Так давайте припинимо каламбур. Це один з головних передвиборчих тез Зе (коротко): війна продовжується тільки тому що команда Петі наживається на ній. А так потрібно просто перестати стріляти. І ось він прийде і усе припиниться…
І багато хто у це навіть вірив. Зрештою воно співпадало з рашистською пропагандою, що стільки років вливали з іншої сторони.





Bookmarks