Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2680 з 3000 ПершаПерша ... 168021802580263026702671267226732674267526762677267826792680268126822683268426852686268726882689269027302780 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 53 581 по 53 600.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #53581
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Спасибо, Ведьма, что так подробно расписали шоколадную методичку.
    Тобто, всі патріоти, яким не до байди Україна, її символи, її боротьба за незалежність, то-шоколадні методички?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #53582
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Пока шило из жопы не вытащишь, постоянно про него говорить будешь. Как повылазили из всех медиа-дырок порохо-рупоры с рассказами о том, что шествие ветеранов было организовано "назло Зеленскому" (это цитата от одного известного порохо-деятеля), так и вспомнился он нам, сердешный.

    Вот когда Порошенко перестанет действовать "назло текущему Президенту", тогда, возможно, и забудется немного. Ну, после того, как отбудет наказания за совершённые правонарушения.

    PS Правда, очень многие ветераны и ЛЮДИИ, которые пришли на это шествие, даже не догадывались, что они пришли "нащло Зеленскому". Многие из них пришли с официального мероприятия.
    Якщо в вашій жопі є якесь шило, то в інших його нема. Не думали про це?

    Пєті вже нема в кріслі Президента. Забудьте. І витягніть то шило. В ньому сидить вже майже 3 місяця Вован. І от тема про нього. І парад ветеранів був задуманий після того, як узеленського сказали, що взагалі ніякого не буде. До чого тут ваше шило? До чого тут "назло"?

    Викиньте вже з голови Пєтю. Давайте говорити про Вована, про його дії, про його компетенції, про те, що він робить, або не робить. З парадом от він стратив. Мало того, що прийшлось проводити офіційно щось, так і заробив альтернативний. Це йому Пєтя на вухо сказав, що не треба його проводити? Мало того, що на офіційний захід прийшло менше людей, так ще і спаскудив його кварталівським підходом. Хто його загнав в таку ситуацію? Хто йому не давав провести повноцінний парад, після якого не було б такого обговорення? Хто йому не дає виконувати гідно свої обов'язки? При чому тут Порошенко? Він взагалі може щось без того щоб не обертатися на останнього?

    Давайте, витягуйте це шило з вашої голови і переключайтеся на обговорювання Вована. Бо зараз Україна залежить виключно від його дій, його людей і його ідей.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #53583

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 489

    Типово

    Об'єднаю

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    все что надо сейчас тем кого вы называете "порохоботами" чтобы избирателям вернулся трезвый рассудок. Чтобы они не голосовали телевизором и не шли за ним как овцы на бойню.
    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ivan Marusyk
    13 ч. ·
    ....Неук, який прийшов на найвищу посаду в Україні на брехні і популізму, актор який кривляючись грає роль преЗЕдента, який не жив ні подіями Майдану, ні російсько - українською війною, який навіть боїться Росію назвати агресором.
    Востаннє редагував Angelinn: 26.08.2019 о 08:23 Причина: скорочення для зедачих


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  4. #53584
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    .Может и надо. Ну варятся петики в собственном соку да и х... с ними.
    А ты наверное прав. Пора завязывать с упоротыми.
    ЗЫ и с сектой свидетелей покращення Крыма тоже...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  5. #53585

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 489

    Типово

    Шурік, я думаю, що "Лисий" у дужках, не тільки прикрасив би ваш новий підпис, а ще й додав би йому ваги ))


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  6. #53586
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Шурік, я думаю, що "Лисий" у дужках, не тільки прикрасив би ваш новий підпис, а ще й додав би йому ваги ))
    Лысый додав ваги не только шурикам, но большинству проголосовавших за вовку, по доброму, по матерински возлегши на них сверху, укрыв их собою. Или накрыв

  7. #53587
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    А это плохо?



    А Богдан - Президент?



    А я вообще не понимаю, почему все так на этого Богдана или Андрея возбуждаются? Почему его вообще надо обсуждать и про него вспоминать? Про его функии в Конституции ничего не сказано, как я уже говорил.



    Не надо бтьы таким впечатлительным.
    Это плохо что не понимаете. Не для всех конечно...))

    Давайте попробуем маленькими шажками..

    В руках Президента огромная власть в этой стране.
    Как будет применена эта власть зависит от судеб отдельных людей до судьбы страны в целом.
    Эти решения принимает этот человек - Президент.
    Нынешний президент - совершенно политически неграмотный и абсолютно не профессиональный человек. Более того - актер - психологически очень восприимчивая - неуравновешенная натура.
    Для таких натур очень характерно внимание к внешним оценкам и суждениям.


    А теперь попробуйте все же сложить 2+2

    Важнейшие решения - склонность к внешним суждениям - первая леди Богдан. Ну..?

    Видите как просто - почему такое внимание этой персоне...))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  8. #53588
    Климентина
    Guest

    Типово

    маю питання не по суті, а по формі (сьогодні вже 26, зачекаємо).

    чому державний посадовець (найвищий за рангом у державі) навіть не напружується говорити державною мовою?
    це ж не зневага до виборців, чи не так?
    це ж щось інше?

    https://youtu.be/9jAyZDFIJIA

  9. #53589
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    маю питання не по суті, а по формі (сьогодні вже 26, зачекаємо).

    чому державний посадовець (найвищий за рангом у державі) навіть не напружується говорити державною мовою?
    це ж не зневага до виборців, чи не так?
    це ж щось інше?

    https://youtu.be/9jAyZDFIJIA
    ...а у меня как раз по сути ))

    Судя по тому что он говорит - мы ожидали премьера с готовой моделью реформ, со своей командой и аджендой....а потом тяжело вздыхает и...это тяжелый выбор.. мне уже некуда тянуть - нет ни модели ни людей ни адженды...


    ЗЫ а что у него с глазами? ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  10. #53590
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 830

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    маю питання не по суті, а по формі (сьогодні вже 26, зачекаємо).

    чому державний посадовець (найвищий за рангом у державі) навіть не напружується говорити державною мовою?
    це ж не зневага до виборців, чи не так?
    це ж щось інше?

    https://youtu.be/9jAyZDFIJIA
    скажите спасибо, что пока еще не на еврейском..))
    Иврите. На иврите, нет еврейского языка.
    Востаннє редагував Kokses: 26.08.2019 о 18:17

  11. #53591
    Климентина
    Guest

    Типово

    куда ЛОЖИТЬ "спасибо"? ))

  12. #53592
    Аватар для 1656dnipro
    Реєстрація
    10 серпень 2019
    Дописів
    1 018

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    скажите спасибо, что пока еще не на еврейском..))
    На каком имнно, почти-ксенофобы?
    E. Нерівна всім рівність...Менша посудина має менше, але в тому є рівна більшій, що вони обидві однаково повні.

  13. #53593
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    чому державний посадовець (найвищий за рангом у державі) навіть не напружується говорити державною мовою?
    це ж не зневага до виборців, чи не так?
    А Вы уверены, что избиратели все как один хотят чтобы их избранники говорили исключительно на государственном языке ?
    Референдум по этому поводу не стоит ли провести, к примеру ?

  14. #53594
    Климентина
    Guest

    Типово

    1.тобто?
    розверніть, прошу, в чому саме полягає ксенофобія?


    2. референдум про державну мову додатково до закону про державну мову?

    про що я провела би референдум, це про визначення розташування кольорів прапору, що маємо: чи жовто-блакитний, чи синьо-жовтий.

  15. #53595
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Человеку задали вопрос на русском. Он ответил на русском. В чем проблема. Хоть на иврите, это не официально. Это их личные дела с Соней....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #53596
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    А Вы уверены, что избиратели все как один хотят чтобы их избранники говорили исключительно на государственном языке ?
    Референдум по этому поводу не стоит ли провести, к примеру ?
    А вы уверенны что в вопросах соблюдения законов Украины нужно интересоваться мнением избирателей?


    Стаття 9. Особи, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків

    1. Володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків зобов’язані:

    1) Президент України, Прем’єр-міністр України, Перший віце-прем’єр-міністр України, віце-прем’єр-міністри України, інші члени Кабінету Міністрів України,................
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #53597
    Климентина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Человеку задали вопрос на русском. Он ответил на русском. В чем проблема. Хоть на иврите, это не официально. Это их личные дела с Соней....
    Вы сейчас серьёзно?
    Вы точно всерьёз говорите, не троллите?
    т.е разговор, типа:
    "- где ты такой шикарный галстук купил?
    - кто твой парикмахер? "

  18. #53598
    Аватар для 1656dnipro
    Реєстрація
    10 серпень 2019
    Дописів
    1 018

    Типово

    Чутки від "Легитимний" з собственньіми литературно-историческими вєнзєлями тоже от "Легитимний"
    (attn!!! Легитимний використовує російську мову)

    "Зеленский получил свои 300-спартанцев.

    Наш источник из Офиса Президента сообщает, что у "Слуги Народа" будет своё конституционное большинство, которое сформируют собственными силами.
    Говорят лоббисты "СН" уже встречались со всеми мажоритарщиками. Были предложены отличные условия. Большинство уже дало согласие.
    Работать будут по схеме или официально нардеп входит во фракцию и партию и получает "финансовую поддержку" для работы на своём округе
    или работает через "ОП" и лично через Андрея Богдана.
    300-спартанцев, как любит говорить Зеленский на закрытых встречах про "своих" нардепов у него уже есть.
    P.S. Исходя из этого Зеленский - это Царь Леонид I ?"
    Востаннє редагував 1656dnipro: 26.08.2019 о 11:13
    E. Нерівна всім рівність...Менша посудина має менше, але в тому є рівна більшій, що вони обидві однаково повні.

  19. #53599
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    А вы уверенны что в вопросах соблюдения законов Украины нужно интересоваться мнением избирателей?
    Простите, а для кого предназначено соблюдение законов Украины ?

  20. #53600
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    Вы сейчас серьёзно?
    Вы точно всерьёз говорите, не троллите?
    В смысле? Конечно серьезно. Убирайте свое совковое воспитание нах. Как показали последние выборы на него спрос меньше 8%.
    ЗЫ а если бы ему кореспондент СиЭнЭн вопрос на агнлийском задал, а он ему автоматически ответил, это то же была бы зрада? А если бы кореспондент кроме того английского больше бы ни ни чем ответ не понял.... не заставляйте меня думать о вас еще хуже, чем я о вас уже думаю...
    ЗЫ ЗЫ вы продали свой патриотизм бандюкам... не светите его больше нигде... это вам только в минус... а по моим меркам вы его даже не продали. Даром отдали... даже не за долю. За пайку...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

Сторінка 2680 з 3000 ПершаПерша ... 168021802580263026702671267226732674267526762677267826792680268126822683268426852686268726882689269027302780 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті