я вижу что у вас прямая линия с неЗеленским, но согласитесь - ваше версия будет из области "если бы", хоть с подробностями хоть нет
Путін: "нормандський формат" буде , але спершу - зустріч "удвох або втрьох"
29 червня 2019
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/106008...abo-vtroh.htmlВідповідаючи на питання про можливу зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» (України, Росії, Німеччини і Франції) для реалізації Мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі, Путін підтвердив, що обговорював це з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. «Так, ми говорили про це - домовилися, що ми цей формат використовуватимемо надалі», - сказав він. Путін наголосив, що згоден з Меркель, що потрібно використовувати «всі інструменти, а там їх не так і багато, один з діючих – це «нормандський формат». «Будемо працювати. Питання лише коли. Терміни треба узгодити і в якій послідовності - будемо спочатку проводити консультації удвох, утрьох, відтак зберемося вчотирьох. Загалом - «так», але щодо конкретики повинні домовитись наші помічники і МЗС», - сказав Путін.
...
врут?
вы конечно можете привести что то как контр аргумент из руСМИ, если считаете что у них чеснее





Bookmarks