Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2160 з 3000 ПершаПерша ... 1160166020602110215021512152215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167216821692170221022602660 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 181 по 43 200.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43181
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    У Нідерландах більшість спілкується англійською, але якщо ви хочете стати громаднином, вам потрібно буде вивчити гоандську і здати екзамен. Нащо вони це роблять?
    Голландского языка не существует.

    В Нидерландах два официальных языка.

  2. #43182

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    От саме тому український уряд і подбав про вашу безпеку змусивши вас знати ірозуміти українську мову проживаючи на території України)) Бо зустрінете як я колись вночі закарпатьського контрабандиста який щось спитає у вас, ляпнете йому у відповідь щось російською)) А він вийме як в тому випадку було з кишені револьвера, приставить вам до лоба)) і запропонує вам згадати як треба розмовляти пристойною мовою
    Так вот в чём дело то...... Мне искренне жаль этого закарпатского контрабандиста. Передайте мои соболезнования семье покойного.

  3. #43183

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А де ж ще щірому ГУЛЯЙПОЛЬЦЮ як не тут побалакати мовою дідів? Хай напружує мізки. Бо рідну геть забув, манкурт.
    Давно там був останноьго разу??!
    То поїдь повчи іх мови дідів)) вони таке дуже люблять

  4. #43184

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Так вот в чём дело то...... Мне искренне жаль этого закарпатского контрабандиста. Передайте мои соболезнования семье покойного.
    Гуляйполе ближче)) всього 182 кілометри від Дніпра. 3-4 години на авто. Нащо так далеко якщо свою непабідімость можна продемонструвати "селянам"))

  5. #43185
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ок. ЧТО мы хотим? Попрыгать!
    В Украине нет внятной языковой политики. Как следствие, может кто-то объяснит, что именно "мы хотим" в языковой сфере. Вот и все. Вон Ведьма говорит, что надо экзамены сдавать. А Длинный утверждает, что граждане страны должны делать ему комфортно, у него там какая-то национально-освободительная (или еще какая) борьба идет.

    Так-что же должны хотеть кошерные украинцы в области языковой политики страны?

  6. #43186
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 944

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви так і не відповіли: Так Вован збирається виконувати мінські? Всі пункти?
    Знову про те саме, знаєте що "ні", бо другий формат планується, а як там воно буде, час покаже

    Ви от тут за ПП вписались - начебто в нього "ні, не збирався, був треба час ... " ... але він їх (минські) виконував поступово, той же "режим тиши", закон про ОРДЛО діючий

    Така сліпа віра в вас.
    я Вас питаю )
    Де патронний завод, якщо то заради "ні, не будемо виконувати", для нарощення м'язів треба час?

    та путіни дурні, це не розуміли, але все одно кажуть "харашо, подписываем соглашение, только вы там не балуйтесь с наращиванием мощи особо", та й підписали, приторговуючі солярою, запчастинами нелегально, та таке інше, щоб ото нам часу дати

    п.с. може вже досить ворочати мішки язиком )

  7. #43187
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Да, ЛЮБОЙ контакт с ДНР и ЛНР- это практически их легимитизация. Сейчас. Но не 5 лет назад. Без этого "контакта"- нет НИ ОДНОГО способа вернуть их в состав Украины ещё 5 лет. В каком бы формате и кто не заседал. А потом возвращать будет нечего. И некого. Ибо там будет граница РФ.

    Вот такой он некрасивый реал. Морда лица. Выбор за нами.
    А хто сказав, що їх потрібно повертати за будь яку ціну і в будь якому вигляді? На кону стоїть незалежність української держави, а не самоціль повернути ці шматки.
    Ну, нічого так нічого. Раша, як люба імперія колись розвалиться. Скільки століть українці, білоруси, поляки, чехи, словаки, народи Балкан і Балтії не мали своїх держав. Але рано, чи пізно все відбувається. Колись і це питання вирішиться.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #43188
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Зачем делать язык популярным, или зачем заставить всю страну использовать исключительно один язык? Согласитесь, что вещи разные. Поэтому "зачем" делать что-то неизвестное вообще не свистит.
    Є Україна відповідно українська мова. Все інше вигадки, які далекі від реальності, типу змушувати якусь країну. Це не якась там країна - це Україна.
    Навіщо знову повертатися в імперське болото, там окрім занепаду нічого гарного не чекає.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  9. #43189
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Знову про те саме, знаєте що ні, а як там воно буде, час покаже

    Ви от от тут за ПП вписались - начебто в нього "ні, не збирався, був треба час ... " ... але він їх (минські) виконував поступово, той же "режим тиши", закон про ОРДЛО діючий

    Така сліпа віра в вас.
    я Вас питаю )
    Де патронний завод, якщо то заради "ні, не будемо виконувати", для нарощення м'язів треба час?

    та путіни дурні, це не розуміли, але все одно кажуть "харашо, подписываем соглашение" .... тільки ви там ото не балуйтесь, тай підписали, приторговуючі солярою, запчастинами нелегально та таке інше, щоб ото нам часу дати

    п.с. може вже досить ворочати мішки язиком )
    Ні, не знаю. І ви не знаєте. Бо виходячи з вашого... як там буде.. Ніхто не знає. І тоді думаю, що воно чи дурне, і преться як сліпа коняка, чи хитре і прикидається дурником.
    Не виконував, в тому і справа. А всі ці режими і закони, це та ж гра по затягування часу.
    І знову нема відповіді, і знову про Петра.
    Ви можете ЧІТКО відповісти: Буде Вован виконувати всі пункти міських, чи ні? Пійде на прямі перемовини з російськими маріонетками?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  10. #43190

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    ]А хто сказав, що їх потрібно повертати[/B]


    за будь яку ціну і в будь якому вигляді? На кону стоїть незалежність української держави, а не самоціль повернути ці шматки.
    Ну, нічого так нічого. Раша, як люба імперія колись розвалиться. Скільки століть українці, білоруси, поляки, чехи, словаки, народи Балкан і Балтії не мали своїх держав. Але рано, чи пізно все відбувається. Колись і це питання вирішиться.
    Вот после выделенного можно было и не продолжать. Ибо ЭТО и есть Ваша основная мысль. И не трепать язык об зубы пустым бла-бла-бла.

  11. #43191
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Є Україна відповідно українська мова. Все інше вигадки, які далекі від реальності, типу змушувати якусь країну. Це не якась там країна - це Україна.
    Навіщо знову повертатися в імперське болото, там окрім занепаду нічого гарного не чекає.
    Опять генератор случайных фраз.

    Есть Украина. Есть украинский язык, которому НИЧЕГО не грозит, который жив здоров, замечательно развивается и помирать не собирается. Хотя, вот, с носителями языка есть проблемы - бегут из страны, становясь поляками и гражданами других стран, дети которых про украинский язык ничего не будет знать.

    Вопрос в другом - какую языковую политику государства положено хотеть "правильным украинцам". Ибо "шоб було" - это не политика.

  12. #43192
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 944

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ні, не знаю. І ви не знаєте. Бо виходячи з вашого... як там буде.. Ніхто не знає. І тоді думаю, що воно чи дурне, і преться як сліпа коняка, чи хитре і прикидається дурником.
    Не виконував, в тому і справа. А всі ці режими і закони, це та ж гра по затягування часу.
    І знову нема відповіді, і знову про Петра.
    Ви можете ЧІТКО відповісти: Буде Вован виконувати всі пункти міських, чи ні? Пійде на прямі перемовини з російськими маріонетками?
    як це "ні", коли "виконували"

    Де (за 5 років) новий патронний завод для ЗСУ?

    путіни нам мінськими, час дали для озброєння, чи для чого як вважаєте?

    Мінскі, судячи з всього, не тільки нам (як оголошується, для часу), я ще й путінам, щоб європи притомилися з нами до "та пішли ви ... "
    Востаннє редагував KpoT: 06.07.2019 о 15:53

  13. #43193
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    В Украине нет внятной языковой политики. Как следствие, может кто-то объяснит, что именно "мы хотим" в языковой сфере. Вот и все. Вон Ведьма говорит, что надо экзамены сдавать. А Длинный утверждает, что граждане страны должны делать ему комфортно, у него там какая-то национально-освободительная (или еще какая) борьба идет.

    Так-что же должны хотеть кошерные украинцы в области языковой политики страны?
    Я ці ступені української мовної політики проходжу всі роки незалежності, поступово, крок за крокам досягаємо своєї мети. А наша мета українська національна держава, пора вже збагнути.
    Не буде ніякого особливо статусу російської, бо немає ніяких підстав ні законодавчих, ні чисто життєвих.
    Тому нав'язати нам російську проти нашої волі нікому не вдасться.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  14. #43194

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Гуляйполе ближче)) всього 182 кілометри від Дніпра. 3-4 години на авто. Нащо так далеко якщо свою непабідімость можна продемонструвати "селянам"))
    Господи...И этот понаехавший идиот вздумал меня напугать МОИМ краем? Моей ОТЦОВЩИНОЙ ? Да.......Там не план. Там чистый синтетик.

    Голубчик, пойди пока попугай ежа голой попкой.

  15. #43195

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Вот после выделенного можно было и не продолжать. Ибо ЭТО и есть Ваша основная мысль. И не трепать язык об зубы пустым бла-бла-бла.
    а от я навідміну від невігласа вроді вас все чудово зрозумів))
    Їх і справді непотрібно повертати

  16. #43196

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Господи...И этот понаехавший идиот вздумал меня напугать МОИМ краем? Моей ОТЦОВЩИНОЙ ? Да.......Там не план. Там чистый синтетик.

    Голубчик, пойди пока попугай ежа голой попкой.
    Ти з якого району Гуляйполя??!

  17. #43197

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Є Україна відповідно українська мова. Все інше вигадки,.
    Є Америка, а відповідно й АМЕРИКАНЬСЬКА мова. Все інше-вигадки!

  18. #43198
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Неразлучники, епт.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Обратите внимание - практически в начале ролика - после слов нового главы - Слава Украине - недопрезидент спрашивает у ....Богдана - я могу сейчас говорить или нет? ))

    ЗЫ и далее - практически каждуюю свою реплику зеленый предварительно согласовывает с Богданом.

    ЗЫ 2 Это какойто позор! (с)
    Увидел ответ. Ага. Не кукла ж.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  19. #43199

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    а от я навідміну від невігласа вроді вас все чудово зрозумів))
    Їх і справді непотрібно повертати
    Если так, то зачем сотрясать воздух? Так и послали петицию РФ- мол, берите, нам не жалко. Зачем было хлопцев гробить? Лишние были? Ась?

  20. #43200

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Ти з якого району Гуляйполя??!
    ВОДКИ НЕТ!!!

Сторінка 2160 з 3000 ПершаПерша ... 1160166020602110215021512152215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167216821692170221022602660 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті