| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
https://life.pravda.com.ua/health/2020/12/16/243399/У Міністерстві охорони здоров'я планують у лютому 2021 року розпочати вакцинування населення від коронавірусної хвороби.
Перші щеплення ймовірно будуть проводити препаратами, які країна закупить безпосередньо у виробників.
Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 16 лютого.
"Ми намагаємося, щоб ці вакцини прийшли в Україну якомога раніше.
Поставили собі за мету, щоб перше вакцинування ми розпочали, починаючи з лютого наступного року", – зазначив Степанов.
За його словами, у відомстві уже опрацьовують пропозиції від компаній-виробників, які пройшли необхідні клінічні випробування.
"Зараз ми наполегливо працюємо з виробниками, в яких ми будемо закуповувати вакцини.
Це всі виробники, які зараз проходять стадію сертифікації своїх вакцин і пройшли всі клінічні випробування.
В нас вже є всі пропозиції, зараз просто їх відшліфовуємо", – зазначив міністр.
выделения мои.
Что все это, трахтибидох, должно означать?
Чертовы популисты.
Вот не сказали бы, я б и не почитала про радиевых девушек:
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...88%D0%BA%D0%B8
я конечно хз как правильно, но нам значительно полегчало уже на второй день приема антибиотика. Также человек перестал делать зарядку по утрам при 38,5 и принимать душ каждый вечер, лег наконец то в постель и работает лежа. Без антибиотика темпа не только не спадала, но и росла в течение 2 недель. Поэтому даже если пневма вирусная наверно не было ошибкой назначать антибиотик, скажите?
alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы
когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks