Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2040 з 3000 ПершаПерша ... 1040154019401990203020312032203320342035203620372038203920402041204220432044204520462047204820492050209021402540 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 40 781 по 40 800.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #40781
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Похрен !
    Главное - мнение криворожских теток, вырвавшихся в столицу !
    )))) От это порвало пукан! А надо было у тебя спросить, прежде чем вырываться?))) Завидовать шо кто то переехал в жопу страны может только по тот, кто Киев видел исключительно на картинке в букварике )))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  2. #40782
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Завидовать
    Много чести.
    ))))))))))))))))))))))))))

  3. #40783
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    Что значит "похрен"?! Может криворожанки (вырвавшиеся в столицу?) в неметчине издадут книгу "Моя борьба!....с Зеленским"
    Всенепременнейше!)))) Вы тоже считаете Киев пределом мечтаний, как зелупу лучшим из препездента на планете? Вам к сергову)))

    Даже не подозревала, что быдло так пристально следит за моей географией))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  4. #40784
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Много чести.
    ))))))))))))))))))))))))))
    Дододо! Я три дня гналась за вами... Ну и так далее)))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  5. #40785
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    Что значит "похрен"?! Может криворожанки (вырвавшиеся в столицу?) в неметчине издадут книгу "Моя борьба!....с Зеленским"
    Да и хрен на них.
    Пущай издают.

  6. #40786

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    До нас черга дійшла. Резниченко мінус.
    https://www.rbc.ua/rus/news/zelenski...561660228.html

  7. #40787

    Реєстрація
    10 лютий 2012
    Дописів
    655

    Типово

    >В документе говорится, что Резниченко уволен в связи с окончанием срока полномочий президента Украины Петра Порошенко.
    Это теперь причина что ли?

  8. #40788
    Климентина
    Guest

    Типово

    этот тот Резниченко, что вчера еще у зекоманды был неприкосновенным?
    где же взять столько попкорна?

  9. #40789
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Гы.
    Сами придумали про "неприкосновенность" - и сами попкорн.
    ... в общем то, и правильно.
    )))))))))))))))))))))

  10. #40790

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    невже ми спостерігатимемо цю "гру пісюном" ще 5 років?


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  11. #40791
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Думаете, через пять лет опять выберут кого то, кто будет "непрерывно стращать быдло" ?

  12. #40792

    Реєстрація
    26 квітень 2016
    Дописів
    373

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Для бидла я поясню, що конфлікт з Клімкіним лежить у тій же площині, що і передвиборчі придуркуваті дебвлні та бидляцькі наїзди на Порошенка.тобто, робити все, щоб максимально дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні, створюючи конфліктні ситуації на рівному місці. Для того, щоб потім разом з брівками доміком розказувати, розмазуючи соплі по морді, як йому заважали будувати рай та викорінювати корупцію. Цей хоробрий портняжка посрався з Клімкіним тому, що треба відволікти увагу від абсолютного небажання вирішувати зовнішні виклики, у тому числі, і в першу чергу, на виклики Путіна. Путін зараз як той китаєць просто чекає, коли повз нього пропливе труп ворога - України, він зараз навіть не виступає і не коментує нічого, бо для нього прадурошне зелене чмо це навіть не клерк, це амеба, на яку такий зубр не вважає за потрібне витрачати свій час. А так як чмо за скільки там часу досі спілкується через нарізки з відео, а Путіна зачіпати не хочеться, бо ссикло, то краще відв,язатися на Клімкіні, створити напругу, щоб бидло не згадало, що ворог не Клімкін, вобще то, ворог Путін. Але бидло про це вже забуло, йому ж кинули чергову локшину про Клімкіна.
    Добавлю от себя. А что такого написал Климкин? И что прдлагал Пу? Он предлагал отпустить наших моряков и отдать корабли, но Украина должна признать факт нарушения прохождения украинской стороной территориальные воды возле Керчи, которые уже для них российские. Но суд будет продолжаться над нашими ребятами и Украина должна гарантировать их присутствие там. И принять приговор. А може еще раком стать? Так пусть Зе булки раздвигает сам себе. Но без нас! Климкин правильно им ответил. И совсем не нарушил субординацию.

  13. #40793

  14. #40794
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 951

    Типово

    Цитата Допис від M-357 Переглянути допис
    А хто такой этот Батура, кто в курсе?
    хз какой по сути и делам, ... был зам Резниченко, автобиография на сайте ОДА

    https://adm.dp.gov.ua/ua
    Востаннє редагував KpoT: 28.06.2019 о 00:19

  15. #40795
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    Добавлю от себя. А что такого написал Климкин? И что прдлагал Пу? Он предлагал отпустить наших моряков и отдать корабли, но Украина должна признать факт нарушения прохождения украинской стороной территориальные воды возле Керчи, которые уже для них российские. Но суд будет продолжаться над нашими ребятами и Украина должна гарантировать их присутствие там. И принять приговор. А може еще раком стать? Так пусть Зе булки раздвигает сам себе. Но без нас! Климкин правильно им ответил. И совсем не нарушил субординацию.
    абсолютно вірно. як я зрозуміла, Клімкін і так чекав до останнього дня, коли ж чмо згадає, що наближається останній день коли ще можна якось реагувати, і, не діжавшись, почав діяти сам. І тут-оба-на, чмо згадало, що воно препездент і пафосно образилося, що не діждались його одобрямса. Я вангую, що це не останній раз, коли воно жуватиме шаурму замість прийняття рішення по зовнішній політиці. І щось підказує, що уся зовнішня політика буде така: мовчати про неї взагалі, а коли треба буде щось казати, переводити стрілки на призначених внутрішніми ворогами.

    ЗІ що там, відвід військ уже завершено? Ось як виграються війни! Нові кордони уже намалювали? І що там з кримом? а то сміт писав про будь-яку ціну, але що це таке - фірмове брівки доміком. Пауза затягнулась.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  16. #40796
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Вместо этого сторонники Петра упорно гадят стране, радуются любому промаху страны в целом, МЕЧТАЮТ, что бы Украина погибла (нет Петра - нет Украины). Эти долбоваленки допрыгались до того, что на АП наклеили государственные символы страны-агрессора, прямого врага Украины - рф. Финиш какой-то.
    Что штаб выдал то и клеят

  17. #40797
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Volodymyr Ariev
    8 ч. ·

    Тут президент питає, що українська делегація зробила, аби не пустити Росію в ПАРЄ? В 2014 вигнали, в 2015 вигнали вдруге, в 2016 ухвалили кілька резолюцій, де була жорстка умова повернення РФ тільки після серйозних кроків збоку Росії, в 2017 вигнали проросійського президента ПАРЄ, в 2018 зірвали репорт про повернення РФ, який був ухвалений тепер. Між тим багато інших документів з приводу заручників, моряків, кримських татар, анексії Криму. І сотні зустрічей, переговорів і домовленостей.
    А тепер у мене зустрічне питання до президента: Ви лише вислухали відмови в Берліні, Парижі і на цьому все? Ви, маючи всі можливості і інструменти, як очільник дипломатії, не запропонували жодних зустрічних умов? Чому не знайшли часу зустрітися з українською делегацією, яка просила про зустріч? Ми би пояснили, що міг зробити президент. Чому не набрали Порошенка, який би теж міг пояснити, що робити, бо робив не один раз? Не треба перекладати свій провал на інших. Відсутність досвіду зміниться з часом. Сподіваюсь. А невміння не визнавати власні помилки може не минути ніколи.
    P.S.: Невдовзі у Вас, пане Зеленський, може бути парламентська більшість, свій уряд з міністром закордонних справ, а з тим і можливість показати, на що ви всі разом здатні. Наступна сесія ПАРЄ у жовтні. Дій.Те.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #40798
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Дипломатия демонстрирует ПУБЛИЧНЫЙ саботаж. Это я про Климкина, который вдруг придумал, что он должен помогать Президенту, а не исполнять закон.
    Який закон?
    Клімкін діє заради України, а не заради Вована.
    Тут таке діло.
    25 був останній термін виконання раші вироку міжнародного суду. Раша повинна була відпустити полонених моряків. Але раша ніколи не виконує ніякі рішення, які їй не довподоби. Тому і домовились кулуарно з людьми Вована, що відпустять їх, але на умовах раші. А умови такі, що ніхто з тих хто розуміється в дипломатії і міжнародному праві, не зміг би виконати без здачі позицій України. Раша таким чином і вирок виконувала - нема претензій від суду, і Україну примушували визнати моряків злочинцями, а не полоненими. Далі, спераючись на це, логічно, що рішення суду неправильно, протока російська бо знаходиться між двома російськими терріторіями, і, вау-ля, Україна фактично визнає Крим російським. Для подальшіх міжнародних судів та процесів, це фактично вбивчий аргумент.
    Клімкін зробив те, що повинен був зробити кожен, хто присяга Україні, а не якомусь посадовцю.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #40799
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово


  20. #40800

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 867

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Який закон?
    .
    ко всей этой ситуации с моряками есть два вопроса
    - только за 18 год Украина передала россии 22 человека обвиняемых в преступлениях совершенных в россии. в частности АТОшника Тимура Тумгоева (по нему вопрос отдельный. генплокулол обещал следить за его судьбой и отчитываться). Схрена ли?
    - какова судьба десятка российских десантников заблудишившихся в степях донецкой или луганской (не помню) области?
    у нас ведь война - так почему игра шла в одни ворота и какие сейчас претензии к Зеленскому?

Сторінка 2040 з 3000 ПершаПерша ... 1040154019401990203020312032203320342035203620372038203920402041204220432044204520462047204820492050209021402540 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті