Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 361 з 548 ПершаПерша ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371411461 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10947, показано з 7 201 по 7 220.

Тема: А давайте про Білорусь?

  1. #7201
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тому, що також від початку не обрали цей шлях. Тому що досі не можемо розстатися з совком. Польща обрала цей шлях 30 років тому без вагань. Ми - Ні.
    Странно почему тогда польша сразу не стала членом ЕС, а еще лет двадцать с чем то ждала))..... Республике Беларусь примерно столь ко же как ждала польша....
    Вот и мой ответ на Ваш вопрос)) на счет не хотели пускать в свою песочницу....
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  2. #7202

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Термін?
    Представник тіньового бізнесу, який має обширні зв'язки на різних рівнях.
    Годиться?
    І звідки враження шо саме тіньового??!
    Нетреба поспішати з висновками, будь який бізнес можна назвати тіньовим при бажанні, але довести що він саме тіньовий немаючи фактів потім важкувато буде... Особливо якщо особа образиться і подасть до суду, бо такі звинувачення підривають ділову репутацію.

  3. #7203
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    І звідки враження шо саме тіньового??!
    Нетреба поспішати з висновками, будь який бізнес можна назвати тіньовим при бажанні, але довести що він саме тіньовий немаючи фактів потім важкувато буде... Особливо якщо особа образиться і подасть до суду, бо такі звинувачення підривають ділову репутацію.
    Он не обижается на тех, кого вертит...
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  4. #7204
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Странно почему тогда польша сразу не стала членом ЕС, а еще лет двадцать с чем то ждала))..... Республике Беларусь примерно столь ко же как ждала польша....
    Вот и мой ответ на Ваш вопрос)) на счет не хотели пускать в свою песочницу....
    Готувалася, позбавлялася совку, приводила свої закони, правила, мозок до демократії. Її в цьому підтримувал ЄС, в тому числі і матеріально.

    Ще раз, Бєларусь жодного разу не продемонструвала своє бажання наблизитися і стати членом ЄС. Це як в анекдоті про : купи лотерейний білет для початку. Хто Бєларусі не давав 30 років тому зробити те, що зробила Польща?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #7205

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Он не обижается на тех, кого вертит...
    То лише поки ділова репутація не становить фактичної цінності в Україні...
    З часом це зміниться (давно повинно було змінитись) і тоді доведеться відповідати перед судом за такі заяви.

  6. #7206
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    І звідки враження шо саме тіньового??!
    Нетреба поспішати з висновками, будь який бізнес можна назвати тіньовим при бажанні, але довести що він саме тіньовий немаючи фактів потім важкувато буде... Особливо якщо особа образиться і подасть до суду, бо такі звинувачення підривають ділову репутацію.
    Я не збираюсь з вами сперечатися.
    Коли Странік взяв у приклад Борю і бомжа, він як раз мав на увазі крайнощі.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  7. #7207
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Взагалі, розмова розпочалась з того, що опонент стверджує, що для Бєларусі нема іншого шляху, як йти тим же шляхом з Лукашенко, бо інакше, Бєларусь просто пропаде.
    А я сказала, що є інший шлях і привела приклад сусідки.
    Вибір завжди є.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #7208

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я не збираюсь з вами сперечатися.
    Коли Странік взяв у приклад Борю і бомжа, він як раз мав на увазі крайнощі.
    То я саме тому і просив його процитувати того "парня з Павлограду"...
    Аби зрозуміти причину по якій його посадили. Просто вірити я незгоден.

  9. #7209

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я не збираюсь з вами сперечатися.
    Коли Странік взяв у приклад Борю і бомжа, він як раз мав на увазі крайнощі.
    От только не нужно переводить стрелки на меня. Я нигде громогласно не заявлял, особенно не приводя никакого фактажа, что Борис Альбертович отпетый бандюк, как это сделали Вы. Я только отметил, что живёт он ХОРОШО, ну и пусть ему и буде хорошо.

  10. #7210

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Взагалі, розмова розпочалась з того, що опонент стверджує, що для Бєларусі нема іншого шляху, як йти тим же шляхом з Лукашенко, бо інакше, Бєларусь просто пропаде.
    А я сказала, що є інший шлях і привела приклад сусідки.
    Вибір завжди є.
    Опять передёргивание. Оппонент утверждает, что с приходом к власти Цихановской и иже с ней, большая часть Беларусов обнищают вкрай, а промышленность расхватают по карманам. И у народа не будет НИЧЕГО, даже декларативно. Это несколько не то, что заявили Вы.

  11. #7211
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Опять передёргивание. Оппонент утверждает, что с приходом к власти Цихановской и иже с ней, большая часть Беларусов обнищают вкрай. Это не то, что заявили Вы.
    А іже з нею це про що?
    І чим відрізняється Тихановська від Лукашенко, що Бєларусь з ним буде процвітати, чого нема 30 років, а з нею обніщає? Це про що?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  12. #7212
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Готувалася, позбавлялася совку, приводила свої закони, правила, мозок до демократії. Її в цьому підтримувал ЄС, в тому числі і матеріально.

    Ще раз, Бєларусь жодного разу не продемонструвала своє бажання наблизитися і стати членом ЄС. Це як в анекдоті про : купи лотерейний білет для початку. Хто Бєларусі не давав 30 років тому зробити те, що зробила Польща?
    ....Ведьма, тут такое дело....капитализм, такая штука, у которой на первом месте - ВЫГОДА....и что б ты не делал, как бы не просился, тебя не примут в свою песочницу.....а как нужно станет капитализму - сами предложат дав условия, дохрена денехх и выделят транспорт с проф грузчиками для перевозки весччееййй...что мы прекрасно увидели на примере Польши...
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  13. #7213
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    От только не нужно переводить стрелки на меня. Я нигде громогласно не заявлял, особенно не приводя никакого фактажа, что Борис Альбертович отпетый бандюк, как это сделали Вы. Я только отметил, что живёт он ХОРОШО, ну и пусть ему и буде хорошо.
    Я так не казала, ви перекрутили на свій лад.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  14. #7214
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Сказал патриотик Украины сидящий где то в латвиях)))
    Бородатый малчык, тебя не должно ипать где я сижу. Я гражданин Украины и не собираюсь отказываться.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  15. #7215
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ....Ведьма, тут такое дело....капитализм, такая штука, у которой на первом месте - ВЫГОДА....и что б ты не делал, как бы не просился, тебя не примут в свою песочницу.....а как нужно станет капитализму - сами предложат дав условия, дохрена денехх и выделят транспорт с проф грузчиками для перевозки весччееййй...что мы прекрасно увидели на примере Польши...
    Знову цитування КПРС.
    Та викеньте з голови все, чому вас партія навчала.
    Це рівень бабулек.
    Чому капіталістам Польщу до себе підтягувати вигідно було, а Бєларусь ні?

    Поки що, грузчики "перевезли" українське майно в Криму і на Донбасі.
    Що втратила Польща? Як її обікрал ЄС, як нас раша?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #7216

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Термін?
    Представник тіньового бізнесу, який має обширні зв'язки на різних рівнях.
    Годиться?
    Кто у нас занимается "ТЕНЕВЫМ БИЗНЕСОМ"? Вот то-то же....А потом в отказ: я не говорила....я не говорила.....

  17. #7217

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Готувалася, позбавлялася совку, приводила свої закони, правила, мозок до демократії. Її в цьому підтримувал ЄС, в тому числі і матеріально. ...
    тепер понятно ,почему вы хотите прибрати Украину з розмови - чем занимались украинцы взагалі, и вы в частности, пока поляки позбавлялися совку? стартовали одновременно

  18. #7218

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я так не казала, ви перекрутили на свій лад.
    Незгоден)) вибачте...
    Ви саме так і сказали, що може бути розцінено як поширення неправдивої інформації про особу з ціллю нанасення шкоди її діловій репутації.

  19. #7219
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Кто у нас занимается "ТЕНЕВЫМ БИЗНЕСОМ"? Вот то-то же....А потом в отказ: я не говорила....я не говорила.....
    Тєньовий бізнес це не обов'язково бандюк.
    Несплатою податків у нас займаються майже всі, і ті хто здає квартиру, і ті що гонять самогон на продаж і навіть депутати з чильним президентом.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  20. #7220
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ....Ведьма, тут такое дело....капитализм, такая штука, у которой на первом месте - ВЫГОДА....и что б ты не делал, как бы не просился, тебя не примут в свою песочницу.....а как нужно станет капитализму - сами предложат дав условия, дохрена денехх и выделят транспорт с проф грузчиками для перевозки весччееййй...что мы прекрасно увидели на примере Польши...
    А так же Чеии, Словакии,Болгарии и там целый список всяких Румыний.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

Сторінка 361 з 548 ПершаПерша ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371411461 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті