Говорят Михо будет отжиарть у Славика, хотя Славик и сам молодец, три ток-шоу и эпикфейл покруче первого ток-шоу Зе на плюсах, ни цены на газ тело не знает ни ВВП от доходов госбюджета не отличает, ни цифр не знает)))
Дмитрий Киевпрог
Вчера в 01:46
Хочу стати на захист Вакарчука, бо на мою думку відповівши "Абсолютно" на питання "чи знає він яка ціна кубометру газу для населення?" він просто неправильно почув питання.
Насправді йому почулося "Як в ідеалістичній філософії і релігійних тлумаченнях називається — вічна, незмінна нескінченна першооснова Всесвіту? Те, що нічим не зумовлене, ні від чого не залежне.".
А ви, покидьки, налетіли на бідолашного Святослава.





Bookmarks