Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2169 з 3000 ПершаПерша ... 1169166920692119215921602161216221632164216521662167216821692170217121722173217421752176217721782179221922692669 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 361 по 43 380.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43361
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ну давайте...давайте. По пунктам: как будет возвращена ЗЕМЛЯ ? То, что Ваша задача УНИЧТОЖИТЬ как можно больше людей успешно выполнена, уже сомневаться не приходится. Полякам всегда была нужна именно ЗЕМЛЯ. Без местного населения. Для своих переселенцев.
    Читай мінські угоди.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  2. #43362
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ну давайте...давайте. По пунктам: как будет возвращена ЗЕМЛЯ ? То, что Ваша задача УНИЧТОЖИТЬ как можно больше людей успешно выполнена, уже сомневаться не приходится. Полякам всегда была нужна именно ЗЕМЛЯ. Без местного населения. Для своих переселенцев.
    Україна не напала на рашу, не вторглася на її терріторію. Люди гинуть тому, що раша приперлася на нашу землю і почала вбивати нашіх людей. А наші воїни знищують не людей, а раша свінособак і колабарантів.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #43363
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Та ты шо....А воины ВСУ уже не НАСЕЛЕНИЕ Украины? Все забугорные? Ты хоть соображаешь, что ты несёшь?
    Ну не я ж в дурку граюся - стрєляють. Стріляють, бо війна, а населення в заручниках окупанта.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  4. #43364

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Нічого нового. Поки раша не поверне, воно не повернеться. А раша поверне, якщо Україна здасться, або якщо в самій раші вже буде все настільки погано, що не до шматків Донбасу буде.
    Все робити те, що робили, нічого нового.
    Всё то же? Ну тогда сидим на жопке ровно. Мы постреливаем, нас постреливают...Упс...Я ВАС не вижу в окопе....Вы где там?

  5. #43365

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Нічого нового. Поки раша не поверне, воно не повернеться. А раша поверне, якщо Україна здасться, або якщо в самій раші вже буде все настільки погано, що не до шматків Донбасу буде.
    Все робити те, що робили, нічого нового.
    Вибачте а нащо нам те що як ви кажете нам мусить повернути раша??! Їх офіційна задача на наступні сотні років це захист кордонів України. Тож якщо вони вивчивши досконало ворога не зможуть самі дати йому відсіч і повернутися в Україну, то вже тоді най краще на Росії живуть.

  6. #43366

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Читай мінські угоди.
    Тащи ПОЛНЫЙ текст в студию. Тот, который под грифом "секретно". Изучим.

  7. #43367
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Всё то же? Ну тогда сидим на жопке ровно. Мы постреливаем, нас постреливают...Упс...Я ВАС не вижу в окопе....Вы где там?
    Такий сєрдобольньій, що а ж про окопи згадав. Тьху, шерсть.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  8. #43368
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Всё то же? Ну тогда сидим на жопке ровно. Мы постреливаем, нас постреливают...Упс...Я ВАС не вижу в окопе....Вы где там?
    Я так і знала, що ви в окопі навпроти..... нашіх.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #43369
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Тащи ПОЛНЫЙ текст в студию. Тот, который под грифом "секретно". Изучим.
    О! Як цікаво. Новий пакт, конспірологичєский. Що палимо?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #43370
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Вибачте а нащо нам те що як ви кажете нам мусить повернути раша??! Їх офіційна задача на наступні сотні років це захист кордонів України. Тож якщо вони вивчивши досконало ворога не зможуть самі дати йому відсіч і повернутися в Україну, то вже тоді най краще на Росії живуть.
    Території я маю на увазі. Люди самі повинні робити вибір, а території мають повернутися.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  11. #43371

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Україна не напала на рашу, не вторглася на її терріторію. Люди гинуть тому, що раша приперлася на нашу землю і почала вбивати нашіх людей. А наші воїни знищують не людей, а раша свінособак і колабарантів.
    Я уже писал: анатомия трупов на разделочном столе-одинакова. До Вас не дошло. Продолжаете размахивать пионерскими флажками для даунят.

  12. #43372
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Не, ну, в принципе, проголосовавшие за куклу вполне естественно желают, чтоб кукла договаривалсь с куклами.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  13. #43373

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я так і знала, що ви в окопі навпроти..... нашіх.
    Нет Виолетта...Вы- НЕ НАША. Вы из НИХ. Кто ПРОТИВ УКРАИНЫ. ВАМ нужно только одно- как можно больше убить УКРАИНЦЕВ.

  14. #43374

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Території я маю на увазі. Люди самі повинні робити вибір, а території мають повернутися.
    Територіальні питання були вирішені ще після закінчення другої світової. Тож ми їх і не втрачали))
    Питання зараз стоїть лише в тому чи захоче населення цих територій повернутися до України??! Тож давайте дамо їм досить часу і небудемо гнати копняками. Формальното якби вони самі не провокували, ВСУ просто чекалоби поки вони самі свою подальшу долю вирішать. Визнавати ці території їхніми однак ніхто нестане, тож варіантів у них небагато.

  15. #43375

    Реєстрація
    01 березень 2018
    Звідки Ви
    г. Киев
    Дописів
    1 509

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто, це США так довго говорили про асоціацію, а потім США змусило овоча її не підписати. Потім США пхали овоча до москви на тєркі, і змусили азірова взяти кредіт у раші. Далі США погнало ментів розганяти студентів і ставити йолку. А мільйон киян теж США заплатили, коли вони обурені вийшли на вулиці Київа. І кожен крок овоча, який тільки погіршував ситуацію, теж США був задуманий. Ну, а напасти на Україну раші то США напрямки вказали.
    Дурня клеї и?
    Януковичу нужна была компенсация потерь при разрыве экономических связей с Россией после подписания договора об ассоциации. Он долгое время вел переговоры об этом с европейцами, в интересах Украины пытался выторговать условия и инвестиции хотя бы как для Польши, но в конечном итоге они ему отказали. Порошенко же подписал ассоциацию не глядя, в ущерб интересам Украины, который превысил ущерб от подписания Тимошенко газового контракта. Как до вас это не доходит?

  16. #43376

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Території я маю на увазі. Люди самі повинні робити вибір, а території мають повернутися.
    Какие люди? Которые ВАМ не нужны?

    Покажите мне того дурака, который добровольно пойдёт дохнуть в "фильтрационный лагерь" вместо того, что бы иметь хоть относительную свободу. Пусть и не сытую. Вы пойдёте?

  17. #43377
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Не, ну, в принципе, проголосовавшие за куклу вполне естественно желают, чтоб кукла договаривалсь с куклами.
    теперь становится понятен смысл Минских бумажек, но которых красуются подписи покойного захара и плотвы
    становится понятно так же почему возвели эти бумажки в ранг сакральных
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  18. #43378
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Я уже писал: анатомия трупов на разделочном столе-одинакова. До Вас не дошло. Продолжаете размахивать пионерскими флажками для даунят.
    То ж не треба блєстать плоскостопієм в галавє. Все буде Україна.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  19. #43379
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Я уже писал: анатомия трупов на разделочном столе-одинакова. До Вас не дошло. Продолжаете размахивать пионерскими флажками для даунят.
    Це для вас всі трупи однакові, а для мене труп ворога це добре.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  20. #43380

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    О! Як цікаво. Новий пакт, конспірологичєский. Що палимо?
    Ты давай...давай....Не сачкуй. Гони ПОЛНЫЙ текст в студию.

Сторінка 2169 з 3000 ПершаПерша ... 1169166920692119215921602161216221632164216521662167216821692170217121722173217421752176217721782179221922692669 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті