| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Уже бегу,роняя тапки!!!!!
https://gorod.dp.ua/news/171651
ЗЫ
Никто не будет махать кайлом .. Подождут когда это устаканится и уедут туда где не надо махать кайлом или за это нормально платят..
З першого квітня по всій території Україні введені більш жорсткі заходи безпеки на час карантину:
️ Заборонено перебувати в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.
️ Заборонено переміщуватися групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей.
️ Заборонено відвідувати парки, сквери, лісопаркові та прибережні зони. Виключення становлять вигул домашніх тварин однією особою та службова необхідність.
️ Заборонено відвідувати спортивні та дитячі майданчики.
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks