Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2163 з 3000 ПершаПерша ... 1163166320632113215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167216821692170217121722173221322632663 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 241 по 43 260.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43241

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Нет, не верно. Я считаю их равными нам по интеллекту. Они способны на ВСЁ, на что способны мы. И от нас ОНИ отличаются только регионом проживания.
    Не лише))
    Ваші співвічизники приміром невміють користуватися туалетом в приміщенні. І навіщось ходять на вулицю мешкаючи в багатоповерхівці. Це розповідали місцеві якось)) Коли "асвабадітели" почали селитись в покинутих квартирах. Деякі взагалі готують розводячи багаття на підлозі в квартирі. Доречі ви вже навчилися користуватись туалетним папером??! Чи все ще підтираєтеся камінням як ваші діди??!

  2. #43242
    Аватар для Rockatansky
    Реєстрація
    10 березень 2019
    Дописів
    834

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Нет, не верно. Я считаю их равными нам по интеллекту. Они способны на ВСЁ, на что способны мы. И от нас ОНИ отличаются только регионом проживания.
    Так почему тогда ты так уверен, что правда за тобой, а не за ними? Боюсь, как бы они тебя не переубедили.

  3. #43243
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Исходим из постулата, что ОНИ умнее НАС? Тогда смысл трепыхаться? И зачем эти смерти и переселенцы?

    пс. Для того, что бы определить действенные инструменты влияния - нужен прямой контакт. И не огневой. Нет контакта- не найден инструмент. Влияния нет.Влияния нет- начинай сначала.
    Как влиять?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  4. #43244
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 947

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Там не в путінізмі справа, а в світогляді громадян РФ які просто нерозуміють як можна жити без кремлівської диктатури. ....
    так це й є наслідки ленінізму/сталінізму, розвитого соціалізму, потім бандитизму з ватажками розвитого соціалізму, що привело до феодалізму на чолі з путінізмом
    але й це пройде, хоча це буде дуже боляче для РФ, але це буде не в нас ... та й віра моя тут ні до чого, це закономірність яка себе проявляла історично
    Падіння тогож путінізму як системи не минуче, з за соціального, технологічного та економічного відставання на фоні світового розвитку.

    Зеленський ігнорувати суспільство або його частину)) то суспільство прийде до Зеленського і ніяка охорона йому незавадить спитати "ти що ото укоїв???".
    так прийдуть, якщо буде ігнорувати більшість та "поверне кудись не туди" ... сподіваюсь він це чудово знає, не учора народився
    Востаннє редагував KpoT: 06.07.2019 о 17:44

  5. #43245
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    И я спрашиваю: как можно разговаривать о ДЕЙСТВИЯХ Австралийцев с эскимосами?

    Но Вы так и не ответили на мой вопрос: 11 000 + трупов Украинских солдат это уже ДОРОГО или ещё НЕТ? Ну шоб "не за всяк же ціну оті шматки".....
    100 років тому ставили така ж саме питання. І відповіли - дорого, краще підкоритися. А потім заплатили мільйонами життів.
    І я кажу, що ви не будете розмовляти з тими, хто ніщо не вирішує і ні нащо немає впливу. Ці шматки повністю під владою москощини і місцеві ні нащо не впливають.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  6. #43246

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Не лише))
    Ваші співвічизники приміром невміють користуватися туалетом в приміщенні. І навіщось ходять на вулицю мешкаючи в багатоповерхівці. Це розповідали місцеві якось)) Коли "асвабадітели" почали селитись в покинутих квартирах. Деякі взагалі готують розводячи багаття на підлозі в квартирі. Доречі ви вже навчилися користуватись туалетним папером??! Чи все ще підтираєтеся камінням як ваші діди??!
    Голубе, пойди поищи моих фантазийных "соотечественников" в другом месте. А лучше всего прекращайте играть в войнушку между ирокезами и зулусами, и пойди картошку прополи.

  7. #43247

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Rockatansky Переглянути допис
    Так почему тогда ты так уверен, что правда за тобой, а не за ними? Боюсь, как бы они тебя не переубедили.
    А я не уверен. Потому что не я у руля ( вот тогда уверенность была бы). Но свои мысли "как бы это можно было бы сделать" имею.

  8. #43248
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    закінчити війну
    Яким чином? поки що у глобальних планах політичним шляхом.
    З втратою територій? ціль - ні
    За допомогою чого це буде робитись? економічного розвитку, партнерства з Европою та США, наполягати на санкціях до РФ - це те що зараз вже робиться, та й новий президент по трошечки в це втягується
    Як він цього доб'ється? не буде ставити чарівні питання, та завдання а ні партнерам України, а ні своїй команді, та мабуть не буде радитися с порошенками
    Чому так? мабуть тому що перпендикуляр має кут у 90 градусів до поверхні з якою перпендикуляр ... запам'ятайте, не 180 - 90
    Чому 90? тому що перпендикуляр і з РФ після усього цього, колись таки прийдеться взаємодіяти, бо сусіди, та й путінізм не вічний
    ...
    забігаючи наперед, маю відповідь на запитання "ну а потім, потім що буде далі? - так от, ми всі помрем
    Знову багато тексту і мало конкретики. Поки все що ви тут перелічили робилось впродовж 5 років.
    Але ви чомусь не бачити маленькіх кроків до виконування забаганок Хуйла.
    От скажіть, що Вован повинен зробити, щоб ви зрозуміли куди воно йде і до чого призведе? От є в вас якась червона лінія яку він не може перетнути? От прямі перемовини з орками, це вона?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #43249

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    так це й є наслідки ленінізму/сталінізму, розвитого соціалізму, потім бандитизму з ватажками розвитого соціалізму, що привело до феодалізму на чолі з путінізмом
    але й це пройде, хоча це буде дуже боляче для РФ, але це буде не в нас ... та й віра моя тут не чого, це закономірність яка себе проявляла історично
    Падіння тогож путінізму як системи не минуче, з за соціального, технологічного та економічного відставання на фоні світового розвитку.


    так прийдуть, якщо буде ігнорувати більшість ... сподіваюсь він це чудово знає, не учора народився
    Більшість інертна... От скажи собі чесно)) Якби не Правий Сектор тоді в 2014??? Чи ризикнувби хто з вас штурмувати адміністрацію президента??!
    А вони тоді не те що більшістю небули)) я приміром тоді взагалі вперше про їх існування дізнався
    Принцип завжди саме в тому що як в тому випадку з іудеями лише невелике коло обраних дійсно має владу. Все інше то цяцьки...
    І доречі зараз та сама меншість однозначно вже дала вам зрозуміти що не підтримує вашого обранця... А просто чекає коли він дасть привід його... (далі в залежності від розвитку подій).

  10. #43250

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Как влиять?
    Как всегда и на всех: КИСЕЛЁМ В МОЗГИ. Только не из мухоморов, как сейчас.

  11. #43251
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Не збагну. Що пропонуєш, розказуючи російською?
    Это фильтр. Сможешь ты отделить форму от содержания, или не сможешь. Не смог. Извини, но лозунги, которые ты пишешь постоянно - не интересны.

  12. #43252
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Как всегда и на всех: КИСЕЛЁМ В МОЗГИ. Только не из мухоморов, как сейчас.
    Как?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  13. #43253

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    100 років тому ставили така ж саме питання. І відповіли - дорого, краще підкоритися. А потім заплатили мільйонами життів.
    І я кажу, що ви не будете розмовляти з тими, хто ніщо не вирішує і ні нащо немає впливу. Ці шматки повністю під владою москощини і місцеві ні нащо не впливають.
    Ок. Ладно. По Вашему- отрезанный навсегда ломоть. Зачем тогда 11 000+ трупов? Зачем тогда весь этот трёп? Зачем тогда с пеной у рта призывали наших хлопцев идти и подыхать? Так нужно Вам?

  14. #43254
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    так це й є наслідки ленінізму/сталінізму, розвитого соціалізму, потім бандитизму з ватажками розвитого соціалізму, що привело до феодалізму на чолі з путінізмом
    але й це пройде, хоча це буде дуже боляче для РФ, але це буде не в нас ... та й віра моя тут ні до чого, це закономірність яка себе проявляла історично
    Падіння тогож путінізму як системи не минуче, з за соціального, технологічного та економічного відставання на фоні світового розвитку.


    так прийдуть, якщо буде ігнорувати більшість та "поверне кудись не туди" ... сподіваюсь він це чудово знає, не учора народився
    Це наслідки імперії, яка сформувалась з Орди з філософією Орди, з поведінкою і цінностями Орди. Нічого там не змінюється вже майже 1000 років. І не змінеться доки не розвалиться.
    І так, Хуйло=російському народу.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  15. #43255
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ок. Ладно. По Вашему- отрезанный навсегда ломоть. Зачем тогда 11 000+ трупов? Зачем тогда весь этот трёп? Зачем тогда с пеной у рта призывали наших хлопцев идти и подыхать? Так нужно Вам?
    Подыхают буряты и Гиви с моторолами. Наши парни защищают Родину.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  16. #43256

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Как?
    Убрать стервозный лай и выйти в реал.

  17. #43257

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Полыхают буряты и Гиви с моторолами. Наши парни защищают Родину.
    Покрашен гроб или не покрашен, имеет РЕШАЮЩЕЕ значение?

  18. #43258
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ок. Ладно. По Вашему- отрезанный навсегда ломоть. Зачем тогда 11 000+ трупов? Зачем тогда весь этот трёп? Зачем тогда с пеной у рта призывали наших хлопцев идти и подыхать? Так нужно Вам?
    Ви не відповіли на питання: Який сенс розмовляти з тим, хто НІЧОГО не вирішує? Ви б розмовляли?
    Який сенс в цій розмові?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #43259
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Убрать стервозный лай и выйти в реал.
    Конкретику дайте, а не епітети.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  20. #43260
    Аватар для Rockatansky
    Реєстрація
    10 березень 2019
    Дописів
    834

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А я не уверен. Потому что не я у руля ( вот тогда уверенность была бы). Но свои мысли "как бы это можно было бы сделать" имею.
    На тебе ещё одну идею-нужно им отрезать головы и пришить другие, от нормальных людей. Вот только кто согласится отдать свою голову им?

Сторінка 2163 з 3000 ПершаПерша ... 1163166320632113215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167216821692170217121722173221322632663 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті