Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 255 з 540 ПершаПерша ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265305355 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10792, показано з 5 081 по 5 100.

Тема: Новый китайский вирус

  1. #5081
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  viber_image_2020-04-01_20-26-58.jpg
Переглядів: 164
Розмір:  50,4 КБ
ID:	2259444

  2. #5082

    Реєстрація
    30 квітень 2017
    Дописів
    1 156

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  viber_image_2020-04-01_20-26-58.jpg
Переглядів: 164
Розмір:  50,4 КБ
ID:	2259444
    Похоже этот нанотест разработка Сколково.

  3. #5083
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від каратель Переглянути допис
    Сердечные капли )
    А вот те хрен! (с) Не нуждаемся!
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  4. #5084

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    Правильно побаиваитесь
    Ну я же не монстр.За всю жисть один раз подсрачник жене отвесил (очень было за шо) и пару подзатыльников сппиногрызу.А теперь монстр мой сын.Здоровый падла и злой.И с мамашей скооперировались))
    Ну ничего,я их авторитетом давлю))

  5. #5085
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 530

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    А вот те хрен! (с) Не нуждаемся!
    неужели виагру?)))

  6. #5086
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 530

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Ну я же не монстр.За всю жисть один раз подсрачник жене отвесил (очень было за шо) и пару подзатыльников сппиногрызу.А теперь монстр мой сын.Здоровый падла и злой.И с мамашей скооперировались))
    Ну ничего,я их авторитетом давлю))
    мне всегда авторитет казался весьма сомнительным преимуществом),
    неподкрепленным ни материально, ни физически))).

    им обычно давят, когда больше нечем))).

  7. #5087
    Экзархов
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від andrew_chel Переглянути допис
    вот постанова, где там вообще про маски ?

    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/211-2020-%D0%BF
    я конечно понимаю,шутки флуд гыгы,но так таки ввели масочный режим в общественных местах или нет?кто-то еще рассказывал про запрет покидать дом людям старше 60-и лет?
    Есть нормальные источники?

  8. #5088
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 764

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Ну я же не монстр.За всю жисть один раз подсрачник жене отвесил (очень было за шо) и пару подзатыльников сппиногрызу.А теперь монстр мой сын.Здоровый падла и злой.И с мамашей скооперировались))
    Ну ничего,я их авторитетом давлю))
    Как же вы с женой- то ладите) не семья, а именины сердца(с)

  9. #5089

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    мне всегда авторитет казался весьма сомнительным преимуществом),
    неподкрепленным ни материально, ни физически))).

    им обычно давят, когда больше нечем))).
    Это работает.Конечно на грани фола,но...)))

  10. #5090

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово



    Уже бегу,роняя тапки!!!!!
    https://gorod.dp.ua/news/171651

    ЗЫ


  11. #5091

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Как же вы с женой- то ладите) не семья, а именины сердца(с)
    А у вас как?Рай и благодать?
    Зато все знают свое место.Но акелла скоро промахнется,практически уже (это я про себя).

  12. #5092
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Posthuman Переглянути допис


    Уже бегу,роняя тапки!!!!!
    https://gorod.dp.ua/news/171651

    ЗЫ

    Це не для вас.
    Але, всі країни в великий кризис робили.... дороги.
    Німеччина, США як раз тоді і побудували їх.
    І цим дали роботу багатьом.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #5093
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    62 421

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це не для вас.
    Але, всі країни в великий кризис робили.... дороги.
    Німеччина, США як раз тоді і побудували їх.
    І цим дали роботу багатьом.
    Это да, США вроде больше всех тогда начали именно этим заниматься.

  14. #5094

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це не для вас.
    Але, всі країни в великий кризис робили.... дороги.
    Німеччина, США як раз тоді і побудували їх.
    І цим дали роботу багатьом.
    Ведьма-ну вы в это верите?!?!?

    Шоб наши граждане,да по доброй воле пойдут кайлом махать?!?!?!

    ЗЫ Ну ,кхе... И в США ,и в СССР кайлом вообще то махала соответствующая прослойка населения...))) ЗК ....)

  15. #5095
    Аватар для lkn
    Реєстрація
    23 листопад 2015
    Звідки Ви
    совхоз "Новый путь"
    Дописів
    5 503

    Типово

    Никто не будет махать кайлом .. Подождут когда это устаканится и уедут туда где не надо махать кайлом или за это нормально платят..

  16. #5096
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    62 421

    Типово

    Цитата Допис від Posthuman Переглянути допис
    Ведьма-ну вы в это верите?!?!?

    Шоб наши граждане,да по доброй воле пойдут кайлом махать?!?!?!

    ЗЫ Ну ,кхе... И в США ,и в СССР кайлом вообще то махала соответствующая прослойка населения...))) ЗК ....)
    Так это ж за зп

  17. #5097

  18. #5098

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від lkn Переглянути допис
    Никто не будет махать кайлом .. Подождут когда это устаканится и уедут туда где не надо махать кайлом или за это нормально платят..
    Свой человек!!!!

  19. #5099
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 764

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    А у вас как?Рай и благодать?
    Зато все знают свое место.Но акелла скоро промахнется,практически уже (это я про себя).
    Прям цирк-шапито))) и тумба у каждого на всякий случай)
    У нас по-разному, правда без поджопников)

  20. #5100
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    З першого квітня по всій території Україні введені більш жорсткі заходи безпеки на час карантину:

    ️ Заборонено перебувати в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.

    ️ Заборонено переміщуватися групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей.

    ️ Заборонено відвідувати парки, сквери, лісопаркові та прибережні зони. Виключення становлять вигул домашніх тварин однією особою та службова необхідність.

    ️ Заборонено відвідувати спортивні та дитячі майданчики.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

Сторінка 255 з 540 ПершаПерша ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265305355 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті