Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2162 з 3000 ПершаПерша ... 1162166220622112215221532154215521562157215821592160216121622163216421652166216721682169217021712172221222622662 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 221 по 43 240.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43221
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    не знайом з його розпорядком дня ... запитайте його самі )
    Тобто, ви не знаєте, що він буде робити?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #43222
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    ... наверно я что то пропустил - а как на ЗАКОНАДАТЕЛЬНОМ уровне решается вопрос водоснабжения Донбасса? О чем читает по бумажке зелёный?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #43223
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Вы у папуасов Новой Гвинеи ещё не спрашивали? Нет? Или зададите свой вопрос по адресу?

    https://www.facebook.com/ze2019official/
    Тут тема про Вована. Тут є його прихильники. Тут є особи які голосували за нього. І вони не можуть відповісти за що конкретно вони голосували. Що він хоче робити. Які його дії вони підтримують зараз.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  4. #43224

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ні, коли виривають слова з контексту, то і є основна ознака свинособак.
    Я сказала, що повертати за будь якої ціною неможливо.
    А Вы готовы что то заплатить? Ну если ...не дорого? А если дорогого? То та ну его. Пусть РФ достанется. А 11000+ смертей это дорого? Я думаю, что таки дорого. И что дальше? По Вашему тексту?

  5. #43225
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто, ви не знаєте, що він буде робити?
    сьогодні? ні, не знаю

  6. #43226
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    сьогодні? ні, не знаю
    По моєму питанню. Про мінські, про Донбас.
    От наші відвели війська, далі що?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  7. #43227
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    Чому не має часу?
    коротенько про одну з обставин


    https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/6/7220201/

    Президент Володимир Зеленський сподівається на допомогу президента США Дональда Трампа у протидії будівництву газопроводу "Північний потік-2".

    Про це він заявив у суботу у Львові під час представлення голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, де Зеленському поставили питання про протидію "Північному потоку-2".

    "Ми вже розуміємо, що, крім Данії, вся Європа буде підтримувати будівництво "Північного потоку". Нема чого приховувати. Це як повернення Росії до ПАРЄ – питання вирішено вже давно, дуже давно. Політики спекулюють цією темою і щодо повернення до ПАРЄ, що це при нас сталося, чи "Північний потік". Нас ніхто не запитує", – заявив Зеленський.

    За його словами, ані канцлер Німеччини Ангела Меркель, ані президент Франції Еммануель Макрон не будуть впливати на продовження будівництва "Північного потоку".

    "Тому що на них впливає дуже сильно їхній локальний бізнес. Вони нічого з цим зробити не зможуть", – вважає президент.

    "Тому єдине рішення цього питання – у мене буде зустріч у США з президентом Америки. Це єдина людина, яка, я впевнений, вирішить це питання у бік України", – заявив Зеленський.

    Нагадаємо:
    12 червня президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість використання санкцій США для припинення будівництва газопроводу "Північний потік-2" між Росією і Німеччиною.
    ...
    ...

  8. #43228
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А Вы готовы что то заплатить? Ну если ...не дорого? А если дорогого? То та ну его. Пусть РФ достанется. А 11000+ смертей это дорого? Я думаю, что таки дорого. И что дальше? По Вашему тексту?
    Ще раз, ціна повернення Донбасу на умовах раші занадто велика і таке повернення загроза незалежності. Ви ніколи в житті не стояли перед вибором? Ніколи не оцінювали всі наслідки хибного вибору?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #43229
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    https://www.unn.com.ua/uk/news/18114...iki-zatyaguyut
    КИЇВ. 6 липня. УНН. Україна готова прибрати бетонні споруди в зоні розведення військ за добу, але бойовики заявляють, що цей процес займе у них 8-10 днів. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю DW, передає УНН.

    "Наступний крок в Мінську в форматі тристоронньої групи - будемо зустрічатися і говорити про те, щоб був демонтаж бетонних споруд, які розташовані фактично з двох сторін. На останньому "Мінську" обговорювали, який потрібен для цього термін. Наша сторона була готова за добу все зробити. Ми все для цього зробили. А та сторона сказала, що їм потрібно від 8 до 10 днів. Ми готові до того, щоб з їх боку був сигнал, і одночасно це сталося", - зазначив Зеленський.

    При цьому він заявив, що наступне питання, який буде порушуватися під час зустрічей у мінському форматі, - це обмін полоненими.

    Нагадаємо, 27 червня спостерігачі ОБСЄ зафіксували у Станиці Луганській відведення підрозділів і озброєння як Збройних сил України, так і бойовиків так званої "ЛНР".

  10. #43230
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    Зеленський їде на Закарпаття представляти нового губернатора-кондитера
    Сьогодні, 09:18
    Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/zelenskiy-ji...a--607675.html

  11. #43231
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    А можно було своїми словами?
    Розвели. Наступне - обмін полоненими. Ок.Буде не буде, невідомо. Ну, Ок. Обмінялися. Далі що?
    Яка мета кінцева?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  12. #43232

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ще раз, ціна повернення Донбасу на умовах раші занадто велика і таке повернення загроза незалежності. Ви ніколи в житті не стояли перед вибором? Ніколи не оцінювали всі наслідки хибного вибору?
    Конечно стоял. И приходилось выбирать между "полной жопой" и "жопой полной". И условия РФ ещё не значат, что это условия НАСЕЛЕНИЯ Донбаса. На которое МОЖНО влиять. Но ведь прямое общение с ними это же западло? Вот положить ещё 10 000 своих бойцов, а потом плюнуть и уйти от ПОГРАНИЧНЫХ СТОЛБОВ РФ, вот это круто. Это "по нашему". Это не западло.

  13. #43233
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Конечно стоял. И приходилось выбирать между "полной жопой" и "жопой полной". И условия РФ ещё не значат, что это условия НАСЕЛЕНИЯ Донбаса. На которое МОЖНО влиять. Но ведь прямое общение с ними это же западло? Вот положить ещё 10 000 своих бойцов, а потом плюнуть и уйти от ПОГРАНИЧНЫХ СТОЛБОВ РФ, вот это круто. Это "по нашему". Это не западло.
    От вам кажуть : ви маєте вести переговори не з батьками дитини, а з самою дитиною, яка є неповнолітня, не може приймати рішення і головне - від її думки нічого не залежить. Ви будете витрачати час, зусилля, ресурси на це? Чи скажете: ви що мене за дурня тримаєте? Як можно розмовляти з тим, від якого НІЧОГО не залежить?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  14. #43234

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    И я спрашиваю: как можно разговаривать о ДЕЙСТВИЯХ Австралийцев с эскимосами?

    Но Вы так и не ответили на мой вопрос: 11 000 + трупов Украинских солдат это уже ДОРОГО или ещё НЕТ? Ну шоб "не за всяк же ціну оті шматки".....

  15. #43235
    Аватар для Rockatansky
    Реєстрація
    10 березень 2019
    Дописів
    834

    Типово

    Странник, а как ты собираешься влиять на население Донбасса? Вот прям таки интересно, с чего ты решил, что умнее их и сможешь на них влиять?

  16. #43236
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    ...
    Яка мета кінцева?
    закінчити війну
    Яким чином? поки що у глобальних планах політичним шляхом.
    З втратою територій? ціль - ні
    За допомогою чого це буде робитись? економічного розвитку, партнерства з Европою та США, наполягати на санкціях до РФ - це те що зараз вже робиться, та й новий президент по трошечки в це втягується
    Як він цього доб'ється? не буде ставити чарівні питання, та завдання а ні партнерам України, а ні своїй команді, та мабуть не буде радитися с порошенками
    Чому так? мабуть тому що перпендикуляр має кут у 90 градусів до поверхні з якою перпендикуляр ... запам'ятайте, не 180 - 90
    Чому 90? тому що перпендикуляр і з РФ після усього цього, колись таки прийдеться взаємодіяти, бо сусіди, та й путінізм не вічний
    ...
    забігаючи наперед, маю відповідь на запитання "ну а потім, потім що буде далі? - так от, ми всі помрем

  17. #43237

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Rockatansky Переглянути допис
    Странник, а как ты собираешься влиять на население Донбасса? Вот прям таки интересно, с чего ты решил, что умнее их и сможешь на них влиять?
    Исходим из постулата, что ОНИ умнее НАС? Тогда смысл трепыхаться? И зачем эти смерти и переселенцы?

    пс. Для того, что бы определить действенные инструменты влияния - нужен прямой контакт. И не огневой. Нет контакта- не найден инструмент. Влияния нет.Влияния нет- начинай сначала.

  18. #43238
    Аватар для Rockatansky
    Реєстрація
    10 березень 2019
    Дописів
    834

    Типово

    То есть ты считаешь их глупыми, дураками, дебилами (нужное подчеркнуть), верно?

  19. #43239

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    ...бо сусіди, та й путінізм не вічний
    ...
    забігаючи наперед, маю відповідь на запитання "ну а потім, потім що буде далі? - так от, ми всі помрем
    Там не в путінізмі справа, а в світогляді громадян РФ які просто нерозуміють як можна жити без кремлівської диктатури. Путінізм дійсно може бути невічний, але якщо замість Путіна на Росії оберуть іншого президента, то ні зовнішня ні внутрішня політика від цього незміниться. Річ в тому що це не забаганкаПутіна, це вимога російського суспільства.
    Тож якби вам не хотілось вірити... Але...
    Доречі ваша байдужість до дій вами обраного, нам приміром ніскільки не завадить)) Розумієте в магії приміром коли якто "гора не йде до Мухамеда, то Мухамед йде до гори (с)". Простіше кажучи буде Зеленський ігнорувати суспільство або його частину)) то суспільство прийде до Зеленського і ніяка охорона йому незавадить спитати "ти що ото укоїв???".

  20. #43240

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Rockatansky Переглянути допис
    То есть ты считаешь их глупыми, дураками, дебилами (нужное подчеркнуть), верно?
    Нет, не верно. Я считаю их равными нам по интеллекту. Они способны на ВСЁ, на что способны мы. И от нас ОНИ отличаются только регионом проживания.

Сторінка 2162 з 3000 ПершаПерша ... 1162166220622112215221532154215521562157215821592160216121622163216421652166216721682169217021712172221222622662 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті