Иван Аврамиди
3 ч. ·
Чому відбудеться реванш??? Кажете Порох щось там недореформував.?так, безумовно Порох невстиг провести усі реформи, але коріння реваншу далеко не в цьому. І я вам це зараз доведу. І так Почнемо . Щоб встановити справжні причини сьогоднішнього реваншу, треба спочатку встановити, а що саме було запобіжником реваншу, попередні п'ять років? Порошенко? Ні, не Порошенко (хоча можливо частково і він) .Не Порошенко, тому що реванш розпочався після першого туру президентських виборів, після якого, Порох, щонайменше місяць був при владі. Тоді хто??? Що змінилось після першого туру виборів???? Здогадалися? Головною причиною реваншу є "мудрий"український народ! Точніше саме ті 72відсотки Зелефанів. Бо це вони проголосували за" домовитися посередені",за "яка різниця яка мова. Це вони висміювали Томос, проголосували за кандидата -термос, за Україну -повію.Це вони втомились від війни, на якій не дня й небули. І саме цим вони показали реваншистам, що більшості українського населення (ну як більшості, принаймні той його активні частині(ну як активні, принаймні той частині що вистачило активності, щоб підняти свої дупи з дивану, та прийти на вибори) (бо були ще й 38відсотків, яким взагалі все пофуй) насрати на мову, церкву, та Українську державу в цілому, саме як на Українську. От реваншисти й побачили, що можна. А зараз, коли вони (реваншисти) вже встигли себе добре проявити, вони знову озираються на народ тому що діють поки що не дуже активно) хочуть впевнитися чи непередумали. А командою фас для них (реваншистів) стануть результати виборів до ВР. Більшість "слуг народу"означатиме те, що народ цілком задовілняє те що відбувається останні два місяці! І тоді вони вже відірвуться по повній, тимпаче що можливостей в них побільшає. А хто Їм завадить???? Незнаю хто, але точно не проросійський ЗЮпрезидент, і не проросійські слуги народу!Та врешті решт ЗЮ і його "слуга народу "це і є реваншисти!!!






Bookmarks