Не лише))
Ваші співвічизники приміром невміють користуватися туалетом в приміщенні. І навіщось ходять на вулицю мешкаючи в багатоповерхівці. Це розповідали місцеві якось)) Коли "асвабадітели" почали селитись в покинутих квартирах. Деякі взагалі готують розводячи багаття на підлозі в квартирі. Доречі ви вже навчилися користуватись туалетним папером??! Чи все ще підтираєтеся камінням як ваші діди??!




Bookmarks