Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2039 з 3000 ПершаПерша ... 1039153919391989202920302031203220332034203520362037203820392040204120422043204420452046204720482049208921392539 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 40 761 по 40 780.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #40761
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Ось зараз в ПАСЕ об Україну рашею ноги витірають. І що зе в цей час робив, окрім як рекламував шаурму? Де дипломатія? Він ж тільки на шоу виступати може, він ж просто клоун.
    Дипломатия демонстрирует ПУБЛИЧНЫЙ саботаж. Это я про Климкина, который вдруг придумал, что он должен помогать Президенту, а не исполнять закон.

  2. #40762
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Я так подозреваю, что все вот эти "орлы_петра", которые сейчас активно вредят Украине, и радуются любому недоброму событию, и мечтают, что бы Украина проиграла полностью без их Петра
    Чтоб тебе это твоё дерьмо поперёк горла навек стало!
    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..какие нафик силы? .. сиди, нифига не делай .... всё равно виноватый петя ....
    Однозначно.
    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Фишка в том, что ни сам Петро, ни его команда, ни его сторонники так и не удосужились проанализировать причины победы Зе на выборах.
    Давно уже все всё поняли. Более того, точно такая же ситуация УЖЕ БЫЛА! Несколько лет назад в Эстонии. Правда, тогда всё это было только экспериментом, чтобы показать избирателям, как легко сделать из них лохов:
    Ник Мельник
    9 мая

    Клептомани повністю ̶с̶т̶и̶р̶и̶л̶и̶ скопіювали виборчу кампанію 2010 року фейкової партії «Єдина Естонія». Була там така собі театральна студія N 099. І її актори створили фейкову партію. Вони обіцяли усім виборцям все, чого ті хотіли, і відразу, негайно. Популізм зашкалював. Самі організовували проти себе «чорнуху» й вели агітацію відеороликами через інтернет, замість програмних речей показували молодих усміхнених людей, робили «міцні» відеоролики із закликами «та пішли ви, прокляті придурки, які нічого не змінили», створювали імідж великої команди професіоналів з купою радників, запрошували виборців разом писати програму, запустили онлайн-голосування по вибору керівництва країни…
    Віртуальна партія отримала фантастичні рейтинги і мала перемогти в одні ворота. Проте за кілька днів до виборів актори вибачились і зізналися, що це був соціальний експеримент, який мав показати виборцям, як можна маніпулювати демократією і як можна маніпулювати виборцями. Що вони самі мають бути відповідальними і розуміти наслідки свого вибору.
    Але якщо в Естонії це був соціальний експеримент і його організатори мали громадянську свідомість та совість, то в нас це стало реальністю, включно з роликами про «пішли в жопу», а в її організаторів місце совісті поросло волоссям.
    Но вам, зелени, это не понять, - лапша на ваших ушах вам куда милее.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #40763
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Дипломатия демонстрирует ПУБЛИЧНЫЙ саботаж. Это я про Климкина, который вдруг придумал, что он должен помогать Президенту, а не исполнять закон.
    Як вникнути в проблему ПАРЕ, то воно, як президент, не побажало. А тут чисто попіаритися не надали можливості на полонених наших захисниках. Чергова капітуляція не склалася.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  4. #40764
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    сторонники Петра упорно гадят стране, радуются любому промаху страны в целом, МЕЧТАЮТ, что бы Украина погибла (нет Петра - нет Украины). Эти долбоваленки допрыгались до того, что на АП наклеили государственные символы страны-агрессора, прямого врага Украины - рф. Финиш какой-то.
    Модераторы, почему вы позволяете писать подобное дерьмо в адрес патриотов? Для вас страна еще хоть что-то значит?
    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Фішка в тому що тут немає команди Петра чи його прихильників, є люди що адекватно реагують на дії теперешного преза.
    ППКС
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Пробежался через фонтан - ааа, съел шаурму - тоже не так.... И т. д....
    В стране ВОЙНА!!! А Верховный Главнокомандующий вместо того, чтобы не вылазить из международных встреч и посещения передовой, занят переносом АП, отменой школьной формы, беготнёй по фонтанам и поеданием шаурмы! Ни в одной стране мира лидер не опускал так страну, как этот Украину! Хрен бы мир выстоял во ВМВ, если бы тогдашние лидеры государств/Главнокомандующие ТАК ЖЕ действовали!
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Не подскажите что именно не делает?
    НИЧЕГО!!! Работа президента - это ВНЕШНЯЯ политика, а не школьная форма! Он ОБЯЗАН проводить десятки и сотни заседаний РНБО и правительства, ездить по всей Европе, уговаривая лидеров стран продолжать поддержку Украины и заверяя в неизменности курса страны, приходить на заседания Рады, решая наиважнейшие вопросы, и т.п. Также он ОБЯЗАН регулярно посещать армию - как в тылу, так и на передке. Он НИ ХРЕНА НЕ ДЕЛАЕТ!!! За месяц две международные встречи, одно посещение передовой (далеко от нулевой зоны) и одно заседание РНБО. ВСЁ!!! Зато 18 нарушений законов, гора бессмысленных отмен указов, полное безразличие к ряду наиважнейших проблем, преступный приказ перестать стрелять, посиделки с ПРАВИЛЬНЫМИ (для него) журналистами в парке, хамство, истерики, шаурма и фонтан.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #40765
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Некомпетентность Президента зашкаливает, ещё и комплексы в придачу, это капец ...
    Востаннє редагував Манула: 27.06.2019 о 20:23

  6. #40766
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    А где тут делся отот безликий ктото, шо вечно ныл про то, что Порох лишил его любви к смиту и по тому он так ненавидит Пороха, что выискивает его выступления даже не выискивая их, а случайно едя борщ? Токошо Порох вполне дипломатично размазал цылюзелю по подошве, в прямом эфире. А этот ктото, нипонятно кто, чтото молчит. Запор шоле?

  7. #40767
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Дипломатия демонстрирует ПУБЛИЧНЫЙ саботаж. Это я про Климкина, который вдруг придумал, что он должен помогать Президенту, а не исполнять закон.
    Для бидла я поясню, що конфлікт з Клімкіним лежить у тій же площині, що і передвиборчі придуркуваті дебвлні та бидляцькі наїзди на Порошенка.тобто, робити все, щоб максимально дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні, створюючи конфліктні ситуації на рівному місці. Для того, щоб потім разом з брівками доміком розказувати, розмазуючи соплі по морді, як йому заважали будувати рай та викорінювати корупцію. Цей хоробрий портняжка посрався з Клімкіним тому, що треба відволікти увагу від абсолютного небажання вирішувати зовнішні виклики, у тому числі, і в першу чергу, на виклики Путіна. Путін зараз як той китаєць просто чекає, коли повз нього пропливе труп ворога - України, він зараз навіть не виступає і не коментує нічого, бо для нього прадурошне зелене чмо це навіть не клерк, це амеба, на яку такий зубр не вважає за потрібне витрачати свій час. А так як чмо за скільки там часу досі спілкується через нарізки з відео, а Путіна зачіпати не хочеться, бо ссикло, то краще відв,язатися на Клімкіні, створити напругу, щоб бидло не згадало, що ворог не Клімкін, вобще то, ворог Путін. Але бидло про це вже забуло, йому ж кинули чергову локшину про Клімкіна.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  8. #40768

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 869

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Модераторы, почему вы позволяете писать подобное дерьмо в адрес патриотов? Для вас страна еще хоть что-то значит?
    боюсь даже представить как называлась бы страна если бы поставить знак равенства между местными недо "патриотами" и страной. а нет, знаю - россия

  9. #40769

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    боюсь даже представить как называлась бы страна если бы поставить знак равенства между местными недо "патриотами" и страной. а нет, знаю - россия
    Раньше посмеивались с 86.. теперь вот свои 24 вид сбоку .
    Shit or get off the pot!

  10. #40770
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Для бидла я поясню
    Непонятно, зачем так напрягаться ...

  11. #40771
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Дипломатия демонстрирует ПУБЛИЧНЫЙ саботаж. Это я про Климкина, который вдруг придумал, что он должен помогать Президенту, а не исполнять закон.
    Вы только что публично признали, что зебил нарушает закон, и помогать зебилу надо, не соблюдая закон, а просто потому, что "должен". То есть, помогать зебилу, не нарушая законодательство, невозможно.

    Вы настолько тупы, что сами не поняли, что написали ))) говоря понятным быдлу языком, зебилу простительно нарушать закон, потому что ему все должны просто по факту наличия корочки препездента и 75 или сколько там точно процентов быдла, которое хочет чтоб закон можно было нарушать потому, что зебил умеет играть членом на рояле
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  12. #40772
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Вы настолько тупы
    Да здравствует Порошенко !!!

  13. #40773

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 869

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    что зебил умеет играть членом на рояле
    а еще он перед кадыровым извинялся

  14. #40774
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Непонятно, зачем так напрягаться ...
    Я напрягаюсь? )) Що ви, я їм попкорн. Але я зрозуміла, що для вас і нескладний процес жування уже напряг. Біда. Ну чекайте свою ложечку
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  15. #40775
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а еще он перед кадыровым извинялся
    То есть, на рояле членом не играл. Ну ок.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  16. #40776
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Да здравствует Порошенко !!!
    А как это будет по немецки?!
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  17. #40777
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    А как это будет по немецки?!
    Похрен !
    Главное - мнение криворожских теток, вырвавшихся в столицу !

  18. #40778
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Да здравствует Порошенко !!!
    Быдло не может, шоб в пост полностью.о разборе зебила с Климкиным, не воткнуть Порошенко ))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  19. #40779
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Быдло не может
    )))))))))))))))))))))))))))))

  20. #40780
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Похрен !
    Главное - мнение криворожских теток, вырвавшихся в столицу !
    Что значит "похрен"?! Может криворожанки (вырвавшиеся в столицу?) в неметчине издадут книгу "Моя борьба!....с Зеленским"
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

Сторінка 2039 з 3000 ПершаПерша ... 1039153919391989202920302031203220332034203520362037203820392040204120422043204420452046204720482049208921392539 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті