Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2825 з 3000 ПершаПерша ... 182523252725277528152816281728182819282028212822282328242825282628272828282928302831283228332834283528752925 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 56 481 по 56 500.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #56481
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Водночас Конституційний Суд України вважає за доцільне звернути увагу на те, що, ухвалюючи рішення щодо скасування депутатської недоторканності, необхідно враховувати стан політичної та правової системи України – її здатність у разі повної відсутності інституту депутатської недоторканності забезпечити безперешкодне та ефективне здійснення народними депутатами України своїх повноважень, функціонування парламенту як такого, а також реалізацію конституційного принципу поділу державної влади.

    Конституційний Суд України неодноразово наголошував, що недоторканність народних депутатів України не є особистим привілеєм, індивідуальним правом народного депутата України, а має публічно-правовий характер; вона спрямована на убезпечення народного депутата України від незаконного втручання в його діяльність, на забезпечення безперешкодного та ефективного здійснення ним своїх функцій та належного (нормального) функціонування парламенту (висновок від 11 липня 2000 року № 2-в/2000, рішення від 27 жовтня 1999 року № 9-рп/99, від 26 червня 2003 року № 12-рп/2003).

    Крім того, на наслідки повного скасування депутатської недоторканності звертала увагу і Європейська Комісія „За демократію через право“ (Венеціанська Комісія), яка зазначала, що у політичній системі з вразливою демократією, такою, як в Україні, повне скасування недоторканності може бути небезпечним для функціонування та автономії парламенту (пункт 18 Висновку щодо проекту закону про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України та суддів, ухваленого Венеціанською Комісією на її 103-му пленарному засіданні (м. Венеція, 19–20 червня 2015 року).

    У Висновку Конституційного Суду України також зазначається, що розділ II „Прикінцеві положення“ Законопроекту не передбачає скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина, не спрямований на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України, а отже, також не суперечить вимогам частини першої статті 157 Конституції України.(с)
    это основное, что необходимо было доработать. но почему то нет
    это и решение вчерашнего комитета дают практически железобетонные основания для отмены КСУ сегодняшнего голосования
    ИМХО как по мне это договорняк со старыми политическими элитами - вроде как выполнили, приняли, но суки из жоппоблока и КСУ отменили
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #56482

    Реєстрація
    02 вересень 2019
    Дописів
    39

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..а зачем вам анонимность владения телефоном? ...
    А почему Вы интересуетесь? ЗЕкманду надо завалить ИСКАМИ в СУД и подобные "законы" отменить как отменили ДИКТАТОРСКИЕ!

  3. #56483
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від NilM Переглянути допис
    Это с добровольного согласия.Не хочешь публиковать езди на велике. В конце концов езди на автобусе. А смартфону с личной инфой сейчас у ВСЕХ и незаконно обязать хотят всех.
    ...что значит - у всех? ... можете не пользоваться ... или не хранить там фотки с кирилловской оргии ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  4. #56484
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від NilM Переглянути допис
    А почему Вы интересуетесь? ЗЕкманду надо завалить ИСКАМИ в СУД и подобные "законы" отменить как отменили ДИКТАТОРСКИЕ!
    ... потому что на Зе-команду можно найти и кучу другого компромата (причем, чем дальше в лес, тем толще будут партизаны) ... а вот в регистрации средств связи на пользователя я ничего анти-конституционного не вижу, давно надо было так сделать ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  5. #56485
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Crazy Trаin Переглянути допис
    не сидел бы, привели бы в соответствие законодательству, у него целый штат юристов работает.
    элита, кроме как примеры на пальцах, воспринимает туго информацию, приходится переутрировать))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #56486
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Crazy Trаin Переглянути допис
    потому что это более логично. у Богдана нет таких прибылей
    Тавышо 2? И обоснуете эти голословные утверждения фактами? ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  7. #56487
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ... народ (тм) тож не плох в своем усердии лоб расшибить в угоду зеленому течению ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  8. #56488

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 843

    Типово

    Цитата Допис від NilM Переглянути допис
    А почему Вы интересуетесь? ЗЕкманду надо завалить ИСКАМИ в СУД и подобные "законы" отменить как отменили ДИКТАТОРСКИЕ!
    кто то мешает?

  9. #56489

    Реєстрація
    02 вересень 2019
    Дописів
    39

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...что значит - у всех? ... можете не пользоваться ... или не хранить там фотки с кирилловской оргии ...
    Все кто приобрели за последние 20 лет пользовались анонимно а не по контракту. И пользовались законно. Все имеют ПРАВО НА ТАЙНУ переписки разговоров итд. Кто не хочет-дело такое,но ВЫБОР должен быть а не обязаловка. Как же не пользуйтесь мобильными если банки требуют номер мобильного а ЗЕЛЮКИ требуют легализации доходов граждан ,соответственно держать деньги не дома а в банках. Тут нестыковка

  10. #56490

    Реєстрація
    02 вересень 2019
    Дописів
    39

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    кто то мешает?
    Примут "закон" нарушающий КОНСТИТУЦИЮ-тогда и завалят. Исками для начала. Будет пофамильный список виновных из ЗЕЛЮКОВ

  11. #56491

    Реєстрація
    02 вересень 2019
    Дописів
    39

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... потому что на Зе-команду можно найти и кучу другого компромата (причем, чем дальше в лес, тем толще будут партизаны) ... а вот в регистрации средств связи на пользователя я ничего анти-конституционного не вижу, давно надо было так сделать ...
    Нет. Иначе не имели права на Янцковича пи_деть (ДИКТАТОРСКИЕ ЗАКОНЫ)и вообще Майдан устраивать. А не счет компромата-ага. Может нарасти как снежный ком а потом _ОПА

  12. #56492
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від NilM Переглянути допис
    Нет. Иначе не имели права на Янцковича пи_деть (ДИКТАТОРСКИЕ ЗАКОНЫ)и вообще Майдан устраивать.
    ..не имели, но устроили ... всех не пересажаете ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  13. #56493

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..а зачем вам анонимность владения телефоном? ...
    Я купил телефон с китая , когда регистрировали все эти телефоны , я как добропорядочный гражданин отправил заказным письмом CN22 и все что там нужно было . Итог - письмо было получено , телефон не зарегистрирован .

    Просто глупо заниматься подобной херью - обработки много , затраты на нее , а выхлоп нулевой .

    А что делать иностранцам которые легально находятся в стране ?

    Вы хотя бы понимаете что человек раз в 2 года меняет телефон ? это значит что надо отслеживать 26 млн телефонов , плюс каждые 2 года обновлять информацию и ни разу не ошибиться . потому что вою будет пипец ... а ошибок будет масса .

    я думаю протягивают тему все те же самые лобби .

  14. #56494
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від NilM Переглянути допис
    Все кто приобрели за последние 20 лет пользовались анонимно а не по контракту. И пользовались законно. Все имеют ПРАВО НА ТАЙНУ переписки разговоров итд. Кто не хочет-дело такое,но ВЫБОР должен быть а не обязаловка. Как же не пользуйтесь мобильными если банки требуют номер мобильного а ЗЕЛЮКИ требуют легализации доходов граждан ,соответственно держать деньги не дома а в банках. Тут нестыковка
    ... в свое время, когда была проводная связь, все были на договоре/контракте ... чем мобильная связь отличается в этом смысле?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  15. #56495

    Реєстрація
    02 вересень 2019
    Дописів
    39

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..не имели, но устроили ... всех не пересажаете ...
    Когда люди прийдут к мысли "А ЯНУКОВИЧА ТО ТОГДА ЗА ЧТО" худо будет Зекаманде.

  16. #56496
    Аватар для Crazy Trаin
    Реєстрація
    01 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 395

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Тавышо 2? И обоснуете эти голословные утверждения фактами? ))
    да пожалуйста. " ПАО “Автомобильная компания “Богдан Моторс”, объединяющая производственные активы корпорации “Богдан”, в январе-июне 2018 года получила 191,19 млн грн консолидированной чистой прибыли, тогда как за аналогичный период 2017 года чистый убыток составлял 1 млрд 703,5 млн грн."
    феррари стоит 9 млн грн. и обычно такую машину покупают не на последние деньги поэтому логичнее думать, что купил на украденные.

  17. #56497
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Я купил телефон с китая , когда регистрировали все эти телефоны , я как добропорядочный гражданин отправил заказным письмом CN22 и все что там нужно было . Итог - письмо было получено , телефон не зарегистрирован .

    Просто глупо заниматься подобной херью - обработки много , затраты на нее , а выхлоп нулевой .

    А что делать иностранцам которые легально находятся в стране ?
    ...так не покупайте "с китая" ... ваше личное самоутверждение в качестве опупительно товароведа для меня - не аргумент ... будьте умным, а я лохом, я не возражаю ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  18. #56498
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 939

    Типово

    Цитата Допис від NilM Переглянути допис
    Все кто приобрели за последние 20 лет пользовались анонимно а не по контракту. И пользовались законно. Все имеют ПРАВО НА ТАЙНУ переписки разговоров итд. Кто не хочет-дело такое,но ВЫБОР должен быть а не обязаловка. Как же не пользуйтесь мобильными если банки требуют номер мобильного а ЗЕЛЮКИ требуют легализации доходов граждан ,соответственно держать деньги не дома а в банках. Тут нестыковка
    у Вас простите, горячка - тайна общения и неразглашение персональной информации по прежнему защищены законами и не имеют отношения к привязке тлф к ФИО, которую (привязку) Вы кстати совершаете и сейчас самостоятельно без всяких обязывающих законов, как только начинаете пользоваться инетом, банком, бонусными фишками супермаркетов и т.д.

  19. #56499
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від NilM Переглянути допис
    Когда люди прийдут к мысли "А ЯНУКОВИЧА ТО ТОГДА ЗА ЧТО" худо будет Зекаманде.
    ... да ничего не будет ... всем похрен ... вы еще не поняли ..? ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  20. #56500
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Чисельні зміни до Конституції не мають комплексного, узгодженого, характеру, що безумовно вплине на розбалансування існуючих конституційних конструкцій

    Ну що ж. Коротко про попередній аналіз Лабораторіi законодавчих ініціатив/Agency for Legislative Initiatives деяких законодавчих ініціатив Володимира Зеленського.

    Такі зміни без перебільшення можна назвати Конституційною реформою, яка, однак, такою не позиціонується. З попереднього досвіду, комплексні конституційні зміни (зокрема в частині судоустрою) проходили чимало етапів обговорень, узгоджень та доопрацювань (в тому числі в рамках спеціально утворених органів – Асамблей, Комісій тощо). Швидкі ж зміни, як правило, призводили до конституційних колізій, «унікальних» винаходів (які не мають світових аналогів), і ставили під сумнів суспільну легітимність Основного Закону

    Обраний Президентом шлях продовжує сумну традицію підриву статусу Основного Закону України.

    По конкретних ЗП
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

Сторінка 2825 з 3000 ПершаПерша ... 182523252725277528152816281728182819282028212822282328242825282628272828282928302831283228332834283528752925 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті