Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2187 з 3000 ПершаПерша ... 1187168720872137217721782179218021812182218321842185218621872188218921902191219221932194219521962197223722872687 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 721 по 43 740.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43721
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..ну .. партии ж меняются ... и генсеки тож .... мало ли .. мож нонче как-то иначе в селе Ипатьево ...
    Ну так вот это...сейчас свободная в т.ч. и групповая любовь..... люби кого хочь а можешь всех сразу ...можешь и по очереди...если здоровья хватит....
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  2. #43722
    Аватар для Королевишна-Красавишна
    Реєстрація
    10 січень 2013
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    15 669

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    А я все таки отвечу.Эта коллизия в компетенции руководителей силовых и прочих разрешительно-запретительных ведомств,которые должны получать пинок под сраку за залет от того кто их назначил.Бред это когда гарант ни за что ответственности не несет и занимается ерундой.
    так тот. которого выбрали .сказал. что все вы президенты
    вот и несите сами ответственность )))) коллективная же )
    не ясно только . почему у него зарплата отличается от той. на которую Сахар даже капусты не может купить ))))
    Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114

  3. #43723
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 944

    Типово

    кратко: не будет "давайте поговорим", Медвейчуку погрозили пальчиком, Порошенко намекнули - это во многом ваша заслуга - вот эти медвейчуки.


    https://mind.ua/news/20199442-u-rnbo-prokomentuvali-telemist-iz-rosieyu?fbclid=IwAR3sOu387mFQHcA4MjsS-7SHk0plCxPCgRpZ6DQb_0-uEQHI_deO-RG5i4w


    Україні пропонують «з’єднати» внутрішньокремлівську пропаганду з її філіалом у Києві та видають це за «прорив» у стосунках між «братніми» народами. Так прокоментував інформацію про телеміст між РФ та Україною секретар РНБО Олександр Данилюк у Facebook.

    «Прошу припинити істерику. Особливо тих, хто за останні роки з позиції президента сприяв підсиленню позиції кума Путіна Медведчука в Україні. Тих, хто дав йому можливість виступати перемовником, скупити телеканали на партнерських умовах. Тих, хто на тих самих умовах дозволив йому побудувати надприбутковий енергоресурсний бізнес», – наголосив він.

    За словами Данилюка, було очевидно, що «Медведчук робить це не як хобі».

    «Будівництво незаконних «мостів» уже стає спеціалізацією Росії», – наголосив він.

    «Ми як сильна країна маємо реагувати впевнено, без зайвих емоцій та паніки. Бо саме на це й розрахунок. Кількість таких провокацій буде тільки збільшуватися. Нам потрібно тримати голову холодною», – написав Данилюк.

    Також він повідомив, що наразі в РНБО працюють над рішеннями.

    Між тим, телеканал NewsOne, який збирається вести телеміст «Треба поговорити» 12 липня з російським «Росія 1» пояснив, що це буде розмовою між «звичайними людьми України та Росії: без політики, без політиків».

    «Сьогодні, коли щодня гинуть українські солдати, а політики попередньої і теперішньої влади продовжують діяти, ми вважаємо своїм журналістським обов'язком вийти на такий відкритий діалог між народами України і Росії. І ми хочемо змусити політиків йти на переговори заради миру», – йдеться в повідомленні каналу.

    п.с. после решения РНБО, вероятно будут "выкручивать руки" кое кому, как раз и дополнительный повод появился.



    п.с. п.с. у всех интернет никакой?

  4. #43724
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    кратко: не будет "давайте поговорим", Медвейчуку погрозили пальчиком, Порошенко намекнули - это во многом ваша заслуга - вот эти медвейчуки.


    https://mind.ua/news/20199442-u-rnbo-prokomentuvali-telemist-iz-rosieyu?fbclid=IwAR3sOu387mFQHcA4MjsS-7SHk0plCxPCgRpZ6DQb_0-uEQHI_deO-RG5i4w





    п.с. после решения РНБО, вероятно будут "выкручивать руки" кое кому, как раз и дополнительный повод появился.



    п.с. п.с. у всех интернет никакой?
    Вообще то когда то...было принято слушать из уст Пастора про РЕШЕНИЯ РНБО. А не про то что мы сопли жуем работаем\работаем\работаем... Результат какой?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  5. #43725
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    кратко: не будет "давайте поговорим", Медвейчуку погрозили пальчиком, Порошенко намекнули - это во многом ваша заслуга - вот эти медвейчуки.


    https://mind.ua/news/20199442-u-rnbo-prokomentuvali-telemist-iz-rosieyu?fbclid=IwAR3sOu387mFQHcA4MjsS-7SHk0plCxPCgRpZ6DQb_0-uEQHI_deO-RG5i4w





    п.с. после решения РНБО, вероятно будут "выкручивать руки" кое кому, как раз и дополнительный повод появился.



    п.с. п.с. у всех интернет никакой?
    ну хоть что то
    хотя по таким вопросам, как и в случае нарушения госграницы врагом, реакция должна быть молниеносной
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #43726
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 944

    Типово

    Vozar, перечитайте еще раз - а там написано, виноваты Возары и их патрон как источники или ведущиеся на баламутсва, медвейчуки, как главный баламут ... степень вины и меры наказания пока не озвучены - заседают

  7. #43727

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 354

    Типово

    "Телеканал Медведчука и Россия-1 анонсировали телемост."


    при порошенко такой хни не было.

  8. #43728

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Королевишна-Красавишна Переглянути допис
    так тот. которого выбрали .сказал. что все вы президенты
    вот и несите сами ответственность )))) коллективная же )
    не ясно только . почему у него зарплата отличается от той. на которую Сахар даже капусты не может купить ))))
    Я как баба-яга против такой ответственности,я вообще не приделах.Шо это за безобразие и за шо ему зарплату платить.

  9. #43729
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ..чтобы держать голову холодной, надо приложить к ней лёд ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  10. #43730
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Vozar, перечитайте еще раз - а там написано, виноваты Возары и их патрон как источники или ведущиеся на баламутсва, медвейчуки, как главный баламут ... степень вины и меры наказания пока не озвучены - заседают
    Папередники виноваты в том, что РНБО сейчас сопли жует, а не отчитывается на экстренном брифинге о принятых эффективных решениях борьбы с русской пропагандой в украинском эфире?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #43731
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ..ничо .. вот на выборах победит Партия, вот тогда Партия всем покажет, как отчитываться ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  12. #43732
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..чтобы держать голову холодной, надо приложить к ней лёд ...
    ..или приложить голову к металлической поверхности....тоже помогает....
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  13. #43733

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 354

    Типово

    интересен список приглашенного "народа" на телемост на ньюзван

  14. #43734
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Вы хотите встать но формалистский оценочный принцип и таким способом оправдать сепаратизм и захват территорий Украины Россией и поддерживаемых их регулярной армией сепаратистами? В нашем случае - чистокровными, никаким боком к национальному освободительному движению а-ля абхазы.
    Когда начинается в любой стране революция - всегда законы мирного времени меняются на диктат единственного закона - силы.
    На Добнассе революции не было во первых. Но в итоге Россия применила закон силы. В своих интересах. На территории чужого государства.
    А на Донбассе случилась обычная контрреволюция. А там принцип такой-же: сила на силу.

  15. #43735

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від my-UA Переглянути допис
    интересен список приглашенного "народа" на телемост на ньюзван
    Хоть пулемет откапывай.

  16. #43736
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 944

    Типово

    Офіс Президента України
    7 мин. ·
    Звернення Президента України Володимира Зеленського.

    (о "нада погаварить", видео)

    п.с. ИМХО хорошо сказал

  17. #43737
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Знова?
    Це була внутрішня розбірка між українцями та владою. Ніякого сепаратизму. І не бачити різниці, це вже тупість.
    И на Донбассе, и в Одессе также были разборки между украинцами и властью.
    На мартовских митингах в основном были требования находящиеся в конституционном поле. А экстремизм и радикализация лозунгов - это присуще любому митингу. Тем более в рамках "контрреволюционного" процесса.

  18. #43738
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    А на Донбассе случилась обычная контрреволюция. А там принцип такой-же: сила на силу.
    Да. С единственным решающем уточнением - русская военная сила на украинской территории - интервенция.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  19. #43739
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Krema Переглянути допис
    Там сценарий будет один - руссопропаганды. Ничего лишнего не прозвучит, т.к прямой эфир - это только название, там задержка с подачей в эфир примерно на час-два, на лету всё можно исправлять.
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    удивительный Шурик)))
    Мкдведчук (пуйло) и рашаТВ (пуйло) конечно для этого все и мутили, что бы провести мост на другом канале по чужим правилам?))
    ты в себе?)))
    ясен красен, запрещать с трибуны АП не надо, но у нас ныне действующий запрет, а какое то чмо это нарушает, как по мне 350% вариант для отзыва лицензии
    А кто обещал что будет лехко. Вот для этого Минстець и нужен. Противодействовать внешней пропаганде, а не мочить народ Украины. Прямой запрет моста, или явное поражения украинской пропаганды скажет лишь об одном в области минстеця Пэтро тоже все просрал. А значит 75% ни фига не ошиблись послав его нах...
    ЗЫ я прекрасно понимаю почему минстець орет все пропало. Возар вон с местечковым форумом работать не может, куда им до киселевых соловьевых... А с ними нужно и можно бороться на их же поле...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  20. #43740
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Ну вот, слава богу нашёлся один "слуга" в здравомм рассудке. Всё чётко и ясно, а не сопли Данилюка и молчание гаранта.
    Уважуха))

    Баканов закликає зібрати РНБО через "телеміст" з агресором
    Керівник СБУ Іван Баканов закликає провести засідання Ради національної безпеки і оборони, де запропонує ввести санкції до юрособам, які здійснюють мовлення під логотипами "112 Україна" і "Newsone".

    Про це інформує прес-служба СБУ 8 липня.

    "З метою недопущення реалізації країною-агресором антиукраїнської інформаційної кампанії т.в.о. Служби безпеки Баканов пропонує:

    – ініціювати перед президентом, головою РНБОУ невідкладне скликання позачергового засідання РНБО, на якому прийняти рішення про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипами "112 Україна" і "NewsOne", та ввести їх у дію відповідним указом президента;

    – звернутися до голови ВР з проханням на найближчому засіданні Верховної Ради розглянути ситуацію щодо функціонування вказаних телеканалів до прийняття рішення Антимонопольним комітетом щодо порушень антимонопольного законодавства в результаті придбання Тарасом Козаком телеканалів "NewsOne", "112 Україна" та "ZIK".

    – Національній раді з питань телебачення і радіомовлення попередити вказані суб’єкти інформаційної діяльності про неприпустимість порушення ліцензійних вимог та чинного законодавства (співпраця з юридичними особами РФ, які перебувають у санаційному списку РНБО), що може стати підставою для застосування відносно них штрафних санкцій;

    – ініціювати закріплення на законодавчому рівні повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення приймати рішення щодо анулювання ліцензії на мовлення або анулювання ліцензії провайдера програмної послуги без звернення до суду, якщо порушення не були усунені після застосування санкцій "оголошення попередження" та "стягнення штрафу", або у разі невиконання розпорядження державного регулятора у встановлені ним строки;

    – ініціювати перед Антимонопольним комітетом застосування заходів із демонополізації інформаційного простору з боку медіахолдингу "Новини".

    Наголошується також, що СБУ поінформує керівників медіахолдингу "Новини" (телеканали "112 Україна", "NewsOne" та "ZIK") про відповідальність за проведення спільних заходів з телеканалом "Росія" та іншими мовниками держави-агресора, які перебувають під санкціями РНБО.

    https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/8/7220305/
    Востаннє редагував Манула: 08.07.2019 о 12:34

Сторінка 2187 з 3000 ПершаПерша ... 1187168720872137217721782179218021812182218321842185218621872188218921902191219221932194219521962197223722872687 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті