.

  14. #7234

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я не слідчий і не прокурор.
    Най їми займаються професіонали.
    Коли тобі хтось із твого оточення скаже що посадова особа ворує, запропонуй йому/їй навести конкретний приклад...
    Це важко??!

  15. #7235
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Бандерівцям ті потуги були до сраки))
    Тимбільше що наслідки того *******изма вони цілком усвідомлювали ще з 90-тих.
    Це не про бандерівцев, це про людей, які чиплялися і чипляються за совок.
    От і в цій темі про Бєларусь, тіж самі розмови. Якщо не Лукашенко з його шляхом, то все - Бєларусь майже загине. І ніякого європейського шляху, бо обкрадуть хитрі капіталісти. Теж саме казали і в нас в різних інтерпретаціях. Люди на повному сер'єзі виходили з плакатами : Нє хотім корміть Європу. І досі вірять і в цій темі натякають про якісь лиха від ЄС.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #7236

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це не про бандерівцев, це про людей, які чиплялися і чипляються за совок.
    От і в цій темі про Бєларусь, тіж самі розмови. Якщо не Лукашенко з його шляхом, то все - Бєларусь майже загине. І ніякого європейського шляху, бо обкрадуть хитрі капіталісти. Теж саме казали і в нас в різних інтерпретаціях. Люди на повному сер'єзі виходили з плакатами : Нє хотім корміть Європу. І досі вірять і в цій темі натякають про якісь лиха від ЄС.
    Та забий на них...
    Розумієш нам саме зараз конкуренти на шляху в ЄС менше всього потрібні! Якби білоруси самі не налажали зі своєю революцією, то вибач яб їм допомагав з усіх сил в тому "совку" залишитись. Ми йдемо в світ жорсткої конкуренції! І нам зайві супутники тільки завадять на тому шляху. Більше народу-менше грошей на розвиток України... Так зрозуміло??!

  17. #7237
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Та забий на них...
    Розумієш нам саме зараз конкуренти на шляху в ЄС менше всього потрібні! Якби білоруси самі не налажали зі своєю революцією, то вибач яб їм допомагав з усіх сил в тому "совку" залишитись. Ми йдемо в світ жорсткої конкуренції! І нам зайві супутники тільки завадять на тому шляху. Більше народу-менше грошей на розвиток України... Так зрозуміло??!
    Таке враження, що ми з вами якісь однопартійці і ви мені зараз розказуєте про програму мінімум нашої партії.
    Мова не про це зовсім.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #7238

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Таке враження, що ми з вами якісь однопартійці і ви мені зараз розказуєте про програму мінімум нашої партії.
    Мова не про це зовсім.
    А про наших не розмовляти потрібно, а пропонувати їм рішення...
    Прості, очевидні рішення як приклад того як можна розрядити ситувцію з "воровством" як я тобі навів раніше. Небуде рішень у основної масси пересічних, небуде у вас членства в ЄС. Тому що наші недоумки дискредитують всю верхівку ЄС (( їм тільки волю дай.

  19. #7239
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    А про наших не розмовляти потрібно, а пропонувати їм рішення...
    Прості, очевидні рішення як приклад того як можна розрядити ситувцію з "воровством" як я тобі навів раніше. Небуде рішень у основної масси пересічних, небуде у вас членства в ЄС. Тому що наші недоумки дискредитують всю верхівку ЄС (( їм тільки волю дай.
    Це з іншої теми.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  20. #7240

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це з іншої теми.
    Користуйся моментом...
    І не чекай кращого. Бо небудеш мати ніякого.

Сторінка 362 з 548 ПершаПерша ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372412462 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті